Autor - Natálie Rumpala

 

Natálie Markovská

Narodila jsem se v Ostravě a tady jsem také vyrostla. Už v první třídě na základní škole moje třídní učitelka věřila, že se jednou budu živit psaním. A tak byla moje životní cesta daná.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz.

Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web Gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

V intimních záležitostech jsem lidem radila už od střední školy. Spousta mých kamarádů se těmto tématům vyhýbala, ale já jsem je považovala za přirozenou součást našich životů, a tak jsem se o tom nebála mluvit. To mi zůstalo až do dnes.

Ráda čtenářům radím ve velice intimních věcech, jako je sexualita, sexuální zdraví, krása i milostný vztah mezi dvěma lidmi. Žádné téma pro mě není tabuizované, a tak se ráda pouštím i do kontroverzních vod. Snažím se vždy svými články přinést nějakou přidanou hodnotu, aby si čtenář nepřišel, že má více otázek než odpovědí.

Můj profesní profil najdete také na Facebooku a na LinkedIn.