Autor - Pavel Modlenský

Redaktor Pavel ModlenskýPavel Modlenský je nejmladším “přírůstkem” týmu erekce.cz. To ale neznamená, že by k tématu mužských intimních problémů neměl co dodat.

Právě naopak. Pavla si “odchytil” sám tvůrce magazíne erekce.cz Jan Málek a měl pro to jasný důvod. Pavel studoval na 2. lékařské fakultě UK, ale studium nedokončil a ze školy předčasně odešel.

 

Zkušenosti

Chtěl se naplno věnovat jiným aktivitám a vlastnímu psaní, ale stejně se tematicky vrátil ke svému “dennímu chlebíčku” a nyní i on připravuje zajímavé, a hlavně naučné články nejen pro magazín erekce.cz.

Přibrání Pavla do týmu redaktorů bylo jasnou volbou kvůli jeho letitým vědomostem z oblasti mužského intimního zdraví, ale také díky jeho lásce k psaní a blogování.

Pavel má jako mladý, pohledný a přitažlivý mladý muž velice blízko k ženám a seznamování se s nimi.

Přesně proto Pavel připravuje různé nápomocné seriály pro muže, hlavně pro ty osamělé s nízkým sebevědomím. Pomocí svého briskního humoru a čtivého stylu psaní každého rád naučí a nasměruje k úspěšnému:

– balení a svádění žen

– změně sebe sama k svému mužnějšímu já

– k podpoře atraktivity a úspěchu u žen

 

Dále pak píše o intimních nemocech, o jejich léčbě a prevenci, aby čtenář okamžitě věděl, zda se u něj některá intimní nemoc projevuje, nebo se obává zbytečně.

Jako muž po 30 se nevyhýbá testování doplňků pro podporu erekce a díky svému intenzivnímu zájmu o ženy je testuje velice často, a dokonce rád.

Pavel přispívá články i do pánských lifestylových magazínů, jako třeba ExtraMuž.cz, MenZone.cz, Milování.cz, Zzz.sk a mnohých dalších.

I Pavel je odborník na zmíněná podstatná témata a velice rád ve všech směrech poradí. Kontaktujte ho na pomoc@erekce.cz, v naší anonymní poradně, na jeho Facebookovském profilu nebo si prohlédněte jeho LinkedIn.