Příroda nerozděluje vždy stejnou měrou. Jedna žena se tak pyšní krásným poprsím, zatímco druhá by byla ráda za nějaký ten centimetr v obvodu navíc.

Ne každá má peníze a odvahu na plastiku prsou. Špatně provedená  operace může prsa zohavit navěky. Dostupnější a bezpečnou alternativou jsou tabletky, které dokáží poprsí zvětšit a zpevnit.

Požádala jsem 5 kamarádek, aby mi pomohly otestovat 5 přípravků. Výborné zkušenosti jsme shrnuli do této recenze TOP 5 produktů. Jak přesně fungují a jak jsou holky spokojené?

BreastExtra nadrain forte breastfast decolen forte mammamia

BreastEXTRA+

NadraIN Forte

Breastfast

Decolen Forte

MammaMia

30 tablet

60 tablet

540 tablet

60 tablet

40 tablet

od 390 Kč

od 990 Kč

od 4170 Kč

od 653 Kč

od 669 Kč

 

#1 BreastEXTRA+

BreastExtra

Po kliknutí na tlačítko projdete přímo do e-shopu k podrobným účinkům. Balíček dostanete do 48 hodin.

 

BreastEXTRA+ jsou tablety na zvětšení a zpevnění prsou. Jde o velmi oblíbený produkt. Byla jsem velmi zvědavá na výsledky.

Prsa opravdu narostla o jednu celou velikost a na dotek byla velmi pružná a nalitá. Zlepšila se i kvalita pleti a nehtů. Tabletky opravdu splnili, co slibují. Pro nás nejlepší výsledek ze všech 5ti doplňků.

 

Dávkování BreastEXTRA+

Tablety Breastextra se berou 2x denně po 2 tablety. Každopádně je třeba dodržovat všechny instrukce na příbalovém letáku a nepřekračovat doporučenou denní dávku. Tablety užívejte ideálně 2 měsíce, ale klidně i déle.

 

Ceník BreastEXTRA+

Počet balení Cena v Kč
1 balení – 30 tablet 390,-
2 balení – 60 tablet 740,-
3 balení – 90 tablet 1050,-
4 balení – 120 tablet 1300,-
5 balení – 150 tablet 1840,-
6 balení – 180 tablet 2100,-
7 balení – 210 tablet 2400,-
8 balení – 240 tablet 3200,-

Pokud zvolíte dodání Českou poštou, zaplatíte 90 Kč.Dodání kurýrem vás vyjde na 150 Kč.

 • po 3 měsících hmatatelný výsledek
 • prsa byla větší a plnější
 • kvalitnější nehty a pokožka
 • nutnost brát 2x denně 2 tablety, tedy 4 za den

 

#2 NadraIN Forte

nadrain forte

Přírodní výživový doplněk na zvětšení objemu a pevnosti poprsí. Obsahuje řadu látek, které bezpečně upravují účinek ženských hormonů.

Zároveň podporuje normální funkci prsou. Obsažený pupalkový olej dále udržuje hladkou, pružnou a hydratovanou kůži. To se projeví nejen v hezčím dekoltu, ale v celkové atraktivitě ženy. Výrobce slibuje i prevenci proti menopauzálnímu ochabnutí poprsí a nadměrnému ukládání tuku v tkáni poprsí.

Produkt je určen dospělým ženám, přičemž nejvýraznější účinky lze očekávat u žen po 40 roce života.

První výsledky se projevily po 2 měsících. Přípravek je bez vedlejších účinků. Naopak působí lépe na sexuální zdraví ženy a plodnost. Zmírňuje i menopauzální problémy.

Při testech měl NadraIN dobré výsledky. Testerce Káti ještě nebylo 40 let, ale výsledky pocítila už po 2 měsících. Dočkala se velmi pěkného nárůstu v objemu i pevnosti.

 

Dávkování NadraIN Forte

Užívá se 1 tableta denně. Celková kůra je 2 – 3 měsíce. Předávkování hrozí pouze v případě několikánásobné denní dávky. Přesto je doporučeno držet se dávkování, které je uvedeno v letáku.

TIP: Všechny přípravky na zvětšení prsou lze brát i s antikoncepcí. Pokaždé je na místě konzultace se svým lékařem. Hlavně kvůli vyšší zátěží jater během užívání přípravku.

 

Ceník NadraIN Forte

Počet balení Cena v Kč
1 balení – 60 tablet 990,-

Za poštovné zaplatíte 99 Kč Českou poštou a 89 Kč za kurýra.

 • pevnější a plnější prsa po 2 měsících
 • lepší vzhled kůže v dekoltu
 • pouze 1 tableta denně
 • vyšší cena

 

#3 Breastfast

breastfast

Tablety Breastfast zvětší prsa po 3 týdnech užívání. Doplněk je přírodního složení, příznivě ovlivňuje metabolismus, zvyšuje počet buněk a tím zvětší poprsí. Je šetrný, a namísto napínání pokožky a zániku mléčných žláz probíhá růst přirozeně.

Během testování se uspokojivé výsledky dostavily po měsíci užívání. Navíc došlo k vedlejšímu příjemnému efektu v podobě citlivých bradavek. Zvětšení i pevnost prsou byla dobrá. Užívání se obešlo bez vedlejších účinků.

 

Dávkování Breastfast

Užívají se 2-3 tablety po jídle. Testerka užívala 2 tablety denně po večeři, aby prsa během noci hezky rostla. Přípravek nesmí žena užívat v případě těhotenství, kojení nebo trpí některou z následujících chorob:

 • vysoký krevní tlak
 • srdeční onemocnění
 • nemoc štítné žláze
 • zelený zákal
 • cukrovka
 • užívání léků s obsahem MAOI

Ceník Breastfast

Počet balení Cena v Kč
1 balení – 90 tablet 1390,-
2 balení + 1 zdarma  – 270 tablet 2780,-
3 balení + 3 balení zdarma – 540 tablet 4170,-

Doprava je zahrnuta v ceně.

 • prsa vyrostla opravdu rychle
 • cenové zvýhodnění více balení
 • citlivější bradavky
 • oproti ostatním přípravkům více zdravotních omezení

 

#4 Decolen Forte

decolen

Přípravek na přírodní bázi, jehož složky jsou velmi podrobně vybírány pro efektivní růst ženských ňader. Jeho úkolem je komplexní servis o krásné ženské přednosti.

Přípravek je složen ze semínek vinných hroznů, chmelu otáčivého, sóji a extraktu ze lnu setého. Ten podporuje zdraví prsní tkáně.

Výrobce slibuje plná, pevná a zdravá prsa. Zároveň přidává i jemnější pokožku dekoltu. Decolen je navíc obohacen o beta-sitosterol a vitamíny D2 a D3. Tyto antioxidanty chrání buňky před oxidativním stresem a působí preventivně na dlouhodobou prosperitu organismu.

Složení doplňku je velmi podobné konkurenci. Výsledky se dostavily po 2 měsících užívání s uspokojivým výsledkem. Nárůst byl o něco menší než v případě předešlých přípravků.

 

Dávkování Decolen Forte

Doporučené dávkování je 1 tableta denně. Balení vydrží na 2 měsíce pravidelného užívání.

 

Ceník Decolen Forte

Počet balení Cena v Kč
1 balení – 60 tablet 741,-
 • funguje na zpevnění a zvětšení prsou
 • cena
 • citlivější bradavky
 • efekt nebyl tak výrazný, jako u konkurence

 

#5 MammaMia

MammaMia

Tablety na zvětšení prsou jsou vyrobeny z extraktů bylin. Složení je pestré a jak napovídá název, měli by příhlížející muži zvolat “MammaMia!” poté, co spatří výsledek. Mamma totiž znamená latinsky prso.

Doplněk je určen pro denní užívání s blahodárným účinkem na růst prsní tkáně. Cena je příznivá a v případě naší testerky se výsledky začaly projevovat zhruba po 5 týdnech užívání. Kromě růstu doplněk přinesl i nárůst energie.

 

Dávkování MammaMia

Denně se užívá 1 tableta. Balení vydrží na 4 až 6 týdnů.

 

Ceník MammaMia

Počet balení Cena v Kč
1 balení – 60 tablet 669,-

Cena za dobírku u České pošty je 120 Kč.

Moudro: Extrakty z rostlin v doplňcích mají podobné účinky jako estrogen, ženský hormon, který mimo jiné způsobuje růst prsou.

 • příznivá cena
 • příznivé výsledky
 • přísun energie
 • méně přehledné objednávání
 • nelze využít kurýrní službu

 

Vítěz řebříčku TOP 5 – BreastEXTRA+

BreastExtra

Po kliknutí na tlačítko projdete přímo do e-shopu k podrobným účinkům. Balíček dostanete do 48 hodin.