Československý tým vyvinul tekutý SHOT pro podporu erekce. Je za ním 2letý výzkum.

Slabá erekce trápí pořád více mužů po čtyřicítce. Proerecta SHOT má za sebou dvouletý výzkum s reálnými uživateli a dnes pomáhá mnohým mužům zlepšovat svůj sexuální život.

Nejnovější produkt podporuje slabou erekci, za kterou se nejčastěji skrývají faktory jako stres, vyčerpání, nesprávná životospráva a nedostatek pohybu. To jsou časté příčiny, za kterými se ukrývají víceré zdravotní komplikace. Problematická erekce či pokles libida mohou být jen začátkem. Podle nejnovějšího výzkumu trpí poruchou erekce až 40 % mužů po čtyřicítce.

Proerecta SHOT pro podporu erekce

 

Účinné přírodní látky podpoří erekci ihned

Do Česka a na Slovensko přináší česká značka Proerecta unikátní novinku, kterou si oblíbilo množství mužů s problematickým sexuálním životem. Proerecta SHOT je tekutý přípravek, který je založený na účinných látkách z bylin a extraktů z nich. Částečně tak nahrazuje slavnou modrou tabletku pro zlepšení erekce.

„Chtěli jsme na trh přinést něco nové a unikátní, něco, co mužům zpříjemní a ulehčí život. Z praxe víme, že ne u všech mužů zabírají tablety stejně účinně, a proto jsme tuto formu vyloučili hned na začátku,“ říká ředitel firmy Matej Chodelka.

Proerecta SHOT, 8 dávek

Zdroj obrázku: Proerecta.cz

 

Proerecta SHOT v tekuté formě pro rychlý účinek

Produkt má elegantní a nenápadné balení, které přináší komfort v praktickém a rychlém užívání, aby jej zákazník užil okamžitě a kdykoliv bude potřebovat.

„V jedné dávce je koncentrováno větší množství účinných látek než v tobolkách nebo tabletách. Díky rychle vstřebatelné tekuté formě jsme dokázali vytvořit produkt s rychlejším nástupem účinku,“ doplňuje Chodelka.

Proerecta SHOT

Zdroj obrázku: Proerecta.cz

 

Ověřeno reálnými uživateli

Produkt je založen na čistě přírodní báze a nejde o doplněk stravy pro posílení erekce, který musíte užívat pravidelně, aby se dostavil účinek. Československý tým jej vyvinul ve spolupráci s muži, kteří trpí poruchami erekce tak, aby dosahoval co nejrychlejší účinek.

Obsahuje přírodní látky, které ve správné koncentraci dovedou zabezpečit erekci již za pár minut.

„Práce kolem nového produktu je vždy hodně. Musíme nastudovat, jak fungují mechanismy v těle, na které chceme účinky zaměřit. Následuje podrobná rešerše látek, studium výsledků a testů jejich účinků. Až poté je můžeme začít kombinovat do výsledné formy, kterou následně testujeme a získáváme podrobnou zpětnou vazbu,“ vysvětluje Martin Masár, který se podílel na vývoji Proerecta SHOT.

Tým do testování zapojil vzorek reálných uživatelů nápoje a na základě jejich referencí vylepšil produkt tak, že si dnes kvalitní sexuální zážitek může užít každý muž s problematickou erekcí. Na českém trhu si SHOT koupili tisíce spokojených zákazníků.

Podívejte se na oficiální stránky Proerecta, kde najdete vše o účincích, dávkování a složkách. Pokud vás zajímá podrobná recenze po 8 dávkách, přečtěte si ji zde.

 

Leave a Reply