Autor - Jakub Šálek

 

Jakub Šálek

Věřím, že vše má svůj čas a důvod. Tak je to i s mou prací pro Erekce.cz. Působím zde jako externí redaktor od roku 2017.

Když jsem dostal návrh na spolupráci, neváhal jsem. Dnešní doba plná shonu a stresu dobrému a kvalitnímu sexu zrovna nepřeje. Náš web vnímám jako silnou pomocnou ruku pro všechny muže, kteří ji potřebují.

Za dobu mého působení jsem zde pod vedením skvělých lidí vyrostl z vyplašeného pisálka do ostřílenějšího redaktora. Postupem času jsem dostal i více prostoru pro vlastní tvorbu, čehož si velmi vážím.

V současné době je mojí hlavní náplní psaní článků o balení žen, etiketě a osobním rozvoji zaměřeném speciálně na mužské publikum. Tyto články vycházejí z mých osobních zkušeností a tun přečtených a nastudovaných materiálů.

Pevně doufám, že vám tyto znalosti pomohou ve vašem každodenním životě stejně dobře, jako pomohly i mě. Pokud byste měli jakékoliv dotazy přímo na mě, najdete mne na mém FB profilu. Moje příběhy o balení žen najdete u nás na Erekce.cz, nebo na fóru StreetGame.cz pod přezdívkou Pilot.