Barack Obama jako tvář falešné Viagry pomáhá jejímu prodeji

Muži z Pákistánu kteří si chtějí vypomoct k lepší erekci, si musí vystačit s padělky viagry, jelikož její oficiální prodej je zde zakázán.

Pákistán se může na Ameriku v lecčems zlobit, ať už to jsou útoky amerických bezpilotních letounů až po dopadení Usámy bin Ládina.

Jakmile však dojde na takové věci, jako je obrázek na pilulkách pro posílení erekce, funguje USA jako výborný marketing.

Není tedy divu, že se na balení padělaného léku viagra objevil Barack Obama, který velmi pomáhá jejich úspěšnému prodeji, uvedl zpravodajský server news.com.au.

Barack Obama jako tvář falešné Viagry

 

Barack Obama jako James Bond

To však není všechno.

  • Nablýskaná krabička levné kopie viagry ukazuje Baracka Obamu v bezvadném smokingu pózujícího jako Jamese Bonda i se vztyčenou zbraní.
  • Na další variantě balení je pak usmívající se Obama, jak zvedá palec nahoru jako projev souhlasu.

Plechové krabičky s pilulkami viagry na poruchy erekce se pašují i do pákistánských paštunských oblastí, které hraničí s Afghánistánem. V těchto oblastech sídlí část nejzarytějších extremistů a stoupenců pákistánské odnože hnutí Tálibán.

Účinky prodávané kopie jsou však pochybné. V případě některých kopií je účinná látka totožná, ale jiné jsou podomácku smíchané z neznámých a potenciálně i zdraví nebezpečných látek.

 

Na vině je terorismus a nezaměstnanost

To však zjevně nebrání v jejich užívání.

Mladí lidé berou viagru kvůli terorismu a nezaměstnanosti. Kvůli pumovým útokům jsou v depresi a to vnáší jistou slabost do jejich manželského života,” uvedl doktor Samiulláh Chán pro agenturu AFP.

Někteří muži se ale k užívání staví více otevřeněji.

Pomáhají každému, kdo nemůže mít sex, prodlužuje výdrž každému, kdo si ji v mládí zničil prostřednictvím masturbace, a tak je lidé berou, aby vydrželi půl hodiny nebo hodinu,” myslí si Pákistánec Išan Ulláh.

Ne každý ji však opěvuje.

Je velmi špatné, že obchodníci tyhle pilulky prodávají. Je to špatné a vláda by je měla zakázat. Při jejich užívání hrozí ochrnutí mužského pohlavního orgánu i nohou,” varuje místní Saíd Ahmad.

Pákistánci toužící po zlepšení erekce tak nemají jinou možnost, než si pořídit padělky, protože prodej oficiálních léků je v zemi zakázaný. Láká je i nízká cena – padělky se prodávají v přepočtu asi za dvacet korun za krabičku se čtyřmi prášky.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: V Holandsku zemřelo 11 novorozenců kvůli podávání Viagry těhotným ženám během pokusu.

smrt dětí kvůli sildenafilu

/ZDROJ ZPRÁVY/

 

erekce_cz na facebooku