Kdo jsme?

Za redakcí Erekce.cz stojí zakladatel, šéfredaktor a odborník na doplňky stravy Jan Málek a student medicíny, spoluautor, milovník žen, alfasamec a znalec erotických pomůcek Pavel Modlenský.

Společně s několika externími redaktory tvoříme užitečný a bezplatný obsah pro tyto skupiny mužů: 

Nejnovější Kategorie článků pro ženy radí, jak pečovat o prsa, aby byla krásná a pevná co nejdéle. Redaktorka Hanka sepsala i několik detailných recenzí známých a účinných doplňků.

 

Co u nás najdete?

Najdete u nás ty nejupřímnější a nejdetailnější recenze doplňků stravy na podporu erekce. Každý produkt, který hodnotíme, jsme si nechali poslat a podrobně jej testovali přesně dle doporučeného dávkování.

Popíšeme všechny zaznamenané účinky, pozitiva a negativa, cenu i dávkování. Svoje názory také porovnáme s názory sesbíranými v internetových diskuzích.

Jednoduše vám ukážeme, co na trhu je dobré a pomáhá, vysvětlíme, co dobré není a nepomáhá a naučíme vás mezi doplňky rozlišovat.

 

Co za to chceme?

Chceme jednou a provždy udělat pořádek v tom, co je dobré a co není. Od vás, čtenářů, chceme jediné, a to váš názor v diskuzi.

Oceníme také vaše komentáře na Facebookové stránce a na Youtube kanálu. Pokud vás zajímá, jak si stránka vydělává na svůj chod, klikněte na Systém provizní spolupráce.

Na Erekce.cz chceme dostat co nejvíce nezávislých a anonymních hodnocení od vás – uživatelů. Žádné reklamní fráze, žádné umělé doporučení. Pouze reálné zkušenosti. Pomůžete nám?

 

Jak se Jan Málek dostal do redakce? 

Jan MálekKvalitní portál, který bezplatně radí mužům s intimním zdravím a sexuální kondicí v Čechách chyběl. Honza kolem sebe viděl stárnoucí muže, kteří přestávali věřit ve svou sílu a schopnosti, ale zároveň se báli a styděli vyhledat odbornou pomoc.

Druhým důvodem byla přemíra různých doplňků a stale nových prepárátů pro muže na trhu. Některé se silným účinkem, jiné zcela neúčinné. Muži se mezi výrobky nedovedli orientovat. Honza s Pavlem se proto odhodlali tyto výrobky testovat a detailně hodnotit jejich účinky, aby už nikdo nikdy nekoupil „zajíce v pytli“.

Honza založil portál Erekce.cz, aby pomáhal všem mužům, kteří hledají pomoc nebo potřebují poradit v otázkách, o kterých se běžně nemluví. 

Kromě magazínu Erekce.cz Honza publikuje odborné články i na jiných naučných stránkách, jako třeba uLékaře.czVeZdraví.czDoktorka.czOrdinace.czMilování.cz a další.

Honzu můžete kontaktovat v anonymní poradně nebo na mailu pomoc@erekce.cz. Videa hodnocených doplňků sledujte přímo na YouTube kanálu Erekce.cz.

 

Jak se Pavel Modlenský dostal do redakce? 

Redaktor Pavel Modlenský

Pavel studoval na 2. lékařské fakultě UK. Školu ale nedokončil a odešel předčasně. V oblasti mužského intimního zdraví se orientuje velice schopně a i díky tomu si ho Jan vybral jako pomoc do redakce.

Píše odborné články o pohlavních nemocech, sexuálních deviacích, ale i běžných problémech, jako je slabá erekce, předčasná ejakulace nebo erektilní dysfunkce. Jeho články vás nasměrují na urologické ambulance nebo kliniky, kde váš problém vyřeší odborník.

Chtěl se živit psaním, a to se mu dnes úspěšně daří. Píše pro různé zdravotní i lifestylové on-line portály a práci pro Erekce.cz věnuje velkou část svého volného času. Články publikoval mimo jiné na stánkách ExtraMuž.czMenZone.czMilování.czZzz.sk a mnohých dalších.

Pavla můžete kontaktovat v anonymní poradně nebo na mailu pomoc@erekce.cz

 

 

Redakci doplnila i nová posila, redaktorka Natálie Markovská a Jakub Šálek

Jakub Šálek

Redaktor Jakub Šálek

FB, LinkedIn

 

Natálie Markovská

Redaktorka Natálie Markovská

FB, LinkedIn

 

Proč vznikla stránka Erekce.cz?