Ušetřete díky slevám, které jsme dostali společně s hodnocenými produkty. Zde najdete všechny slevové kódy pro nejlevnější nákup. Seznam postupně doplňujeme. Pokud nenajdete slevu, kterou hledáte, zeptejte se nás v poradně.

prášky na erekci

DOPLŇEKBALENÍSLEVASLEVOVÝ KÓDPOUŽÍT SLEVU
PROERECTAproerecta12%"PROERECTA12"
VIMAXvimax12%"VIMAX12"
EREX-24zerex klasik 15%"VP984"
PROSTADYNEclerex15%"VP984"

 

Slevový kód Proerecta

Proerecta je specifický doplněk, který pochází kompletně z českých poměrů. Výrobce spojil síly se zkušenými recenzenty z naší redakce a vznikl zcela unikátní produkt. V našich testech si tento přípravek vysloužil pozici číslo 1 díky své vynikající ceně a účinnosti.

Je určen pro muže všech věkových kategorií a slouží k rychlému povzbuzení erekce. Ta přichází do doby 40 – 60 minut po spolknutí. Doplněk podporuje delší výdrž a oddálení ejakulace, takže je možné si dopřát delší soulož.

proerecta

 

Doplněk lze objednat on-line. Doručení probíhá diskrétně do 2 pracovních dnů. Celkově balení obsahuje 12 dávek za cenu 599 Kč.

Na webu lze uplatnit slevový kód. Pokud zadáte při objednávce “PROERECTA12”, máte nárok na 12% slevu. Místo původních 599 Kč zaplatíte pouhých 527 Kč. Je zde možnost koupit i dvojité balení, kde je uplatněna množstevní sleva ve výši 999 Kč.

 

 

Slevový kód Vimax

Kandaský doplněk Vimax na podporu erekce je složen z těch nejlepších ingrediencí, které procházejí přísnou kontrolou kvality.

Doplněk cílí na skupinu mužů všech věkových kategorií. Veliké uplatnění najde u starších mužů s problematičtější erekcí. Právě dlouhodobější působení zajistí, že podpora erekce bude mnohem intenzivnější, než v případě krátkodobých přípravků.

vimax_recenze

 

První výsledky přicházejí po 1 měsíci a nejlepší se dostavují po zhruba 3 měsících užívání. Zákazníci si pochvalují prodloužení soulože a kvalitní erekci. V naší recenzi jsme dokonce zaznamenali mírný nárůst ve velikosti penisu. Jedinou skupinou, pro kterou není Vimax vhodný jsou muži s kardiovaskulárními problémy.  

Vimax lze sehnat v počtu několika balení. Čím více balení, tím větší množstevní sleva. Základní set obsahuje dávku na 1 měsíc a lze ho objednat za 1099 Kč.

Při objednávce lze uplatnit slevový kód “VIMAX12” na 12% slevu. Tehdy za jedno balení zaplatíte pouze 967 Kč a uspoříte tak přes 130 Kč.

 

 

Slevový kód Erex 24

Další z řady dlouhodobých přípravků na podporu erekce. Jeho efekt je sice slabší, než u jednorázové podpory, ale dlouhodobé působení přípravku má také svoje výhody. Zlepšení erekce je totiž kvalitnější. Konkrétně u tohoto produktu přichází výsledek v průměru do 1 měsíce při dávkování 1 tablety denně.

Přípravek je vhodný pro všechny věkové kategorie mužů, kromě těch s kardiovaskulárními obtížemi, nebo alergiemi na složky v přípravku.

Erex24

Erex 24 recenze

Produkt posiluje erekci a zesiluje prožitek i sílu orgasmu. Výhodou je, že prodejce přibaluje v zásilce navíc 15 tablet zdarma, což je příjemný bonus.

Zboží je zasílané v nenápadném balení a přichází do 2 dní v bílé obálce. Za jedno balení zákazník zaplatí 30 + 15 zdarma zákazník zaplatí 890 Kč. Při objednání lze použít kód na slevu ve tvaru “VP984”, který garantuje slevu 15%. Při jeho aplikaci zákazník ušetří 133 Kč.

Erex 24, koupit

 

 

Slevový kód Prostadyne

Přípravek zaměřený na podporu prostaty je poskládán dle švýcarského receptu. Je určen pro muže, kteří začínají pociťovat přicházející problémy s prostatou. Tedy obtížnější močení a pocit nevyprázdněného měchýře.

Doplněk je v tekuté formě, takže odpadává nepříjemné polykání tablet. Všechny látky v přípravku jsou extrahován čerstvé, nic není sušené. Dávkování je předepsané na 1 čajovou lžičku denně. Tu lze rozpustit ve zhruba 1 dcl vody.

Hlavní složkou je Epilobium parviflorum. Tato bylina přispívá k normální funkci prostaty a dolních cest močových. Dle některých výzkumů je údajně silnější, než Saw Palmetto.

Podpora prostaty s Prostadyne

Při objednání dorazí přípravek obvykle do 2 pracovních dní. Zásilka je expedována v neprůhledném obalu, takže je na 100% diskrétní. Došlá lahvička obsahuje 250ml přípravku. Toto množství vystačí na 50 dní. Existuje ještě balení 500ml, které vystačí na celých 100 dní.

Na výrobek existuje 30 denní garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Při objednávání lze zadat slevový kód ve tvaru “VP984”, kdy se automaticky zpřístupní sleva 15% na daný produkt. Balení 250 ml stojí 490 Kč, takže ušetříte celých 73 Kč. V případě 500ml platíte 735 Kč a se slevou jen 625 Kč.