Magazín erekce.cz tvoříme pro muže s běžnými mužskými problémy. Chápeme, že si během života uvědomíte intimní problém s erekcí nebo máte podezření na některou pohlavní nemoc. Stejně tak chápeme, že než se odhodláte k návštévě lékaře, potřebujete přibližně zjistit, co vám je.

Upozorňuji, že naše články mají pouze informativní účely, a váš problém může mít zcela jiný původ. Návštěvu urologa tedy určitě neodkládejte. My vás na stránce pouze „nasměrujeme“.

Problematická erekce je velmi intimní problém, a pokud ho nechcete řešit veřejně, u nás najdete pomoc anonymně. Ptát se nás můžete i v anonymní poradně.

Připravili jsme řadu odborných článků o poruchách erekce, zjišťujeme příčiny oslabení a nabízíme rady, jak zlepšit své sexuální zdraví.

Dlouhodobě testujeme doplňky a léky na podporu erekce. V kategorii Recenze připravků na erekci najdete naše vlastní zkušenosti, hodnocení a všechny výsledky, které jsme díky nim dosáhli. Upozorníme na neúčinné výrobky a doporučíme ty, které nám erekci reálně povzbudili. Recenze jsou velmi podrobné a zodpoví každou vaši otázku.

Na erekce.cz najdete o erekci vše. Zbavte se problémů jednou provždy. Stojíme při vás.

 

Seznam urologických klinik po celé ČR

Opakujeme, že reálně vám vždy pomůže až lékař. Pokud máte intimní bolesti nebo se v intimních partiích projevuje něco neobvyklého, internet vám nedokáže pomoct. 

Pouze lékař dokáže přesně zjistit, co se s vámi děje a vy toto vyšetření nesmíte podceňovat ani odkládat. 

Jakub sepsal seznam urologických ambulancí podle krajů. Objednejte se na nejbližší a to ideálně hned teď.

Jihočeský kraj Plzeňský kraj
Karlovarský krajHlavní město Praha
Královéhradecký krajStředočeský kraj
Liberecký krajJihomoravský kraj
Moravskoslezský krajÚstecký kraj
Olomoucký krajVysočina
Pardubický krajZlínský kraj