Jsme rádi, že nás čtete a hledáte u nás pomoc i poradenství. Abyste přesně věděl, proč a jak pro vás stránku chystáme, sepsali jsme o sobě tyto informace.

 

Kdo jsou autoři portálu Erekce.cz?

Erekce.cz je projekt redaktorů Jakuba Šálka a Natálie Rumpala. Oba mají relevantní vzdělání v oblasti mužského intimního zdraví a kromě Erekce.cz publikují na různých lékařských, naučných i lifestylových portálech (uLékaře.czVeZdraví.czDoktorka.czOrdinace.czMilování.cz, Zdraví4u.cz, Vitalia.cz, HledámZdraví.czExtraMuž.czMenZone.czMilování.cz, DokonaláŽena.czZzz.sk a mnohých dalších).

Kromě toho pravidelně a velice důkladně testují všechny doplňky na českém trhu pro podporu erekce, doplnění testosteronu i oddálení ejakulace.

Cíle stránky jsou 2 – vysvětlit mužům, jak vznikají jejich intimní problémy a nedostatky, jak se vrátit do světa zdravých a výkonných mužů, naučit je více si vážit sebe sama, vysvětlit, jak muže vnímají ženy a jak se jim co nejlépe dostat do přízně. K tomu všemu doporučí ty nejúčinnější doplňky ve svých obsáhlých recenzích.

Jakub Šálek

Redaktor Jakub Šálek

FB, LinkedIn

 

Natálie Markovská

Redaktorka Natálie Rumpala

FB, LinkedIn

 

Proč vznikla stránka Erekce.cz?

V první řadě jde o to, aby se „protřídil“ trh doplňků stravy pro podporu erekce a pokukázal na ty, které má smysl nakupovat.

 

Jak mohu redakci kontaktovat?

Za vaše dotazy a připomínky jsme velmi rádi. Svoje anonymní intimní dotazy pište přímo do Anonymní poradny. Kubovi i Natálii můžete napsat na společný mail pomoc@erekce.cz.

 

Jak recenzujeme doplňky a produkty?

Úplně stejně, jako by to udělal zákazník. Najdeme si nový produkt nebo vyzkoušíme ten z reklam a doporučnení. Objednávku si necháváme poslat do redakce z originálních e-shopů.

Pokud přes internet zboží neseženeme, jdeme se po něm podívat do lékárny.

V redakci produkt nejdříve nafotíme a natočíme video rozbalování (videa sledujte na Youtube kanálu Erekce.cz).

 

ILUSTRAČNÍ VIDEO rozbalování kanadského Vimaxu: 

VIMAX rozbalení a představení produktu

 

Poté začíná testování přesně dle doporučeného dávkování. Zaměřujeme se na doplňky:

Po doporučené době užívání sepisujeme podrobnou recenzi, kde přesně uvádíme dosažené účinky. Některé doplňky jsou výborné, jiné zcela bez očekávaného účinku.

Kromě toho si Pavel občasně objednává i hračky a pomůcky, jako jsou třeba erekční kroužky, masažery prostaty, erotické hračky, nafukovací panny a podobně.

 

Podle čeho hodnotíme produkty?

Jelikož za sebou máme desítky hodnocení, vytvořili jsme si vlastní metriku, tzv. Jedenáctero spolehlivého doplňku. Nejvyšší hodnocení získal pouze zlomek testovaných doplňků. Přesně ty najdete v této vítězné tabulce. Princip hodnotícího jedenáctera si přečtěte zde.

Certifikát erekce.cz

 

Najdu redakci i na sociálních sítích?

Samozřejmě, a vůbec se nestyďte nás na sítích také kontaktovat. Facebookovské profily na Kubu a Natálii, náš redakční Youtube kanál s videy z rozbalování i praktické rady, naše LinkedIn profily. Tam nás můžete kdykoliv směle kontaktovat. Rádi vám co nejdříve odepíšeme.

 

Je na stránce Erekce.cz pouze obsah pro muže?

Už naštěstí ne. Původní myšlenkou sice bylo vybudovat ryze pánský magazín, ale i ženy se chtějí dozvědět, jak mužské tělo funguje a proč sexuální schopnosti časem slábnou.

Zároveň jsme zřídili sekci Články a recenze pro ženy. Ta se týká hlavně hodnocení doplňků pro krásná ňadra a péče o ně.

Ženy bude zajímat i sekce Pohlavní nemoci a choroby, protože i ženy někdy mají na některou nemoc podezření.

Chceme budovat a šířit stránku, ze které budou mít užitek jak muži, tak ženy.

 

Jak si na sebe stránka vydělává?

Jsme napojení na provizní systém. To ale neznamená, že bezhlavě doporučujeme výrobky, o kterých si nemyslíme, že by pomohly.

Sepsal jsem podrobné vysvětlení, jak přísně a trpělivě doplňky a zboží hodnotíme. Klikněte zde na Systém provizní spolupráce.

 

S čím vám kromě erekce umíme poradit?

Prakticky se vším. Odpovídáme na zdravotní dotazy a poradíme i s tím, jak sbalit holku nebo nakopnout libido po letech manželství.

V intimní oblasti se pohybujeme už roky a víme, o čem mluvíme. Pokud bychom náhodou neměli odpověď, určitě vás dokážeme nasměrovat na vhodného lékaře nebo odborníka. Ptejte se proto skutečně na cokoliv, s čím jste se styděl zeptat jinde. Vše je naprosto anonymní.

 

Pokud si přes Erekce.cz objednám doplněk, mohu ho u vás případně reklamovat?

Bohužel ne. Za kvalitu a účinek doplňků neneseme odpovědnost. Odkazujeme pouze na oficiální e-shopy. Zboží jinak nijak neskladujeme, ani nemáme k prodeji.

Během objednávky a hodnocení se chováme přesně jako běžný zákazník, abychom mohli posoudit i serióznost prodejce, rychlost dodání a balení.

Prodejce dokonce dopředu netuší, kdo si jeho výrobek objednává, a doví se to až když publikujeme hotovou recenzi.

V případě reklamace budete tedy komunikovat přímo s prodejcem, od kterého jste si výrobek objednali. Určitě si odložte doklad o zaplacení. 

 

Můžete mi dát nějakou slevu na produkty?

Ano, ale pouze tu, kterou jsme sami dostali se svojí objednávkou. Každou slevu jsme zapsali i přímo do recenze, takže pokud nám ji prodejce poslal, můžete ji samozřejmě využít.

Ne každý prodejce ale tyto slevy poskytuje, takže v některých recenzích slevu nenajdete. Ty produkty ale obvykle dostaly méně pozitivní hodnocení.

 

Jak zaručujete účinek doplňků, které recenzujete?

Nejupřímnější hodnocení je vlastní zkušenost. Pokud se podíváte na celý seznam, uvidíte, že nékteré doplňky dostaly velice nízké hodnocení. Proč? Protože nesplnily to, co slibovaly, nebo byl účinek mnohem slabší, než jsme se dočetli na stránkách e-shopů.

Hodnocení, které jsme doplňku udělili, odráží naši nejupřímnější a nejdetailnější zkušenost, kterou jsme získali.

V žádném případě nikoho nefavorizujeme, ani nikomu záměrně neškodíme. Vše jsou naše subjektivní názory, za kterými si stojíme.

 

Proč bych se měl řídit radami, které v článcích doporučujete?

Všechna tvrzení, která se u nás dočtete, pocházejí z našeho vzdělání, praxe, vlastní zkušenosti nebo odborné literatury.

Ve článcích velice poctivě a pečlivě odkazujeme na studie, statistiky, výsledky výzkumů a kontrol – a to těch státních.

Za svými tvrzeními si pevně stojíme a všechna je máme dostatečně prověřená a ozdrojovaná. Nebojte se nás proto zeptat na cokoliv.

Děkujeme, že nás sledujete a přeji užitečné čtení.

 

Jakub Šálek