Utrpěla nehodu a stala se z ní nymfomanka. Jaké je žít s extrémně vysokým libidem?

Joleen Baughmanové změnila autonehoda život. Jako následek trpí neurologickou poruchou, která jí způsobuje permanentní chtíč.

Leckomu by se mohlo zdát, že je to skvělé, ale Joleen už tak skoro nemůže žít.

nymfomanka po nehodě

 

Baughmanová byla během autonehody, při které si poranila nervy na dně pánve, které kontrolují to, jakou máme chuť na sex.

Sex totiž teď chce mít neustále a uspokojená se cítí pouze chvilku po orgasmu. Vzrušuje ji totiž jakýkoli pohyb – ať už chůze či jízda autobusem.

Je to nesnesitelné. Jen tření mého oděvu mě vzrušuje tak, že sotva dokážu myslet. Je to velmi trapné,“ svěřila se žena deníku Daily Telegraph.

Baughmanová je diagnostikovaná syndromem sexuálního vzrušení. Poprvé ho pocítila půl roce po nehodě.

Začala jsem cítit intenzivní sexuální potřebu. Přišlo to z ničeho nic a úplně mě to pohltilo. Trvalo to celý den a dost mě to šokovalo, protože normálně nejsem v sexu nijak průbojná,“ řekla Baughmanová, která žije se svým manželem dvacet let.

Svěřila se, že zpočátku je taková změna v sexu potěšila. „Brian byl nadšen, že poprvé jsem to já, kdo chce sex. Já jsem byla taky ráda, že ho můžu uspokojit,“ přiznala Joleen, pro kterou ovšem bylo plné uspokojení stále nemožné.

Z jejího chtíče se však brzy stala tragédie. „Můžeme mít sex, ale mně to neuleví. Tak na to můžeme jít podruhé a už to i bolí, ale pořád to chci, dokonce víc než předtím.

Když na to jdeme potřetí, může to být agonie, ale pořád se mi neuleví,“ uvedla Baughmanová svá sexuální muka a dodává, že ji velmi překvapilo, když jí lékaři řekli, že se tak cítí kvůli následku nehody, nikoliv kvůli psychické poruše.

Zatím se pro ni nenašla vhodná léčba. Dává si prášky na spaní a kdykoli cítí vzrušení, lehá si na zem a snaží se uklidnit, aby eliminovala všechny vibrace.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: 

Monogamie škodí ženám více než mužům, myslí si spisovatelka.

monogamie škodí ženám

 

/ZDROJ/

Leave a Reply