Autor - Honza Málek

 

Jan Málek pracuje v týmu erekce.cz jako expert na většinu oblastí mužského intimního zdraví. Kromě toho, že stál u založení celého tohoto užitečného webu, pracuje jako šéfredaktor, autor desítek odborných článků a trpělivý recenzent doplňků pro podporu erekce, úlevu od zbytnělé prostaty, a také erotických hraček a pomůcek.

Výsledkem jeho nynější práce je bezplatný on-line magazín, který pomáhá mužům všech věkových kategorií, a poradí s většinou intimních problémů.

Od roku 2018 Jan vypustil do éteru i sekci věnovanou výhradně ženám, jejich problémům a doplňkům pro ně.

Vzdělání a zkušenosti

Honza Málek se po ukončení prestižního bakalářského studia Lidské výživy, potravin a doplňků na britské University of Nottingham v roce 1998, stal specialistou na problematiku zdravotních nedostatků a rizik spojených s nedostatečnou a nesprávnou výživou.

Tyto podrobné a velice složité souvislosti začal naplno objevovat a uplatňovat až během práce Senior výživový specialista ve firmě FoodNutritionsForYou LTD s pobočkou v Brně. Téměř 10 let zkoumal účinky převážně bylinných složek na tělo, kondici a vitalitu.

I proto je to on, kdo testuje, hodnotí, velice přísně a odborně recenzuje doplňky stravy na stránce erekce.cz. Jan Málek ví, co je účinné, co neškodné a co naopak může člověku uškodit.

Nyní, po 10leté zkušenosti v přesně specializované nadnárodní firmě, se Jan rozhodl vydat cestou nutričního specialisty na volné noze se zaměřením na oblast mužského sexuálního zdraví a kondice.

Magazín erekce.cz je Janova hobby – koníček, kterým vyplňuje čas při práci pro své soukromé klienty. Zároveň právě on vybral ostatní spolupracovníky a externí redaktory, aby magazín nabíral na kvalitním obsahu, a zvýšila se tak jeho hodnota a autoritativnost.

Současně je také častým přispěvatelem do různých internetových blogů a magazínů. Tak šíří svoje vědomosti, a hlavně rady i mimo svou klientelu či čtenáře magazínu erekce.cz. Kupříkladu na naučných a odborných stránkách uLékaře.cz, VeZdraví.czDoktorka.cz, Ordinace.cz, Milování.cz.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, intimní problém, nebo potřebujete poradit s výběrem zboží, napište Janovi na pomoc@erekce.cz, případně přímo na soukromý mail hnzmalek@gmail.com.

Honzu můžete sledovat i na LinkedIn a Facebook profilu.