Recenzentka Daniela: Proerecta WOMEN bezpečně zlepší vaše sexuální zdraví a intimní kondici

Proerecta WOMEN pomáhá dospělým ženám zmírnit nepříjemné příznaky spojené se stárnutím a menopauzou. Zkvalitňuje život všem ženám, které se potýkají:

 • s oslabeným libidem, kvůli které ze vztahu mizí intimita, slábne přitažlivost a partner může být dlouhodobě zklamaný,
 • se soustavnou únavou a nepříjemnými změnami nálad, kvůli kterým nezvládají běžné denní úkoly a často se nechtěně hádají s partnerem nebo okolím,
 • mají podezření na hormonální nerovnováhu, která oslabuje fyzickou i duševní kondici,
 • mají nepříjemný, často bolestivý průběh menstruace, každý měsíc trpí, případně mají silný syndrom PMS, který trvá až 2 týdny v měsíci,
 • a pro všechny ženy, které chtějí svou stravu obohatit o prospěšné látky ve správném množství.

Užitečná a podrobná recenze Proerecta WOMEN vysvětlí vše od složení a prospěšných účinků všech složek, přes dávkování a užívání pa aktuální ceník.

Na konci recenze najdete slevový kód na slevu 10 % z celého nákupu, takže čtěte až do konce 🙂

Proerecta WOMEN

Cena od 366 Kč za 1 balení (KOUPIT) / od 12 Kč za denní dávku
Zlepšení libida ano, rapidně
Zmírnění PMS a příznaků menopauzy ano
Opakovaná soulož a zvýšený zájem o sex ano
Lepší prokrvení těla a genitálií ano
Více energie, lepší soustředěnost ano
Složení bylinné extrakty, vitamíny, minerály

recenze Proerecta WOMEN

 

Co je Proerecta WOMEN a proč ji recenzujeme?

Jsme vděční, že si nás český výrobce doplňků stravy Proerecta vybral pro odborné posouzení nových tobolek pro ženské intimní zdraví Proeretca WOMEN. V minulosti jsme totiž hodnotili i výrobky pro muže – Proerecta LONG, Proerecta SHOT a Proerecta KLASIK.

Proerecta WOMEN jsou bylinné tobolky s přidanými vitamíny a minerály. Na začátek upozorňujeme, že WOMEN není lék, ale doplněk stravy. Organismus tedy obohacuje o prospěšné látky, které mohou vytížené a zaneprázdněné zralé ženě chybět.

Cílem je hlavně podpora oslabeného libida (s čím má firma dlouholeté zkušenosti a jde o hlavní účinek jejich produktů), dále pak vyrovnání hormonální hladiny (která je obzvlášť po 40. roce často kolísavá až nedostatečná), zmírnění nepříjemných součástí menstruace (kterou zažívá každá žena, ale některé potřebují jednoduše ulevit od těžkostí) a zmírnění příznaků PMS (které statisticky postihují až 80 % mladých žen).

Proerecta WOMEN může užívat každá dospělá žena, přičemž „cílovou skupinou“ je žena nad 40 let. U nich se totiž negativní příznaky tělesných procesů vyskytují nejčastěji.

Abychom zjistili, jak WOMEN pomáhá právě této cílové skupině, tobolky pro recenzi 2 měsíce každodenně užívala externí redaktorka Daniela, 43 let, aktuálně pracovnice na městském úřadě v Praze.

 

Recenze prospěšných bylinných tobolek pro sexuální kondici a intimní zdraví žen Proerecta WOMEN

Proerecta WOMEN, recenze

Anonymní recenzentka Daniela, 43 let, která jako první v Česku 2 měsíce testovala český doplněk Proerecta WOMEN. Na její vlastní žádost jsme nepoužili žádné fotografie ani celé jméno.

 

Daniela je aktivní česká žena ve středním věku s rodinou a zájmy

Dobrý den. Děkuji, že jsem měla možnost bezplatně otestovat a zrecenzovat novou Proerectu pro ženy. Jsem s jejími účinky velice spokojená.  Děkuji i za možnost hodnotit anonymně 🙂

Je mi 43 let a začínám se bát menopauzy a negativ s ní spojenými. Poslední 2 – 3 roky začínám mít pocit, že slábnu. Práci sice zvládám, ale vracím se unavená, odpoledne vařím a sotva si v týdnu vyhradím 2 hodiny na svoje zájmy. Tehdy sportuji. Jednou hrajeme volejbal, jednou jdu na jógu. Na další aktivity čas a v poslední době ani energii nemám.

Stravujeme se s celou rodinou zdravě, máme rádi zeleninu i maso, s manželem nekouříme, občas si dáme k filmu víno. Máme i děti, ale ty už jsou skoro soběstačné a mají své zájmy.

Co se týče sexu a vzájemné intimity ve vztahu, dost to pokulhává. S manželem jsme svoji 22 let a i přes to, že ho miluji, sex dávno není jako když jsme se poznali. Souložíme maximálně 2x měsíčně a to také ne pokaždé. Sex jsme vždy měla i mám ráda. Manžel ale nevydrží tak dlouho a už i já mám pocit, jako bych ztrácela tu chuť, potřebu a uspokojení, které jsem měla kdysi.

Kvůli těmto dvěma problémům jsem do testování WOMEN šla. Zde je moje upřímná recenze po 2 měsících. Tobolky jsem užívala dle doporučení každý den.

Daniela, 43 let, pracovnice městského úřadu a první anonymní recenzentka Proerecta WOMEN
Daniela, 43 let, pracovnice městského úřadu a první anonymní recenzentka Proerecta WOMEN

 

Proč Daniela přijala nabídku testování Proerecta WOMEN?

Touha po silnějším libidu, potřeba prohloubení partnerské přitažlivosti a intimity

Doplňků pro ženy s podobným záměrem není mnoho a já vítám tuto možnost.

Po 23 letech manželství se nám ze vztahu začala vytrácet intimita a vzájemná přitažlivost. Samozřejmě spolu s manželem pořád ještě spíme. Máme se rádi a pouze kvůli slabšímu sexu se náš vztah nehroutí.

Uvítala bych ale něco, co by mě posílilo. Něco, díky čemu bych se na sex více těšila a také si ho lépe užila. Chtěla bych citlivější vagínu, aby bylo vyvrcholení silné a „bouřlivé“ 🙂 Tak by se mi to líbilo mnohem víc.

Netušila, jsem, že existuje výrobek, který dovede podpořit právě toto. Ukázalo se, že ano a co je lepší, díky mému nadšení a radosti z lepšího sexu trošku pookřál i manžel. Po pár týdnech (spali jsme spolu za tu dobu asi 4x) mě pochválil, prý „Takto si mě nevzrušovala už roky, Dáňo“ 🙂

Tehdy jsem si uvědomila, že sex není jen o té rutině, zvycích a „bušit do toho co to dá“, ale i o radosti, která musí být jasně znát a být oboustranná. To se nám přesně povedlo ve velké míře díky Proerecta WOMEN.

Klikněte a dostanete se do e-shopu Proerecta.cz k podrobným účinkům a objednávkovému formuláři.

POZNÁMKA REDAKCE: Proč vůbec klesá ženské libido?

Příčin je celá řada a většina z nich se v životě ženy běžně vyskytne. Nezdravá životospráva (žádný pohyb, tučná a přeslazená strava, kouření a alkohol).

Libido oslabí i hormonální antikoncepce, která je u Češek naprosto běžná. Negativní psychický stav (úzkosti, nízké sebevědomí, deprese, smutek, pocity vyhoření), nesnesitelné projevy menstruace. Samostatnou kapitolou jsou nemoci (problémy štítné žlázy, nemoci nadledvinek, hysterektomie a další).

Příčinu je často těžké sama zjistit, navíc se příčiny často vyskytují a oslabují libido vzájemně.

Podrobně jsme se všem příčinám slábnutí libida věnovali v článku Nízké libido u žen – všechny příčiny a instantní rady, jak libido zvýšit pro záchranu milostného vztahu.

nízké libido u žen

Doplnění energie, každodenní podpora soustředěnosti a bdělosti

Druhou věcí, kterou jsem s Proerectou potřebovala řešit, byla soustavná únava. Kvůli ní mám skoro denně náladu pod psa.

Spím ráda, spím dostatečně dlouho (22:00 – 6:20), před spaním se nepřejídám ani nepiji alkohol, 2x týdně sportuji a snažím se i s rodinou žít zdravě.

Někdy skutečně padám po práci do postele, i když nejsou ani 4 hodiny odpoledne. Kamarádky toto vyčerpání připisovaly stárnutí a také jako součást premenopauzy (doba před úplnou ztrátou menstruace – menopauzy, která se objevuje již během plodné a produktivní části života, pozn. red.).

Žádnou nemocí netrpím, proto mě tato soustavná únava docela otravuje. Prý „Máš se na co těšit, Dáňo. Bude hůř!“ říkaly moje starší kamarádky. Dnes vím, že hůř být nemusí.

A zlepšení jsem se dočkala. Žijeme zdravě, takže jsem žádné změny nepodnikala a Proerecta mi stejně pomohla. Mohu jen doporučit všem ženám, které potřebují spolehlivou sílu zvládat své denní úkoly a starat se o rodinu.

Klikněte a dostanete se do e-shopu Proerecta.cz k podrobným účinkům a objednávkovému formuláři.

 

POZNÁMKA REDAKCE: Proč jsou starší ženy soustavně unavené, i když k tomu zdánlivě není důvod?

Únava a pocity soustavného vyčerpání jsou u žen před a v menopauze naprosto běžné. Bohužel je řada žen přijme jako součást těchto dějů, se kterými nelze nic dělat, ale není to pravda.

Únava často přichází kvůli nedostatku pohybu a fyzické zátěže. Myslete na sport proto i když se vám do něj právě nechce. Pomůže vám. Další příčinou je jídelníček. Ženy milují sladké a tučné potraviny a nápoje, kterými si jednak (nesprávně) snaží dobít energii, a zároveň zajídají stres, smutek a sexuální frustraci. Tyto nezdravé potraviny tělo vyčerpávají a odtud ta nesnesitelná únava, často již v mladém věku.

S takovou stravou tělu scházejí základní vitamíny a minerály, a přesně kvůli tomu je najdete v Proerecta WOMEN. Doplňte je jednoduše, bezpečně a v dostatečném množství.

 

Komu je Proerecta WOMEN určena?

Primárně jde o tobolky pro podporu ženského libida a hormonální rovnováhy. Slábnou kvůli pomalu přicházející menopauze (kolem 45 až 55 let), ale i kdykoliv jindy během života. Pokud má žena snížený zájem o sex, je často unavená a náladová, což jsou stavy, které myšlenky a zájem o sex oslabují. WOMEN je ten správný výrobek.

Rostliny pomáhají optimalizovat hormonální hladinu. Pomáhají lépe zvládnout menstruaci a její nepříjemné součásti (bolest hlavy, náladovost, křeče v bříšku a v děloze a podobně). Navozují menstruační komfort.

Typickým zákazníkem je žena po 40, která na sobě začíná pociťovat oslabení těla i mysli a snaží se těmto změnám cíleně předcházet. Díky prospěšnému složení je WOMEN vhodný jak pro mladší, tak i pro starší ženy. Vždy je prostor tělu doplňovat prospěšné látky a to v kterémkoliv věku.

 

Účinky Proerecta WOMEN po prvním měsíci podle Daniely

S účinky jsem naprosto spokojená, nemám co vytknout. Užívala jsem 2 měsíce, přičemž naplno jsem si pozitivní efekt všimla po prvním měsíci.

Co se týče zvýšeného libida a lepšího prokrvení těla, to jsem spolehlivě poznala na tom, že již v práci jsem se těšila na večer a na manžela. Nebyla jsem tak unavená a čekala, až s manželem ulehneme do postele.

Napadaly mě „hříšné myšlenky“, dělala jsem i věci, na které jsem skoro zapomněla a manžel jenom zíral. Nejdříve sexy taneček, pak předehra a vůbec jsem nemyslela pouze na sebe. Bylo to krásné, intenzivní a o dost delší, než jindy.

Proerecta určitě pomáhá prokrvit tělo včetně intimní oblasti. Manželovy doteky jsem cítila mnohem intenzivněji, uspokojení bylo silné. Když do mě vnikl, detailně jsem cítila každý jeho milimetr.

Vše bylo mnohem citlivější, výraznější a silnější. A vše to přišlo po pár dnech užívání „tak nějak samo od sebe“. Na procenta neumím spočítat, o kolik se mi libido zvýšilo, ale zvýšilo se a to je pro nás to nejdůležitější.

Lepší prokrvení jsem si uvědomila i na tom, že mě tolik nezábly ruce a nohy, které mívám jinak studené i v létě. Ale to je jenom takový hřejivý bonus navíc.

Během celých 2 měsíců a pár týdnů po vysazení jsem se zároveň cítila silněji a méně unaveně. Nejsem chemik, abych dovedla popsat, jak přesně tyto tobolky fungují, ale mám mnohem více energie, lepší pocit ze sebe i z nové jiskry v sexuálním životě.

Budím se kvalitně odpočatá, po práci nepadám únavou a mám energii i na věci, do kterých se mi původně vůbec nechtělo. Kvalitní sex mi dělá radost, cítím se lépe a nabitá energií, která se již pomalu vytrácela. Mám dlouhodobě dobrou náladu a problémy mi připadají tak nějak „méně důležité“.

Nechci vzbudit dojem, že je Proerecta WOMEN nějaký stimulant a že změní vaše chování. To vůbec ne. Pouze se cítím dobře ve vlastním těle s vlastními myšlenkami a to byl zřejmě také cíl výrobce Proerecty, za co mu děkuji.

VYSVĚTLENÍ: Na tělesnou energii a správné hospodaření s ní má vliv hlavně maca, kotvičník, ženšen, hořčík, vitamín B3 a B12. Vše najdete v poctivém množství v každé dávce Proerecta WOMEN.

 

Potvrzené přínosy

Bohužel nedovedu potvrdit, zda a v jaké míře se změnily moje hormonální hladiny nebo o kolik se mi povedlo oddálit menopauzu. Tyto účinky nejsou měřitelné, ale žena je na sobě bezpečně pozná.

Určitě bych vypíchla znatelnou podporu libida. Na sex s manželem myslím skoro celý den, těším se na něj a po létech si jej dovedu parádně užít. I pokud trvá krátce (manžel také není žádný pornoherec 🙂 ). Sex máme takový „běžný a normální“. Nyní jsem s ním ale spokojená a cítím se „bezstarostněji“. Nemyslím na to, zda si jej užiji a zda budu spokojená. Díky Proerectě vím, že určitě ano.

Mám dostatek energie. Vstanu, postarám se o svačiny, jdu do práce, která mě už ale úplně nevyždímá, z práce jdu s lehkostí a ne unavená. Večer jsem připravená na sex, kterého bych teď klidně uvítala i více a asi koupím nějakou tu hračku 🙂

Jsem celkové dobře naladěná, cítím se vitálně a nemůžu si na nic stěžovat. Dobrý sex a dostatek energie mě těší a mám radost, jak vše pěkně klape.

Životosprávu ani návyky jsem nijak neměnila, právě abych dovedla popsat účinky. Ty jsem zaznamenala po prvním měsíci a vydržely ještě skoro měsíc po vysazení tobolek.

Mohu tedy potvrdit spokojenost s výrobkem a doporučit jej každé ženě, která se necítí úplné ve své kůži, ztrácí „motivaci“, zájem nebo energii o partnerský život takový, jaký byl.

Během užívání jsem neznamenala žádná negativa, kvůli kterým bych WOMEN nedoporučila.

 

Nežádoucí účinky

Žádné. Prvních pár dnů jsem se pozorně pozorovala, zda se neobjeví nějaké návaly horka nebo vyrážka, ale nic z toho se neprojevilo.

Prodejce o žádných negativních vedlejších účincích nepíše ani na stránkách, takže WOMEN vnímám zcela bezpečně. Nemám, co bych vytkla.

POZNÁMKA: 

Tobolky obsahují výtažky z rostlin (maca, ženšen, kotvičník, Drmek obecný) a jsou tedy rostlinného původu. Ojediněle se proto může objevit alergická reakce (podráždění úst a krku, vyrážka), ale jde pouze o velice malou pravděpodobnost a alergické reakce zatím nikdo nehlásil.

 

Složení a účinky jednotlivých složek

Upozorňujeme, že Proerecta WOMEN není lék a žádné nemoci neléčí. Je to doplněk stravy ve formě tobolek se sypkým práškem. Směs rostlin, výtažků z nich, vitamínů a minerálů.

Existují různé komplikace, které se po letech projeví právě kvůli nedostatku těchto látek ve stravě. WOMEN je jednoduchá možnost, jak je do sebe dostat rychle a v bezpečné dávce.

Všechna výživová a zdravotní tvrzení níže pocházejí přímo od Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), která nad doplňky stravy v Česku drží dohled, zkoumá jejich složení, bezpečnost a účinnost. 

Proerecta WOMEN, etiketa a složení

Etiketa a podrobné složení Proerecta WOMEN

 

Maca peruánská (Lepidium peruvianum, extrakt z kořene)

maca peruánská pro podporu ženského libida

 • Prospívá plodnosti, sexualitě, udržuje činnost hormonálního systému, upravuje menopauzu, má vliv na fyzické a duševní zdraví, dodá vytrvalost a vitalitu. V sexuální oblasti se díky ní budete cítit fit, s lepší výdrží a lepší náladou.

 

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt)

tribulus terrestris, ženské afrodiziakum

 • Udržuje kondici pohlavních orgánů a hormonální aktivitu, udržuje funkce reprodukčního systému, udržuje funkce močové soustavy, udržuje energii a svalový tonus, působí na čistotu krve, udržuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

 

Žešen pravý (Panax ginseng, extrakt z kořene)

ženšen pravý, ženské afrodiziakum

 • Přispívá sexuálnímu zdraví, udržuje správný krevní oběh. Tyto účinky mají vliv na lepší prokrvení těla včetně genitálií a tím zvyšuje jejich citlivost a celkový prožitek ze sexu.
 • Udržuje duševní stav, koncentraci a výkon, ulevuje od stresu, přispívá fyzickému výkonu, podporuje bdělost, imunitní systém, vitalitu. Budete se tedy cítit silnější a výkonnější, což je pro kvalitní sex velice potřebné.

 

Drmek obecný (Vitex agnus castus, extrakt)

Drmek obecný pro zmírnění menopauzy a PMS

 • Navozuje premenstruační, menstruační a menopauzální komfort. Velice důležitá bylina, která váš cyklus udělá snesitelnějším, méně nepříjemným a uleví i od negativních příznaků menopauzy.

 

Hořčík

 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Budete se tak cítit méně unavená, během menstruace budou svalové křeče snesitelnější a podpoří se také vaše bdělost a koncentrace.

 

Zinek

 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také normálnímu stavu kostí. Kosti řídnou a křehnou hlavně v období menopauzy a je vhodné chránit je.
 • Zároveň udržuje stav vlasů, nehtů a pokožky, které mají věkem tendenci slábnout, lámat se a vypadávat. Dá se tvrdit, že má zinek „omlazující účinky“ a to je důležité pro všechny ženy, nejenom ty v menopauze. 

 

Vitamin B2 (riboflavin)

 

Vitamín B3 (niacin)

 • Udržuje funkce nervové soustavy (žádné náhlé změny nálad), psychickou činnost (dobrá nálada a myšlení), normální stav sliznic (prevence před vaginální suchostí), stav pokožky (pomalejší rozvoj vrásek), snižuje míru únavy a vyčerpání.

 

Vitamin B6

 • Reguluje hormonální aktivitu (prevence hormonální nerovnováhy), přispívá k činnosti nervové soustavy, přispívá k činnosti imunitního systému a snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Vitamin B12

 • Přispívá k činnosti nervové soustavy, imunitního systému, psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání.

 

Vitamin D3

etiketa Proerecta WOMEN

 

Doporučené užívání Proerecta WOMEN

Užívala jsem přesně dle doporučení 2 tobolky každé ráno. Vstala jsem, natočila 2 deci čisté vody, polkla 2 tobolky a zapila vodou.

Osobně se mi tobolky zdají dost veliké, proto jsem později prášek z tvrdého obalu vysypala přímo do vody a tu vypila. Podstatný je prášek v tobolkách. Obal je z potravinářské celulózy.

DÁVKOVÁNÍ: Užívají se 2 tobolky každé ráno po probuzení. Zapijte čistou vodou. Užívejte pravidelně. Pozitivní účinek vydrží 2 až 3 týdny po vysazení.

Tobolky jsou bezpečné pro dlouhodobé užívání. Dávku nezvyšujte ani nesnižujte. Nejsou návykové ani neobsahují škodlivé látky.

Skladujte na temném, suchém a chladném místě (šuplík, komora). Chraňte před dětmi nebo domácími zvířaty. Doba spotřeby jsou minimálně 2 roky.

dávkování Proerecta WOMEN

denní dávka Proerecta WOMAN

Vlevo denní dávka – užívají se 2 tobolky každé ráno. Vpravo vysypaný obsah jedné tobolky. 

 

Kde koupit Proerectu WOMEN?

2 balení pro recenzi mi poslali ze stránky Proerecta.cz. Tam doporučuji nakupovat vždy, abyste nakoupil nejlevněji.

Kterýkoliv další prodejce, a to klidně i lékárna, je pouze „další hladová ruka“, která se natahuje za provizí z prodeje a tím vám nákup prodražuje.

Doplňky vždy nakupujte na oficiálních e-shopech případně v kamenné prodejně. Prodejnu Proerecty najdete na pražském Žižkově, Domažlická 1232/3 (firma eMarkest, s.r.o.).

 

Cena a dostupná balení

Výrobek je na trhu nový, ceny jsou platné k podzimu 2020. Pokud jste si všimly změn, dejte nám vědět do komentáře. Ceníky se snažíme pravidelně aktualizovat.

Značka Proerecta nabízí pravidelně slevy a různé množstevní akce. Aktuálně vychází nejvýhodněji 2+1 balení ZDARMA. To je zásoba na 3 měsíce s cenou 12,20 Kč za denní dávku. Ani ne polovina kávy z kavárny, zato s mnoha prospěšnými účinky.

Proerecta WOMEN 1 balení / 60 tobolek / měsíc užívání 2 + 1 balení ZDARMA / 180 tobolek / 3 měsíce užívání 4 balení / 240 tobolek / 4 měsíce užívání
  Proerecta WOMEN, 1 balení Proerecta WOMEN, 3 balení Proerecta WOMEN 4 balení
Cena: 599 Kč (KOUPIT) – 19,90 Kč / dávka 1099 Kč (KOUPIT) – 12,20 Kč / dávka 1499 Kč (KOUPIT) – 12,49 Kč / dávka

 

Výhody a nevýhody Proerecty

 • silná podpora libida
 • intenzivní sexuální prožitek a orgasmus
 • lepší vaginální lubrikace
 • doplnění energie, výkonnosti a soustředění
 • zvládatelnější menstruace
 • žádné negativní účinky
 • bohaté a bezpečné složení
 • férová cena
 • rychlé dodání
 • nedovedu změřit hormonální hladinu a zda ji Proerecta srovnala
 • nedovedu posoudit, zda oddálila menopauzu
 • škoda, že všechny skvělé účinky po pár týdnech vymizí

 

 

Balení a dodání Proerecty WOMEN

Balíček dostanete do 2 pracovních dnů od objednání. Objednávky přijaté o víkendu budou zpracovány až v pondělí.

Balík je nenápadný a je na něm pouze vaše adresa bez reklam. 

Balíček obsahuje objednané množství balení. V jednom balení je 60 tobolek určených ke 30 dnům užívání.

Dále pak reklamní materiály a slevové kupony. Potřebné informace najdete na etiketě nebo na stránce.

Fakturu v balíčku nehledejte. Máte ji na mailu, aby nevznikal zbytečný papírový odpad. Podívejte se i do složky SPAM (nevyžádaná pošta). Někdy mail spadne tam.

balení Proerecta WOMEN

Klasická bílá obálka s adresátem, žádná reklama.

 

Proerecta WOMEN – často kladené dotazy

Proč nikde na internetu nejsou žádné zkušenosti?
Protože Daniela byla prvním člověkem, který Proerectu WOMEN veřejně otestoval. Jiné zkušenosti se proto zatím na internet nedostaly.

Budeme ale nesmírně rádi, pokud nám svoje vlastní zkušenosti napíšete přímo do komentáře a pomůžete tak rozhodnout se i jiným zájemkyním. Děkujeme za pomoc.

Kolik stojí poštovné?
 • Česká pošta, balík do ruky – 99 Kč
 • Kurýr GLS – 99 Kč
 • Zásilkovna – 49 Kč

Pokud chcete platit dobírkou, připlatíte ještě dalších 29 Kč navíc. Proto doporučujeme platbu převodem nebo kartou online, při kterých nic navíc neplatíte.

Za jak dlouho balík dostanu?
Balík dostanete do 2 pracovních dnů. Pokud objednáte o víkendu, balíček čekejte nejdříve v úterý.
Jaké doručení si mohu vybrat?
Produkt lze vyzvednout osobně (Domažlická 3, 13000 Praha), nechat poslat Českou poštou, kurýrem GLS nebo poslat do Zásilkovny v místě vašeho bydliště.
Je balení diskrétní?
Ano, lahvička s tobolkami je zabalena v bílé bublinkové obálce bez reklam. Na štítku je pouze vaše adresa a název odesílatele (eMarkest, s.r.o.).

Balíček ale není zvukotěsný a chrastí, takže je poznat, že obsahuje nějaké tablety.

Je Proerecta WOMEN bezpečná? Neexistují vedlejší účinky?
Proerecta WOMEN jsou bylinné tobolky s vitamíny a minerály. Tělo je běžně potřebuje a pro sexuální, fyzickou i psychickou kondici jsou velice potřebné.

WOMEN tyto potřeby zohledňuje. Složení je bezpečné a nenávykové. Může jenom prospět.

Jak se Proerecta WOMEN užívá?
Užívají se 2 tobolky každé ráno. Jedno balení se 60ti tobolkami tedy vydrží 30 dní po 2 tobolky.

Tobolky polkněte a zapijte čistou vodou. Recenzentka Daniela tobolky rozebírala a prášek z nich si nasypala přímo do vody, kterou hned vypila. I to je možnost.

Kdy se naplno projeví účinky Proerecty WOMEN?
Jde o dlouhodobou podporu sexuální kondice a fyzické vitality. Doplňky mají mírné a bezpečné složení, proto je ale nutné užívat je delší dobu na rozdíl od léků na předpis, které účinkují ihned.

Výrobce i zkušenost z recenze potvrzuje, že účinek budete jistě cítit po prvním měsíci. Vydrží až 3 týdny od vysazení.

Poskytuje prodejce (firma eMarkest, s.r.o.) garanci vrácení peněz?
Ano a to při jakékoliv nespokojenosti. Stačí zboží poslat na adresu sídla společně s číslem účtu. Peníze vrátí ze zákona do 30ti dnů, ale obvykle je to mnohem dříve hned po přijetí zásilky.
Obsahuje Proerecta WOMEN nějaké alergeny?
Jde o rostlinný produkt, takže ano, ojediněle může některá žena alergií trpět. Je to však velice ojedinělé a žádná ze složek nepatří mezi 14 základních alergenů.
Je Proerecta WOMEN přírodní?
Obsahuje extrakty z rostlin, sušené rostliny a přidané vitamíny a minerály. Kvůli přidaným látkám nelze dle zákona tvrdit, že je přírodní, ale lze ji označit za bylinnou.
Lze Proerectu WOMEN kombinovat s jinými doplňky pro podporu libida nebo proti negativům menopauzy?
Jelikož výrobce nemůže tušit, co přesně užíváte nebo plánujete užívat, kombinaci s jinými výrobky nedoporučuje. Doporučujeme ale zavolat prodejci a zeptat se přímo (00420 607 657 370, Po – Pá: 09:00 – 18:00).
Kolik dávek obsahuje jedno balení?
 • 1 balení obsahuje 30 denních dávek.
 • 1 denní dávka jsou 2 tobolky.
 • dohromady je v lahvičce 60 tobolek.
Existuje slevový kupón?
Ano a slevu dostáváte automaticky s prvním nákupem.

Pro věrné čtenářky ale máme speciální kód women10, který můžete uplatnit již teď. Zaplatíte o 10 % méně za celý nákup.

Kódy vždy zadejte do příslušného políčka v objednávce.

Kde doporučujete Proerectu WOMEN koupit, abych dostala originál?
Vždy na adrese oficiálního e-shopu (Proerecta.cz), v kamenné prodejně nebo v lékárně.

 

Dá se Proerecta WOMEN koupit v lékárně?
V kamenných lékárnách zatím ne. Navíc by se nákup v lékárně o pár stovek prodražil, jelikož si každá lékárna účtuje marži navíc.

Nejvýhodnější je vždy nákup přímo na e-shopu. Nezapomeňte na svůj čtenářský slevový kód women10. Zadejte přímo v objednávce. Jediná on-line lékárna, která aktuálně nabízí produkty Proeretca, je Pilulka.cz.

Jak uplatím slevový kód na Proerecta WOMEN?
V košíku na e-shopu najdete políčko „Mám slevový kód„. Do něj napište women10 a klikněte „Použít“. Sleva je aktivní a váš nákup je o 10 % levnější.

jak uplatnit slevu na Proerecta WOMEN?

 

Pro koho je Proerecta WOMEN určena?
 • Primárně pro zralé ženy nad 40 – 45 let, které mají podezření na příchod menopauzy a pociťují její nepříjemné příznaky.
 • Jejich libido je nízké, uspokojivý sex se ze vztahu náhle vytrácí. Jsou často unavené a to i když dostatečně odpočívají.
 • Mají nepříjemnou menstruaci, kterou potřebují zvládat snesitelněji. Postihuje je premenstruační syndrom (PMS), který nepříjemné menstruační pocity ještě více násobí (bolesti hlavy, křeče, náladovost, návaly tepla, únava a vyčerpanost a to i mimo menstruační cyklus).
 • Mají nestabilní hormonální hladinu (lze zjistit z krevního rozboru).
 • Chtějí tělu dodat cenné živiny a prospěšné láky, které jim v jídelníčku scházejí (výtažky z rostlin, vitamin B2, B3, B6, B12, D3, hořčík, zinek).

Pokud jste se poznala aspoň jednou, zvažte aspoň 2 měsíční užívání několikrát během roku.

Seženu Proerectu WOMEN přes nákupní portál Heuréka.cz nebo Pilulka.cz?
V době psaní recenze nebyl WOMEN na Heuréce dostupný. Na Pilulce ano.

Každopádně není důvod nenakupovat přímo přes oficiální e-shop Proerecta.cz.

Obsahuje balení Proerecty WOMEN i příbalový leták?
Balení obsahuje informační letáček a slevy na další nákupy. Fakturu najdete ve svém mailu (podívejte se i do SPAM složky). Prodejce papírovou fakturu neposílá z ekologických důvodů. Na mailu se vám nikde neztratí a tak je to bezpečné.

 

ZAJÍMAVOST

Proerecta WOMEN je prvním výrobkem pro ženy české značky Proerecta. Muži mají na výběr Proerectu KLASIK pro občasnou podporu erekce, Proerectu LONG pro dlouhodobou podporu erekce a hladiny testosteronu zralých mužů a broskvový nápoj Proerecta SHOT pro extra zrychlený nástup pevné erekce.

Pokud váš partner trpí slabou erekcí, nízkým libidem nebo má podezření na sníženou hladinu testosteronu, doporučte mu některý z produktů Proerecta.

Proerecta KLASIK pro občasnou podporu erekce Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce Proerecta SHOT pro extra rychlou podporu erekce
Proerecta KLASIK Proerecta Long Proerecta SHOT

Nyní si můžete WOMEN objednat. Uplatněte kód women10. Za 2 dny je na vaší adrese.

 • Do měsíce podpoříte libido, dodáte si energii a vše budete lépe zvládat.
 • Menstruační cyklus včetně PMS zvládnete snesitelněji a bez vážnějších nepříjemností. Pomůžete si oddálit nástup menopauzy, a pokud už v ní jste, ztlumíte její negativní součásti.
 • Tělu doplníte látky, kterých možná ve stravě nepřijímáte dostatek.

Proerecta WOMEN předpokládá vaše problémy, díky čemu vám s nimi dovede cíleně pomoct.

Proerecta WOMEN, 1 balení

Klikněte a dostanete se do e-shopu Proerecta.cz k podrobným účinkům a objednávkovému formuláři.

hodnocení Proerecta WOMEN

 

Hodnocení Proerecta WOMEN 366,33 CZK
 • Cena (ve srovnání s konkurencí) - 100%
  100%
 • Posílení libida (již po prvních dnech) - 100%
  100%
 • Doplnění energie, podpora soustředění (výrazné zlepšení) - 100%
  100%
 • Zmírnění negativních součástí menstruace a PMS (nelze přesně posoudit) - 80%
  80%
 • Zlepšení vaginální lubrikace (výrazně) - 100%
  100%
 • Podpora prokrvení celého těla i genitálií - 100%
  100%
 • Zpomalení nástupu menopauzy (nelze přesně posoudit) - 50%
  50%
 • Kvalita složení (pouze rostliny, vitamíny a aminokyseliny) - 100%
  100%
 • Jednoduchost užívání (sníst, zapít) - 100%
  100%
 • Důvěryhodnost značky (léta na trhu s doplňky, tisíce spokojených zákazníků) - 100%
  100%
93%

Proerecta WOMEN zlepšuje kvalitu života zralých žen

Bylinné složení s vitamíny a minerály, podpora libida, doplnění energie a snížení únavy a vyčerpání, prokrvení organismu, lepší zvládání menstruace a PMS, oddálení nástupu menopauzy, zmírnění jejich negativních příznaků. S tím vším pomůže český doplněk Proerecta WOMEN.

Pros

 • silná podpora libida
 • intenzivní sexuální prožitek a orgasmus
 • lepší vaginalní lubrikace
 • doplnění energie, výkonnosti a soustředění
 • zvládatelnější menstruace
 • žádné negativní účinky
 • bohaté a bezpečné složení
 • férová cena
 • rychlé dodání

Cons

 • nedovedu změřit hormonální hladinu a zda ji Proerecta srovnala
 • nedovedu posoudit, zda oddálila menopauzu
 • škoda, že všechny skvělé účinky po pár týdnech vymizí