Affiliate disclaimer

Vážení přátelé a čtenáři stránky erekce.cz. 

Jmenuji se Jakub Šálek a jsem redaktorem stránky erekce.cz. Chci vám přesně popsat princip, vizi, a hlavně „výdělečné metody“ naší stránky. 

Veškerý obsah pro vás vytvářím já s kolegyní Natálií Markovskou a obdornou garantkou správnosti článků, sexuoložkou MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D. Tvorba obsahu pro tak rozsáhlý magazín, jaký se nám za roky práce povedlo vytvořit a dostat do povědomí tisíců Čechů, není vůbec jednoduchá a nedá se dělat rychle.

Vymýšlíme zajímavá témata, dohledáváme relevantní, autoritativní zdroje a vědecké studie, ptáme se, co by vás čtenáře zajímalo, odpovídáme na vaše anonymní dotazy a této zálibě věnujeme hodiny svého volného času téměř každý den.

Vše pro to, abyste vždy našel řešení svých trápení a odpovědi na každý dotaz intimního spektra mužského zdraví.

Jak vidíte, veškerý obsah je dostupný zcela zdarma. Nežádéme po vás žádné přihlašování nebo zakládání uživatelských profilů. Neotravujeme s newslettery a nespamujeme vaše mailové schránky s nechtěnou reklamou. Nežádáme ani žádné příspěvky či dary.

Přesto ale „výroba“ takového portálu není bezplatná a i naše redakce má pravidelné výdaje na pronájem on-line prostoru, objednáváme si doplňky pro recenze, nakupujeme a zkoušíme erotické hračky a pomůcky, chodíme na různé kurzy. Ano, stránka erekce.cz je naše hobby. Investujeme do ní ale mnoho volného času a hlavně energie.

Jediným zdrojem, který stránka nyní má, je takzvaný provizní systém affiliate spolupráce, kde nám drobné částky nepravidelně vyplácí prodejci recenzovaných doplňků nebo pomůcek.  Nezáleží ale na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní.

„Servítky“ si před ústa nikdy nedáváme a recenze nikdy nejsou „uměle příkrášlené“ jen za účelem získání provize. Takové recenze by vám v ničem nepomohli, a bohužel je pravda, že mnohé stránky vychvalují všechny recenzované doplňky do nebes. To se vám ale na stránce erekce.cz nikdy nestane. 

VIDEO: Zjednodušený princip affiliate spolupráce

 

Doplňky  hodnotíme a recenzujeme až po důkladném, výrobcem doporučeném užívání. V recenzích uvádíme reálné autorské zkušenosti po několika týdnech, či dokonce měsících pravidelného dávkování.

Nikdy nechválíme účinky, které se reálně neprojevily, a zároveň nezatajujeme negativní účinky nebo jiné nedostatky zboží. 

Každa naše recenze je upřímná a plně zhodnocuje výsledky, které jsme s doplňkem nebo s pomůckami dosáhli. Každý z autorů si za svými výroky plně stojí.

Za případný nákup přes naši stránku nezaplatíte ani o korunu navíc. Ceny, které uvádíme, jsou stejné nebo dokonce nižší, než na původních e-shopech. Neexistuje žádný „příplatek“, o který by se vaše objednávka navýšila.

Prodejci vyplácejí marže z inkasované sumy. Pokud tedy stojí výrobek 1 000 Kč a k nákupu se dostanete odkazem přes naše články, zaplatíte stejných 1 000 Kč, které byste zaplatil přímo na původním e-shopu. Částka, kterou jako redaktoři a recenzenti obdržíme za provedený nákup, je v řádech jednotek procent, a tedy doslova „pár kaček“. 

Bez těchto drobných příspěvků by naše stránka nemohla existovat. Tyto mikropříjmy neslouží jako zdroje naší obživy. Každý z nás má vlastní práci, soukromou klientelu a blog erekce.cz slouží pouze jako pomoc pro vás – pro pány, které jejich oslabená erekce či jiný intimní problém dostal až na naše stránky. Příjem slouží na provozní náklady celého portálu.

Vůbec se proto nebojte objednat kterýkoliv doplněk nebo pomůcku přes odkazy na naší stránce. Nezaplatíte ani o korunu navíc, a zároveň vás může hřát skutečnost, že nám pomáháte tvořit užitečný a zajímavý obsah, který si sám přejete a potřebujete číst.

Mockrát děkuji za projevenou důvěru. Věřím, že jsme vám díky naší stránce poradili a pomohli zorientovat se.

Za redakci erekce.cz přeje krásný den Jakub Šálek. V případě otázek mi napište na pomoc@erekce.cz.

Jakub Šálek

Jakub Šálek, redaktor portálu Erekce.cz