Autor - Redakce Erekce.cz

Do základu týmu redakce Erekce.cz patří odborný garant článků a autorita v oboru sexuologie MUDr. Taťána Šrámková, Ph.D.

Dále redaktor a milovník sexu Jakub Šálek a redaktorka Natálie Rumpala.

Obsah nám pomáhá vytvářet také měnící se skupina skupina externích redaktorů a redaktorek. Nejčastěji testují doplňky pro podporu erekce a libida, navození hormonální rovnováhy, erotické hračky a pomůcky pro muže i ženy. Píší ze svých letitých zkušeností z partnerských vztahů a sexuálního života.

Magazín Erekce.cz vytváříme s cílem pomoct mužům pochopit, jak jejich erekce funguje, proč slábne, ale hlavně jak erekci podpořit a vrátit jí spolehlivou tvrdost. Věnujme se poruchám erekce, erektilní dysfunkci a informujeme o dostupných metodách léčby.

Rozebíráme palčivá témata, která muže trápí nejčastěji. Předčasná ejakulace, snížené erotické libido, poruchy plodnosti, krátká sexuální výdrž nebo příznaky snížené hladiny testosteronu. Věnujeme se příčinám a léčbě nemocí, které způsobují sexuální dysfunkce a ohrožují zdravý sexuální život.

I když byla Erekce.cz původně magazínem pro muže, dnes zpracováváme i ženská témata. Vysvětlujeme příčiny, důsledky a pomoc s častými ženskými problémy. Problematická menstruace, menopauza, nízké libido, hormonální nerovnováha, zhoršená plodnost, ale také touha mít větší a hezčí prsa. Díky ženské části redakce píšeme o těchto tématech srozumitelně a s patřičným rozhledem.

Většinu zásadních témat najdete přímo na blogu v sekci článků. Pokud máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás přes mail pomoc@erekce.cz nebo položte anonymní komentář pod kterýmkoliv článkem.

 

Sexuoložka MUDr. Taťána Šrámková, Ph.D.

Taťána Šrámková

Funkce v redakci: MUDr. Taťána Šrámková, Ph.D. je odborný garant správnosti informací ve stěžejních článcích.

Vystudovala Lékařskou fakultu v Brně. Složila atestaci z psychiatrie a sexuologie. Má specializovanou způsobilost pro obor sexuologie a psychiatrie.

V roce 2010 a 2015 získala Diplom celoživotního vzdělávání České lékařské komory. Dále licenci České lékařské komory pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru sexuologie. V roce 1999 obhájila titul kandidát věd s dizertační prací věnované problematice sexuálních funkcí po úraze míchy.

Aktuálně pracuje na Sexuologickém oddělení FN Brno, kde vede Ambulanci onkologické sexuologie a Ambulanci pro míšní léze. Působí i na Urologické klinice a na Sexuologickém ústavu 1. Lékařské fakulty Karlovy univerzity a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Je odborným asistentem Urologické kliniky a Sexuologického ústavu 1. LF Univerzity Karlovy a VFN v Praze a Kliniky traumatologie Masarykovy univerzity v Brně.

Je členem Výboru Sexuologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České společnosti pro sexuální medicínu, ISSM (International Society for Sexual Medicine), ESSM (European Society for Sexual Medicine), Urologické společnosti a Společnosti pro míšní léze.

Publikuje v domácích i zahraničních odborných časopisech, přednáší na domácích i zahraničních kongresech. První monografii věnovala ochrnutým po úraze míchy, Poranění míchy pohledem sexuologa, vydalo centrum Paraple v roce 1999.

Dvě monografie Poruchy sexuality somaticky nemocných a jejich léčba (Grada 2013) a Sexuologie pro zdravotníky (Galén 2015) získaly cenu Josefa Hynieho jako nejlepší publikace v oboru sexuologie za roky 2013 a 2015.

 

Redaktor Jakub Šálek

Jakub Šálek

Funkce v redakci: Příprava článků o mužském zdraví, vztazích a sexualitě, testování a recenzování doplňků pro podporu erekce a sexuálních pomůcek.

Jakub věří, že vše má svůj čas a důvod. Tak je to i s jeho prací pro magazín Erekce.cz. Působí jako externí redaktor od roku 2017.

Když dostal návrh na spolupráci, neváhal. Dnešní doba plná shonu a stresu dobrému a kvalitnímu sexu zrovna nepřeje. Web vnímá jako silnou pomocnou ruku pro všechny muže, kteří ji potřebují.

Za dobu jeho působení zde pod vedením skvělých lidí vyrostl z vyplašeného pisálka do ostřílenějšího redaktora. Postupem času dostal více prostoru pro vlastní tvorbu, čehož si velmi váží.

V současné době je jeho hlavní náplní psaní článků o balení žen, etiketě a osobním rozvoji zaměřeném speciálně na mužské publikum. Tyto články vycházejí z Jakubova osobních zkušeností a tun přečtených a nastudovaných materiálů.

Jakub pevně doufá, že vám tyto znalosti pomohou v každodenním životě stejně dobře, jako pomohly i jemu. Pokud byste měli jakékoliv dotazy přímo na Jakuba, zeptejte se na jeho FB profilu. Jakubovy příběhy o balení žen najdete na Erekce.cz nebo na fóru StreetGame.cz pod přezdívkou Pilot.

 

Natálie Rumpala

Natálie Markovská

Funkce v redakci: Příprava článků o ženském a mužském zdraví, vztazích a sexualitě, testování a recenzování doplňků stravy pro ženy a sexuálních pomůcek.

Narodila se v Ostravě a tam také vyrostla. Už v první třídě na základní škole její třídní učitelka věřila, že se jednou bude živit psaním. A tak byla její životní cesta daná.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz.

Praktické zkušenosti sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web Gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

V intimních záležitostech lidem radila už od střední školy. Spousta kamarádů se těmto tématům vyhýbala, ale Natálie je považovala za přirozenou součást našich životů, a tak se o tom nebála mluvit. To jí zůstalo až do dnes.

Ráda čtenářům radí ve velice intimních věcech jako je sexualita, sexuální zdraví, krása i milostný vztah mezi dvěma lidmi. Žádné téma pro ní není tabuizované, a tak se ráda pouští i do kontroverzních vod. Snaží se svými články přinést vždy nějakou přidanou hodnotu, aby si čtenář nepřišel, že má více otázek než odpovědí.

Profesní profil Natálie najdete také na Facebooku a na LinkedIn.

 

* povinné pole