Kdo jsme?

Za redakcí Erekce.cz stojí dvojice milovníků sexu a nadšenců v oblasti vztahů a erotiky – redaktor Jakub Šálek a redaktorka Natálie Rumpala. Aby vám všechny naše články pomohli v intimním životě, jejich odbornou garanci zabezpečuje zkušená sexuoložka MUDr. Taťána Šrámková, Ph.D. Posuzuje pravdivost a správnost všech zdravotních a lékařských tvrzení, které na stránce najdete.

Jakub Šálek

Redaktor Jakub Šálek

FB, LinkedIn

Taťána Šrámková

Odborný garant článků MUDr. Taťána Šrámková, Ph.D., sexuoložka

Natálie Markovská

Redaktorka Natálie Rumpala

FB, LinkedIn

Společně tvoříme užitečný a bezplatný obsah pro tyto skupiny mužů: 

Nejnovější Kategorie článků pro ženy radí, jak pečovat o prsa, aby byla krásná a pevná co nejdéle. Natálie navíc vyučuje ženské publikum stát se dokonalou partnerkou a udržet si krásný a harmonický vztah s mužem po dlouhá léta.

 

Co u nás najdete?

Najdete u nás ty nejupřímnější a nejdetailnější recenze doplňků stravy na podporu erekce. Každý produkt, který hodnotíme, jsme si nechali poslat a podrobně jej testovali přesně dle doporučeného dávkování.

Popíšeme všechny zaznamenané účinky, pozitiva a negativa, cenu i dávkování. Svoje názory také porovnáme s názory sesbíranými v internetových diskuzích.

Jednoduše vám ukážeme, co na trhu je dobré a pomáhá, vysvětlíme, co dobré není a nepomáhá a naučíme vás mezi doplňky rozlišovat.

 

Co za to chceme?

Chceme jednou a provždy udělat pořádek v tom, co je dobré a co není. Od vás, čtenářů, chceme jediné, a to váš názor v diskuzi.

Oceníme také vaše komentáře na Facebookové stránce a na Youtube kanálu. Pokud vás zajímá, jak si stránka vydělává na svůj chod, klikněte na Systém provizní spolupráce.

Na Erekce.cz chceme dostat co nejvíce nezávislých a anonymních hodnocení od vás – uživatelů. Žádné reklamní fráze, žádné umělé doporučení. Pouze reálné zkušenosti. Pomůžete nám?