Příroda nerozděluje vždy stejnou měrou. Jedna žena se tak pyšní krásným poprsím, zatímco druhá by byla ráda za nějaký ten centimetr v obvodu navíc.

Ne každá má peníze a odvahu na plastiku prsou. Špatně provedená  operace může prsa zohavit navěky. Dostupnější a bezpečnou alternativou jsou tabletky, které dokáží poprsí zvětšit a zpevnit.

Požádala jsem 5 kamarádek, aby mi pomohly otestovat 5 přípravků. Výborné zkušenosti jsme shrnuli do této recenze TOP 5 produktů. Jak přesně fungují a jak jsou holky spokojené? 

BreastExtra
nadrain forte
breastfast
decolen forte
mammamia

#1

#2

#3

#4

#5

30 tablet

60 tablet

540 tablet

60 tablet

40 tablet

od 390 Kč

od 990 Kč

od 4170 Kč

od 653 Kč

od 669 Kč


BreastEXTRA+ jsou tablety na zvětšení a zpevnění prsou. Jde o velmi oblíbený produkt. Byla jsem velmi zvědavá na výsledky.

Prsa opravdu narostla o jednu celou velikost a na dotek byla velmi pružná a nalitá. Zlepšila se i kvalita pleti a nehtů. Tabletky opravdu splnili, co slibují. Pro nás nejlepší výsledek ze všech 5ti doplňků.

Dávkování BreastEXTRA+

Tablety Breastextra se berou 2x denně po 2 tablety. Každopádně je třeba dodržovat všechny instrukce na příbalovém letáku a nepřekračovat doporučenou denní dávku. Tablety užívejte ideálně 2 měsíce, ale klidně i déle.

Ceník BreastEXTRA+

Počet balení

Cena v Kč

1 balení - 30 tablet

390,-

2 balení - 60 tablet

740,-

3 balení - 90 tablet

1050,-

4 balení - 120 tablet

1300,-

5 balení - 150 tablet

1840,-

6 balení - 180 tablet

2100,-

7 balení - 210 tablet

2400,-

8 balení - 240 tablet

3200,-

Pokud zvolíte dodání Českou poštou, zaplatíte 90 Kč.Dodání kurýrem vás vyjde na 150 Kč.

 • po 3 měsících hmatatelný výsledek
 • prsa byla větší a plnější
 • kvalitnější nehty a pokožka
 • nutnost brát 2x denně 2 tablety, tedy 4 za den


Přírodní výživový doplněk na zvětšení objemu a pevnosti poprsí. Obsahuje řadu látek, které bezpečně upravují účinek ženských hormonů.

Zároveň podporuje normální funkci prsou. Obsažený pupalkový olej dále udržuje hladkou, pružnou a hydratovanou kůži. To se projeví nejen v hezčím dekoltu, ale v celkové atraktivitě ženy. Výrobce slibuje i prevenci proti menopauzálnímu ochabnutí poprsí a nadměrnému ukládání tuku v tkáni poprsí.

Produkt je určen dospělým ženám, přičemž nejvýraznější účinky lze očekávat u žen po 40 roce života.

První výsledky se projevily po 2 měsících. Přípravek je bez vedlejších účinků. Naopak působí lépe na sexuální zdraví ženy a plodnost. Zmírňuje i menopauzální problémy.

Při testech měl NadraIN dobré výsledky. Testerce Káti ještě nebylo 40 let, ale výsledky pocítila už po 2 měsících. Dočkala se velmi pěkného nárůstu v objemu i pevnosti.

Dávkování NadraIN Forte

Užívá se 1 tableta denně. Celková kůra je 2 - 3 měsíce. Předávkování hrozí pouze v případě několikánásobné denní dávky. Přesto je doporučeno držet se dávkování, které je uvedeno v letáku.

TIP: Všechny přípravky na zvětšení prsou lze brát i s antikoncepcí. Pokaždé je na místě konzultace se svým lékařem. Hlavně kvůli vyšší zátěží jater během užívání přípravku.

Ceník NadraIN Forte

Počet balení

Cena v Kč

1 balení - 60 tablet

990,-

Za poštovné zaplatíte 99 Kč Českou poštou a 89 Kč za kurýra.

 • pevnější a plnější prsa po 2 měsících
 • lepší vzhled kůže v dekoltu
 • pouze 1 tableta denně
 • vyšší cena


Tablety Breastfast zvětší prsa po 3 týdnech užívání. Doplněk je přírodního složení, příznivě ovlivňuje metabolismus, zvyšuje počet buněk a tím zvětší poprsí. Je šetrný, a namísto napínání pokožky a zániku mléčných žláz probíhá růst přirozeně.

Během testování se uspokojivé výsledky dostavily po měsíci užívání. Navíc došlo k vedlejšímu příjemnému efektu v podobě citlivých bradavek. Zvětšení i pevnost prsou byla dobrá. Užívání se obešlo bez vedlejších účinků.

Dávkování Breastfast

Užívají se 2-3 tablety po jídle. Testerka užívala 2 tablety denně po večeři, aby prsa během noci hezky rostla. Přípravek nesmí žena užívat v případě těhotenství, kojení nebo trpí některou z následujících chorob:

 • vysoký krevní tlak
 • srdeční onemocnění
 • nemoc štítné žláze
 • zelený zákal
 • cukrovka
 • užívání léků s obsahem MAOI


Ceník Breastfast

Počet balení

Cena v Kč

1 balení - 90 tablet

1390,-

2 balení + 1 zdarma  - 270 tablet

2780,-

3 balení + 3 balení zdarma - 540 tablet

4170,-

Doprava je zahrnuta v ceně. 

 • prsa vyrostla opravdu rychle
 • cenové zvýhodnění více balení
 • citlivější bradavky
 • oproti ostatním přípravkům více zdravotních omezení


Přípravek na přírodní bázi, jehož složky jsou velmi podrobně vybírány pro efektivní růst ženských ňader. Jeho úkolem je komplexní servis o krásné ženské přednosti.

Přípravek je složen ze semínek vinných hroznů, chmelu otáčivého, sóji a extraktu ze lnu setého. Ten podporuje zdraví prsní tkáně.

Výrobce slibuje plná, pevná a zdravá prsa. Zároveň přidává i jemnější pokožku dekoltu. Decolen je navíc obohacen o beta-sitosterol a vitamíny D2 a D3. Tyto antioxidanty chrání buňky před oxidativním stresem a působí preventivně na dlouhodobou prosperitu organismu.

Složení doplňku je velmi podobné konkurenci. Výsledky se dostavily po 2 měsících užívání s uspokojivým výsledkem. Nárůst byl o něco menší než v případě předešlých přípravků. 

Dávkování Decolen Forte

Doporučené dávkování je 1 tableta denně. Balení vydrží na 2 měsíce pravidelného užívání.

Ceník Decolen Forte

Počet balení

Cena v Kč

1 balení - 60 tablet

741,-

 • funguje na zpevnění a zvětšení prsou
 • cena
 • citlivější bradavky
 • efekt nebyl tak výrazný, jako u konkurence


Tablety na zvětšení prsou jsou vyrobeny z extraktů bylin. Složení je pestré a jak napovídá název, měli by příhlížející muži zvolat “MammaMia!” poté, co spatří výsledek. Mamma totiž znamená latinsky prso.

Doplněk je určen pro denní užívání s blahodárným účinkem na růst prsní tkáně. Cena je příznivá a v případě naší testerky se výsledky začaly projevovat zhruba po 5 týdnech užívání. Kromě růstu doplněk přinesl i nárůst energie. 

Dávkování MammaMia

Denně se užívá 1 tableta. Balení vydrží na 4 až 6 týdnů.

Cením MammaMia

Počet balení

Cena v Kč

1 balení - 60 tablet

669,-

Cena za dobírku u České pošty je 120 Kč.

Moudro: Extrakty z rostlin v doplňcích mají podobné účinky jako estrogen, ženský hormon, který mimo jiné způsobuje růst prsou.

 • příznivá cena
 • příznivé výsledky
 • přísun energie
 • méně přehledné objednávání
 • nelze využít kurýrní službu

BreastExtra

Tablety na zvětšení prsou jsou vyrobeny z extraktů bylin. Složení je pestré a jak napovídá název, měli by příhlížející muži zvolat “MammaMia!” poté, co spatří výsledek. Mamma totiž znamená latinsky prso.

Doplněk je určen pro denní užívání s blahodárným účinkem na růst prsní tkáně. Cena je příznivá a v případě naší testerky se výsledky začaly projevovat zhruba po 5 týdnech užívání. Kromě růstu doplněk přinesl i nárůst energie.