Ušetřete díky slevám, které jsme dostali společně s hodnocenými produkty. Zde najdete všechny slevové kódy pro nejlevnější nákup. Seznam postupně doplňujeme. Pokud nenajdete slevu, kterou hledáte, zeptejte se nás v poradně.

prášky na erekci

DOPLŇEK BALENÍ SLEVA SLEVOVÝ KÓDPOUŽÍT SLEVU
PROERECTAproerecta12%"PROERECTA12"
VIMAXvimax12%"VIMAX12"
EREX-24zerex klasik 15%"VP984"
PROSTADYNEclerex15%"VP984"

 

Slevový kód Proerecta

Proerecta je specifický doplněk, který pochází kompletně z českých poměrů. Výrobce spojil síly se zkušenými recenzenty z naší redakce a vznikl zcela unikátní produkt. V našich testech si tento přípravek vysloužil pozici číslo 1 díky své vynikající ceně a účinnosti.

Je určen pro muže všech věkových kategorií a slouží k rychlému povzbuzení erekce. Ta přichází do doby 40 – 60 minut po spolknutí. Doplněk podporuje delší výdrž a oddálení ejakulace, takže je možné si dopřát delší soulož.

proerecta

 

Doplněk lze objednat on-line. Doručení probíhá diskrétně do 2 pracovních dnů. Celkově balení obsahuje 12 dávek za cenu 599 Kč.

Na webu lze uplatnit slevový kód. Pokud zadáte při objednávce “PROERECTA12”, máte nárok na 12% slevu. Místo původních 599 Kč zaplatíte pouhých 527 Kč. Je zde možnost koupit i dvojité balení, kde je uplatněna množstevní sleva ve výši 999 Kč.

Sleva 12% na doplněk stravy Proerecta

 

 

Slevový kód Vimax

Kanadský doplněk Vimax na podporu erekce je složen z těch nejlepších ingrediencí, které procházejí přísnou kontrolou kvality.

Doplněk cílí na skupinu mužů všech věkových kategorií. Veliké uplatnění najde u starších mužů s problematičtější erekcí. Právě dlouhodobější působení zajistí, že podpora erekce bude mnohem intenzivnější, než v případě krátkodobých přípravků.

vimax_recenze

 

První výsledky přicházejí po 1 měsíci a nejlepší se dostavují po zhruba 3 měsících užívání. Zákazníci si pochvalují prodloužení soulože a kvalitní erekci. V naší recenzi jsme dokonce zaznamenali mírný nárůst ve velikosti penisu. Jedinou skupinou, pro kterou není Vimax vhodný jsou muži s kardiovaskulárními problémy.  

Vimax lze sehnat v počtu několika balení. Čím více balení, tím větší množstevní sleva. Základní set obsahuje dávku na 1 měsíc a lze ho objednat za 1099 Kč.

Při objednávce lze uplatnit slevový kód “VIMAX12” na 12% slevu. Tehdy za jedno balení zaplatíte pouze 967 Kč a uspoříte tak přes 130 Kč.

 

 

Slevový kód Erex 24

Další z řady dlouhodobých přípravků na podporu erekce. Jeho efekt je sice slabší, než u jednorázové podpory, ale dlouhodobé působení přípravku má také svoje výhody. Zlepšení erekce je totiž kvalitnější. Konkrétně u tohoto produktu přichází výsledek v průměru do 1 měsíce při dávkování 1 tablety denně.

Přípravek je vhodný pro všechny věkové kategorie mužů, kromě těch s kardiovaskulárními obtížemi, nebo alergiemi na složky v přípravku.

Erex24

Erex 24 recenze

Produkt posiluje erekci a zesiluje prožitek i sílu orgasmu. Výhodou je, že prodejce přibaluje v zásilce navíc 15 tablet zdarma, což je příjemný bonus.

Zboží je zasílané v nenápadném balení a přichází do 2 dní v bílé obálce. Za jedno balení zákazník zaplatí 30 + 15 zdarma zákazník zaplatí 890 Kč. Při objednání lze použít kód na slevu ve tvaru “VP984”, který garantuje slevu 15%. Při jeho aplikaci zákazník ušetří 133 Kč.

Sleva 15% na doplněk stravy EREX-24

Erex 24, koupit

 

 

Slevový kód Prostadyne

Přípravek zaměřený na podporu prostaty je poskládán dle švýcarského receptu. Je určen pro muže, kteří začínají pociťovat přicházející problémy s prostatou. Tedy obtížnější močení a pocit nevyprázdněného měchýře.

Doplněk je v tekuté formě, takže odpadává nepříjemné polykání tablet. Všechny látky v přípravku jsou extrahován čerstvé, nic není sušené. Dávkování je předepsané na 1 čajovou lžičku denně. Tu lze rozpustit ve zhruba 1 dcl vody.

Hlavní složkou je Epilobium parviflorum. Tato bylina přispívá k normální funkci prostaty a dolních cest močových. Dle některých výzkumů je údajně silnější, než Saw Palmetto.

Podpora prostaty s Prostadyne

Při objednání dorazí přípravek obvykle do 2 pracovních dní. Zásilka je expedována v neprůhledném obalu, takže je na 100% diskrétní. Došlá lahvička obsahuje 250ml přípravku. Toto množství vystačí na 50 dní. Existuje ještě balení 500ml, které vystačí na celých 100 dní.

Na výrobek existuje 30 denní garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Při objednávání lze zadat slevový kód ve tvaru “VP984”, kdy se automaticky zpřístupní sleva 15% na daný produkt. Balení 250 ml stojí 490 Kč, takže ušetříte celých 73 Kč. V případě 500ml platíte 735 Kč a se slevou jen 625 Kč.

Sleva 15% na doplněk stravy PROSTADYNE