Kdo jsme?

Jsme stejní, jako vy. Nejste sám, kdo má problém s erekcí. My, 3 redaktoři erekce.cz, je máme také. Přesně proto tuhle stránku budujeme.

Jistě omluvíte, že chceme zůstat v anonymitě. Slabá erekce je palčivý problém, který nemusí být zveřejněn. Aby jste ale měli přehled, kdo vám to chce radit v otázkách erekce, tohle jsme my:

Pavel ErekcePAVEL 

„Jsem nejmladší redaktor. Je mi 30 let. Moje problematická erekce a předčasná ejakulace je způsobena stresem a poměrně slabými zkušenostmi se ženami. Lékař vyloučil fyzický původ problému, takže se musím více soustředit, v posteli se uvolnit a nebát se selhání. Na blogu poradím těm, kterých erekce selhává „v hlavě,“ 

michal_erekce

MICHAL

Je mi 38 let a moje oslabení je důsledkem zanedbané životosprávy, zejména kouřením. Taková byla i diagnóza lékaře. Snažím se proto životosprávu zlepšovat a poradím vám, jak na to. Ke zlepšení stavu si dopomáhám doplňky, kterých mám vyzkoušených již mnoho. Hodnocení produktů se budu věnovat hlavně já,“ 

honza_erekce

HONZA

Jsem nejstarší z redaktorů a brzy mi bude 50. Můj lékař mi předpovídá andropauzu. Ta postihuje starší muže, ovlivňuje hladinu hormonů, oslabuje erekci a jak muž stárne, celkově se z něj vytrácí libido. Problém řeším doplňky na báze zvýšení produkce testosteronu. I ode mě se dočkáte recenzí, jelikož mám mezi doplňky výborný přehled,“ 

Proč to děláme?

Společně se známe z práce a setkáváme se i ve volném čase. Zjistili jsme, že všichni 3 máme různé problémy s erekcí, problémy ve vztazích s partnerkami, problémy s výdrží a podobně.

Když jsme naše „poruchy“ sečetli a začali o nich společně mluvit, zjistili jsme, že každý buď více nebo méně úspěšně slabou erekci řešil doplňkem stravy. Vyměňovali jsme si zkušenosti a uznali, že společně dnes o doplňcích víme víc, než celý internet.

Co u nás najdete?

Najdete u nás ty nejupřímnější a nejdetailnější recenze doplňků stravy na podporu erekce. Každý produkt, který hodnotíme, jsme si nechali poslat a podrobně jej testovali přesně dle doporučeného dávkování.

Opíšeme všechny zaznamenané účinky, pozitiva a negativa, cenu i dávkování. Svoje názory také porovnáme s názory sesbíranými v internetových diskuzích.

Jednoduše vám ukážeme, co na trhu je dobré a pomáhá, vysvětlíme, co dobré není a nepomáhá a naučíme vás mezi doplňky rozlišovat.

Co za to chceme?

Chceme jednou a provždy udělat pořádek v tom, co je dobré a co není. Od vás, čtenářů, chceme jediné, a to váš názor v diskuzi.

Na erekce.cz chceme dostat co nejvíce nezávislých a anonymních hodnocení od vás – uživatelů. Žádné reklamní fráze, žádné umělé doporučení. Pouze reálné zkušenosti. Pomůžete nám?