BreastFast – 6 měsíců úspěšného růstu prsou

Koupit BreastExtra

Plnější a pevnější poprsí Ano, ve srovnání se původním stavem naprosto perfektní
Lepší kvalita pleti Pleť se mi zdá jemnější
Vyšší sebevědomí Jsem se sebou spokojená a pořád se nestydím
Citlivější bradavky Neumím posoudit
Čistě přírodní výrobek Ano, prášky obsahují pouze bylinné složky
100 % ověřený a zaručený Podlehla jsem reklamě, ale s výsledkem jsem spokojená

 

Mít nádherná plná ňadra, která budou přitahovat nejeden pohled mužů. To byl můj sen odjakživa. Už když jsem byla malá, snila jsem o tom, jak budu jednou nosit velké výstřihy a oslňovat všechny muže okolo. Malovala jsem si to jako z Hollywoodských filmů. Ovšem čas neúprosně běžel a mě se na hrudi nic neobjevovalo.

Všechny moje spolužačky už dávno měly krásné, bujné poprsí, jen já jsem pořád vypadala jako před lety. Ani s nastupujícími měsíčky se u mě nic nezměnilo. Na základní škole jsem svůj „handicap” příliš neřešila. Byla jsem sama se sebou spokojená a ani kluci mě v té době ještě nezajímali.

První problémy ovšem přišly na střední škole. Ve chvíli, kdy jsem poprvé začala randit, jsem si uvědomila, že mi „tam“ asi něco chybí. Něco hodně podstatného, co všechny ostatní holky mají, a co kluci v našem věku hodně přitahovalo. Záviděla jsem všem kamarádkám, že se mají ve výstřihu s čím pochlubit. Já jsem maximálně mohla ukázat ty dva malé čudlíky.

Moje „poprvé” přišlo poměrně pozdě, až v 18 letech. Chodila jsem tehdy s klukem ze školy. Pamatuji se, jak jsem se před ním strašně styděla svléknout. I když mu to asi v tu chvíli bylo úplně jedno, já jsem na to pořád musela myslet.

A od té doby se to prakticky nezměnilo. Dnes už jsem sice dávno po vysoké, mám stálého partnera, chodím do práce a i když je můj život stejný, jako každý jiný, mám přece jen něco, co mě trápí. A to jsou moje malá prsa.

Pořád na to musím myslet. Kdykoliv jsem u zrcadla, tak se pozoruji a srovnávám s ostatními. Na ulici sleduji ostatní ženy a hodnotím, zda jsem ještě v normě, anebo jsou moje prsa podprůměrná.

I když se mému partnerovi líbí menší prsa, pořád mám před ním jakýsi pocit nedostatečnosti. Rozhodně bych se asi nedokázala jen tak projít po bytě nahá, aniž bych se v těchto partiích nezakrývala. To je prakticky nemožné.

Partner je sice shovívavý a chápe, že mě to trápí, ale sám nechce, abych podstupovala drahou a náročnou operaci. Popravdě jsem trochu srab, takže ani sama bych do toho nejspíš nešla. Proto nakupuji a hodnotím doplňky pro zvětšení prsou.

breastfast

A právě v takovém rozpoložení vstoupil do mého života přípravek BreastFast. Možná to byla jen náhoda, možná to byl osud, ale v e-mailové schránce mi přistála zpráva, že je právě teď BreastFast s velkou slevou. Okamžitě mě to samozřejmě zaujalo. Vše, co by mohlo byť jen o centimetr zvětšit moje prsa, musím vyzkoušet!

Navíc jsem si říkala, že přece nemám co ztratit. BreastFast není drahý, není to žádná nebezpečná chemie a taky to není nevratná operace, která by mě mohla razantně změnit. Je to zkrátka ideální varianta pro někoho, jako jsem já. A tak jsem si řekla, proč ne. Objednala jsem si tedy hned 6 balení tohoto přípravku, což mi dle výrobce mělo vydržet na 6 měsíců.

 

Účinky BreastFast 

 • Zpevnění prsou

POZNÁMKA: Pravda. Rozhodně souhlasím. Prsa jsou rozhodně pevnější a vypnutější.

 • Zvětšení prsou

POZNÁMKA: Pravda. Určitě funguje, sama jsem toho živým důkazem. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že budu mít krásná prsa bez operace a teď ten čas konečně nastal.

 • Výsledky viditelné během 3 týdnů

POZNÁMKA: Pravda. Ano, určitě souhlasím. I když výrobce upozorňuje, že to u někoho může trvat samozřejmě logicky déle, u mě byly skutečně obrovské posuny viditelné už po třech týdnech. Já ale objednala prášky na celého půl roku.

 

Pozitivní přínosy BreastFast

Okamžitě, jakmile mi tabletky BreastFast došly, jsem je začala užívat. Nemohla jsem se totiž dočkat, až na sobě uvidím první výsledky. Otevřela jsem první balení a vzala si hned po obědě první tabletku.

V tuto chvíli užívám BreastFast už sedmým týden (ten čas tak letí). A účinky jsou hodně dobře viditelné. Nástup byl sice pozvolný a mírný. První dny se prakticky nic nedělo. Ovšem po jedenáctém dnu jsem začala cítit i vidět rozdíly. Každým dnem, když jsem se podívala do zrcadla, jsem viděla nějaké mírné zlepšení.

Asi největší rozdíl byl, když jsem srovnala fotografii z úplně prvního a dvacátého dne. To jsem na to koukala s otevřenou pusou. Ani přítel nemohl uvěřit těm změnám. Protože jsem se totiž viděla každý den v zrcadle, změny jsem až tolik nevnímala. Kdybych se nevyfotila, asi bych vám tady teď přísahala, že BreastFast nemá žádné účinky. Ovšem na fotkách to bylo naprosto patrné. Prsa se mi zvětšila minimálně o jedno číslo.

Proto, motivovaná skvělými výsledky, jsem v užívání nepolevila, naopak jsem navýšila dávku na maximální doporučenou, a to na 3 tabletky denně po jídle. Hnaná naprostou euforií jsem se ještě více a ještě častěji sledovala v zrcadle. A co týden jsem si dělala nové a nové fotografie, abych mohla obdivovat výsledky.

 

Nežádoucí účinky BreastFast

Ovšem, abych se tady pořád jen nerozplývala, upřímně popíšu i stinnou stránku tohoto přípravku. Nebudeme si nic nalhávat, ale zázračná pilulka, po které by vám už první den narostla prsa jako z časopisu, to není. BreastFast je nutné užívat alespoň po dobu několika týdnů. Pokud hledáte něco, co vám prsa zvětší okamžitě, nebudete mít hold jinou možnost, než jít pod skalpel.

Dále může mít BreastFast nežádoucí účinky v podobě citlivosti či dokonce bolestivosti prsou. Já jsem to na sobě zpozorovala pouze sedmý a osmý den od začátku užívání BreastFast. Ovšem jsou ženy, které trápí citlivost prsou nebo bradavek po celou dobu užívání, což může být nepříjemné.

A v neposlední řadě musím také zmínit výpadek mé periody hned první měsíc užívání BreastFast. Nebylo to nic vážného a vše se okamžitě druhý měsíc vrátilo do normálu, ale samozřejmě to člověka vyděsí. Avšak podle mého gynekologa je vše naprosto v pořádku a můžu i dále BreastFast užívat.

 

Složení BreastFast

Teď se tedy podíváme na složení BreastFast. Nejsem žádný odborník, a tak omluvte, pokud zde nebudu úplně přesná.

 • V jednom balení BreastFast najdete 90 tabletek. Toto balení vám v klidu vydrží na zhruba jeden měsíc. Ale samozřejmě záleží na tom, jak často BreastFast dávkujete.
 • Co se týče samotného složení, je BreastFast vytvořen pouze z rostlinných složek. Není v něm žádná škodlivá chemie. V BreastFast se nachází výtažek ze semen senovky řecké. To je bylinka, která se používá například při zažívacích problémech. V BreastFast napomáhá k růstu prsní žlázy.
 • Dále v BreastFast najdete výtažky ze semen fenyklu. Ty možná znáte z kuchyně. Jsou hodně aromatická a taktéž napomáhají k růstu prsou.
 • Třetí složkou BreastFast je Smldinec chlupatý. Ano, taky jsem se u tohoto názvu dobře pobavila. Zní sice podivně, ale dokáže učiněné zázraky. Napomáhá totiž normalizovat hladinu hormonů v těle, díky čemuž opět mohou působit ženské hormony a tak růst prsa. Určitě ale nepomáhá k většímu ochlupení 🙂
 • Dále se BreastFast nachází Damiána, což je dobře známá bylina, která slouží k tvorbě prsních žláz.
 • Pátou složkou BreastFast je kořen anděliky čínské. Název „Andělika čínská” byl pro mě popravdě naprosto neznámý, a tak jsem si jej vyhledala. Během mého pátrání jsem zjistila, že se jedná o bylinku, která napomáhá k rovnováze ženských hormonů, podporuje růst poprsí, stimuluje produkci progesteronu, zlepšuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, ulehčuje ženám porod nebo třeba taky upravuje menstruaci. I když ne všechny pojmy mi byly jasné, něco mi říká, že Andělika čínská bude taky učiněný zázrak.
 • No a nakonec, aby toho nebylo málo, se v BreastFast nachází Chmel obecný, jakožto starý dobrý známý našich mužských poloviček. Určitě jste si všimli, že „pivaři” mají často větší prsa než některé ženy. A za to může právě chmel. Ten má díky tomu v BreastFast také své zastoupení.

breastfast složení

 

Užívání a dávkování BreastFast

Jak už jsem nakousla trochu výše, užívá se BreastFast vždy po jídle. Výrobce uvádí, že by se měly jíst dvě až tři tobolky denně. Ale záleží na vás. Já jsem první tři týdny užívala dvě tobolky denně a pak jsem to navýšila na tři denně. Ale asi by se nic nestalo, kdybych pokračovala v zajetých kolejích dvou tabletek denně.

Co je ovšem trochu nevýhoda, že se BreastFast musí užívat dlouhodobě. Nefunguje bohužel jako mávnutím kouzelného proutku, že by vám prsa vyrostla už po první tabletce. Chce to tedy hodně trpělivosti a houževnatosti. Pokud ale vydržíte, odmění se vám BreastFast skvělými výsledky.

Koupit BreastExtra

 

Kdy BreastFast neužívat?

Na internetu jsem našla, že by se BreastFast nemělo užívat během těhotenství, kojení, nebo pokud trpíte nějakou vážnou nemocí. To je obecné doporučení pro všechny doplňy stravy.

Mezi vážné nemoci řadí výrobce například vysoký krevní tlak, srdcové onemocnění, onemocnění štítné žlázy a další.

Já nejsem lékař, takže vám vůbec neřeknu, zda je pro vás užívání BreastFast vhodné či nikoliv. Ale nejlépe uděláte, pokud se poradíte se svým lékařem. Já jsem to udělala, a to dokonce dvakrát. Nejprve jsem šla ke svému obvodnímu lékaři a ten mi BreastFast doporučil. Potom, když mi vynechala perioda, jsem taky navštívila gynekologa, a ani ten neměl nic proti užívání BreastFast.

Předpokládám, že i ten váš zhodnotí užívání jako bezpečné a ničím neomezené, pokud právě nejste alergická ne některou rostlinnou složku.

 

Moje osobní zkušenost s BreastFast

Za sebe můžu skutečně BreastFast s čistým svědomím doporučit. Možná jsou na trhu přípravky, které zvětšení prsou slibují, ale ve výsledku nic nedělají. Ale to rozhodně není případ BreastFast.

Účinky jsou nejen citelné, ale taky viditelné. Už jen to, že konečně mám něco ve výstřihu, mi neuvěřitelně zvedlo sebevědomí. A to nemluvě o mužských pohledech, kterých jsem si v posledních dnech začala všímat. Cítím se lépe, krásnější, atraktivnější. I když se prakticky nic jiného nezměnilo, je to pro mě obrovský skok kupředu.

 

Výhody a nevýhody BreastFast

 • funguje
 • zvětšení prsou minimálně o pár centimetrů
 • první výsledky už za tři týdny
 • znatelně pevnější poprsí
 • mírné mravenčení prsou
 • výpadek periody
 • musíte užívat několik týdnů

 

 

Zkušenosti ostatních s BreastFast

Nejsem samozřejmě včerejší a je mi jasné, že ne každá reklama může být v dnešní době pravdivá. Zkrátka se řídím heslem „důvěřuj, ale prověřuj”. A tak jsem si i BreastFast trochu proklepla, zda to není úplně nesmysl. Tady jsou zkušenosti ostatních, které mě nejvíce oslovily a zaujaly:

breastfast hodnoceni

V této recenzi jsem se doslova našla. Naprosto souhlasím.

breastfast zkušenosti

Taky mi vlastně svým způsobem změnily života. Takže souhlasím.

breastfast diskuze

Ano, i to se bohužel může stát. Na mě naštěstí BreastFast fungovalo naprosto bez chybičky.

 

Cena a dostupné balení

Standardní balení má 90 tabletek a prodává se za 1 390 Kč. Jedna tobolka tedy stojí zhruba 15,4 Kč.

Ovšem můžete si vybrat i ze dvou balíčků, které obsahují několik balení BreastFast. Já jsem si objednala Maximální balíček, který obsahuje celkem 6 balení BreastFast, tedy 540 tablet na půl roku užívání. Tento obrovský balíček stojí 4 170 Kč. Jedna tableta tedy vyjde v přepočtu na 7,7 Kč.

Anebo máte k dispozici ještě Nejlepší nabídku, která obsahuje 3 balení BreastFast a stojí 2 780 Kč. V tomto balíčku vyjde jedna tableta na 10,2 Kč.

Já jsem si koupila hned ten největší balíček. Při užívání 3 tabletek denně by mi měl vydržet 180 dnů.

 

Kde koupit BreastFast?

BreastFast najdete pouze na internetu. Výhodou je, že si cenu nenavyšují lékárny o marži, takže on-line seženete doplněk nejlevněji. Buď si jej můžete koupit na oficiálních stránkách BreastFast, což také doporučuji, anebo na nejrůznějších e-shopech s podobným zbožím.

 

Nejčastější otázky o BreastFast – FAQ

Mohou se nějak zlepšit účinky BreastFast?

Na internetu jsem našla informaci, že ano. Výrobce deklaruje, že pokud budete jíst pestrou a vyváženou stravu, pravidelně se hýbat a celkově zlepšíte během užívání BreastFast svůj zdravotní stav, mohou být výsledky BreastFast ještě lepší. To ovšem sama nemohu potvrdit, neboť zdravý životní styl se snažím dodržovat už několik let. V tom se tedy u mě během užívání BreastFast nic nezměnilo.

Všeobecně se u podobných výrobků doporučuje i 5ti minutová masáž prsou krouživým pohybem každý den. Mrkněte na video.

Masáž prsou jako prevence proti nádorům a cystám?

 

Kde mám jistotu, že není BreastFast škodlivé?

Takovou jistotu asi nikdy mít nebudete. Ovšem oproti jiným produktům, které jsem našla, je BreastFast certifikovaný. Certifikát najdete k nahlédnutí na webových stránkách BreastFast.

Jak dlouho BreastFast účinkuje?

BreastFast je nutné užívat alespoň tři týdny. Až po této době je možné vidět první výsledky. U někoho to možná bude rychlejší, u někoho pomalejší. Zároveň je nutné užívat BreastFast dlouhodobě.

breastfast

Koupit BreastExtra

Moje výborná zkušenost
 • Větší prsa
 • Citlivější bradavky
 • Jemnější pleť dekoltu
 • Bylinné složení
 • Cena
 • Trvalý účinek
4

Půl roku podpory růstu prsou

BreastFast sice není až tak „fast“. První změny jsem viděla po 7 týdnech. Prsa jsou krásně plná a hebká, bradavky citlivější na laskání. Za ty peníze BreastFast jednoznačně stojí a koupí neprohloupíte.

Pros

 • funguje
 • zvětšení prsou minimálně o pár centimetrů
 • první výsledky už za tři týdny
 • znatelně pevnější poprsí

Cons

 • mírné mravenčení prsou
 • výpadek periody
 • musíte užívat několik týdnů

Leave a Reply