Magazín erekce.cz tvoříme pro muže s běžnými mužskými problémy. Chápeme, že si během života uvědomíte intimní problém s erekcí nebo máte podezření na některou pohlavní nemoc. Stejně tak chápeme, že než se odhodláte k návštévě lékaře, potřebujete přibližně zjistit, co vám je.

Upozorňuji, že naše články mají pouze informativní účely, a váš problém může mít zcela jiný původ. Návštěvu urologa tedy určitě neodkládejte. My vás na stránce pouze „nasměrujeme“.

Problematická erekce je velmi intimní problém, a pokud ho nechcete řešit veřejně, u nás najdete pomoc anonymně. Ptát se nás můžete i v anonymní poradně.

Připravili jsme řadu odborných článků o poruchách erekce, zjišťujeme příčiny oslabení a nabízíme rady, jak zlepšit své sexuální zdraví.

Dlouhodobě testujeme doplňky a léky na podporu erekce. V kategorii Recenze připravků na erekci najdete naše vlastní zkušenosti, hodnocení a všechny výsledky, které jsme díky nim dosáhli. Upozorníme na neúčinné výrobky a doporučíme ty, které nám erekci reálně povzbudili. Recenze jsou velmi podrobné a zodpoví každou vaši otázku.

Na erekce.cz najdete o erekci vše. Zbavte se problémů jednou provždy. Stojíme při vás.

 

Seznam urologických klinik po celé ČR

Opakujeme, že reálně vám vždy pomůže až lékař. Pokud máte intimní bolesti nebo se v intimních partiích projevuje něco neobvyklého, internet vám nedokáže pomoct. 

Pouze lékař dokáže přesně zjistit, co se s vámi děje a vy toto vyšetření nesmíte podceňovat ani odkládat. 

Jakub sepsal seznam urologických ambulancí podle krajů. Objednejte se na nejbližší a to ideálně hned teď.

Jihočeský kraj  Plzeňský kraj
Karlovarský kraj Hlavní město Praha
Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Liberecký kraj Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj Ústecký kraj
Olomoucký kraj Vysočina
Pardubický kraj Zlínský kraj