Škornice šípolistá (kozličník) je tradiční tuzemské afrodiziakum se silnými účinky na sexuální zdraví (PODCAST, 3:35 min.)

Kozličník (Škornice šípolistá, Horny goat weed) aktuálně konkuruje různým doplňkům stravy pro podporu libida, erekce a celkové sexuality. Díky tomu ji v těchto doplňcích najdete, ale užívat jí lze i samotnou.

Kozličník získal pojmenování díky legendě, podle které dosáhly kozy a kozly spásající rostlinu nevídané sexuální aktivity. Škornici tak začali užívat i lidé a účinky ověřili sami na svém libidu.

Škornice nemá negativní vedlejší účinky a pro většinu konzumentů je tak zcela bezpečná. Nezvyšuje krevní tlak jako některé léky nebo prášky pro podporu erekce.

Škornici častěji užívají muži, protože prospívá jejich erekci a plodnosti. Tu pomáhá zvýšit i u žen. Podporuje krevní oběh, paměť a koncentraci a tlumí chronické bolesti.

Rotlina připomíná kopřivu. Doplňky s jejím obsahem vždy užívejte podle doporučeného dávkování. Polévkovou lžíci prášku z kozličníku louhujte 15 minut v horké vodě a vypijte.

PODROBNÝ PROFIL Škornice šípolisté a jejich dokázaných účinků čtěte zde. Za reportáž děkujeme stránce Plzeň.Rozhlas.cz, kde najdete další užitečné rozhovory.

 

Přírodní látky, rostliny a byliny pro podporu erekce

L-Citrulin – volně dostupný bez předpisu
Kotvičník zemní - volně dostupný bez předpisu
L-arginin - volně dostupný bez předpisu
Maca peruánská - volně dostupná bez předpisu
Ginkgo biloba - volně dostupný bez předpisu
Pískavice řecké seno - bez lékařského předpisu

 

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply