Decolen – zatím nejlepší tablety pro zpevnění prsou

Koupit BreastExtra

S prsy jsem se celkově hodně natrápila. Už od základní školy jsem měla větší a bujnější poprsí, než všechny moje spolužačky dohromady. Ač mi mou velikost skoro všechny záviděly, já jsem jim zase záviděla ty jejich malé. Pokud jsem totiž neměla pevnou podprsenku, má prsa se rychle drala k zemi. Zkrátka jsem je nikdy neměla krásně pevná.

Naštěstí to mým partnerům nikdy nevadilo. Nebo byli alespoň takoví gentlemani, že mi to nikdy neřekli. Jenže jak čas plynul, přišlo jedno dítě, druhé dítě, třetí dítě, prsa se stále více a více blížila k zemi. Stále častěji jsem se přistihla při tom, že jsem si je nevědomky upravovala v podprsence, a to třeba přímo na veřejnosti. Neustále se mi totiž někam hýbaly nebo posouvaly, a to mě samozřejmě rozčilovalo.

Dnes mám úctyhodnou velikost E. V pevné a kvalitní podprsence to nevypadá špatně. Ovšem „na ostro” bych si netroufla vyběhnout ani s odpadkovým košem. Proto jsem hledala nejrůznější možnosti, jak neinvazivně a hlavně levně prsa zpevnit. Cvičení u mě nepřipadalo v úvahu, neboť už nejsem nejmladší a mám jisté zdravotní problémy. Takže jsem hledala jinde.

Samo sebou, že mě napadla i operace, ale na to zase nemám peníze. Znamenalo by to obrovské omezení pro mou rodinu, a to bych samozřejmě nechtěla. Je to přece jen pouze můj výmysl.

decolen

 

 

Úvod

A tak jsem nakonec vyzkoušela různé doplňky stravy, které by měly pomoci zpevnit poprsí. Nejprve jsem zhruba 7 týdnů užívala přípravek s názvem Stimulen. Jelikož to byla moje úplně první zkušenost s podobnými přípravky, nevěděla jsem, kdy to začne působit. A tak jsem to užívala celé dva měsíce, než mi došlo, že to nezačne působit nikdy. Výsledek byl naprosto tristní a prsa se mi nijak nezměnila.

Druhým produktem, který jsem vyzkoušela, byl VIESTE Breast Star. Na ten jsem narazila čirou náhodou na internetu. Jelikož sliboval skvělé výsledky a jelikož jsem byla po tom předchozím poměrně zklamaná, hodně jsem se na něj těšila. Opět jsem jej užívala celkem dlouho, zhruba 10 týdnů. Tentokrát byly výsledky lepší a viditelnější, byla jsem s tím poměrně spokojená. Ovšem jediné, co mě mrzelo, že se největší výsledky objevily zhruba okolo pátého týdne a pak už se žádná změna nekonala. Nakonec jsem všechna balení VIESTE Breast Star vypotřebovala a poohlédla se po něčem dalším.

A to už se dostáváme do současnosti, kdy sedmým týdnem užívám doplněk stravy DecolenForte. S jeho účinky jsem zatím nejspokojenější. Proto jsem se také rozhodla pro vás sepsat tuto komplexní recenzi, ze které si třeba některá vezmete inspiraci.

Plnější a pevnější poprsí Ano, ve srovnání se původním stavem perfektní
Lepší kvalita pleti Všimla jsem si méně výrazné strie
Vyšší sebevědomí Ano
Citlivější bradavky O něco málo ano
Čistě přírodní výrobek Ano
100 % ověřený a zaručený Diskuze a zkušenosti na internetu jsou pozitivní

 

DecolenForte účinky

 • Zlepšuje pevnost prsou

POZNÁMKA: Pravda. Prsa jsou rozhodně pevnější. Ještě nikdy v životě jsem tak pevná prsa neměla. Samozřejmě se mi nezvedla jak po chirurgickém zákroku, ale v podprsence vypadají velice pěkně. Už po třech týdnech užívání jsem viděla první výsledky.

 • Chrání a podporuje zdraví prsní tkáně

POZNÁMKA: Nevím. Toto nemohu bohužel posoudit. Ač se všude k DecolenForte dočtete, že zlepšuje zdraví prsou, nikdy přesně neodhadnete, zda tomu tak skutečně je.

 • Pozitivní vliv na plnost prsou

POZNÁMKA: Pravda. Mohu potvrdit. Prsa jsou nejen pevnější, ale také plnější. Je to vidět na první pohled. V podprsence vypadají mnohem lépe.

 

Přínosy DecolenForte

Oproti Stimulenu a VIESTE Breast Star, což jsou doplňky stravy, které jsem užívala před DecolenForte, má rozhodně DecolenForte nejlepší, nejviditelnější a nejznatelnější výsledky. Už po prvních třech týdnech užívání jsem na prsou viděla změny. Prsa byla mnohem vypnutější, v podprsence krásně držela a i manžel si toho všiml. Nejdříve si myslel, že jsem těhotná.

V doplňcích stravy DecolenForte není naprosto žádná chemie, pouze přírodní složky, takže se nemusíte bát, že byste do sebe cpala zbytečnou chemii. Už tak je jí kolem nás dost. To je pro mě obrovské plus.

Navíc stačí užívat jednu tabletku denně. U některých jiných přípravků je nutné si vzít alespoň dvě nebo tři tabletky denně, což jsem si někdy zapomněla vzít. Kdežto u DecolenForte vám skutečně stačí jen jedna tabletka denně. Díky tomu vám také balení DecolenForte vydrží mnohem déle. Jedno balení o 60 tobolkách máte na dva měsíce. Takže za to ani tolik neutratíte. Pro mě opět další plus.

 

Nežádoucí účinky DecolenForte

Pokud nepřekročíte denní doporučenou dávku, žádné nežádoucí účinky u vás nehrozí. Mohou se u vás projevit průvodní jevy růstu a zpevňování poprsí, jako je mravenčení, pálení či tlak v prsou. Ale to je naprosto normální. Také se připravte na trochu zvýšenou citlivost prsou.

Jelikož mohu DecolenForte srovnat ještě s dalšími dvěma přípravky, a to se Stimulenem a VIESTE Breast Star, mohu objektivně říct, že žádný z těchto přípravků neměl žádné život ohrožující nebo nesnesitelné nežádoucí účinky. U všech jsem měla pouze citlivější poprsí. To bylo vše. Navíc se jedná jen o doplněk stravy, který má stimulační účinky a obsahuje pouze přírodní látky.

 

Složení DecolenForte

Jak už jsem se zmínila, DecolenForte je přírodní doplněk stravy a obsahuje pouze přírodní látky a extrakty z rostlin. Konkrétně v něm najdete:

 • 100 mg extraktu z Chmele otáčivého
 • 100 mg Beta-sitosterolu
 • 50 mg extraktu ze semen Révy vinné
 • 50 mg extraktu z Křídlatky japonské
 • 30 mg extraktu z plodů Sóji
 • 30 mg extraktu ze Lnu setého
 • 5 mg Vitamínu D2
 • 5 mg Vitamínu D3

decolen složení

 

 

Všechny tyto látky jsou přírodního původu. Pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, stimulují normální činnost nervové soustavy, podporují imunitní systém, napomáhají činnosti kardiovaskulárního systému, pomáhají při menopauze, stimulují růst a zpevnění prsou, udržují zdravou prsní tkáň a přispívají k celkovému tělesnému zdraví.

Tyto extrakty a složky najdete v řadě doplňků stravy, ale pouze v DecolenForte je najdete pohromadě ve vyvážené kombinaci.

 

Užívání a dávkování

Užívání a dávkování DecolenForte je velmi jednoduché. Stačí si vzít jednu tabletku denně. Tudíž vám balení o 60 tabletkách vydrží na celé dva měsíce. To je asi zatím nejdéle, s čím jsem se setkala.

Doposud jsem totiž měla zkušenost s přípravky, které bylo nutné užívat několikrát denně. Což bylo pro mě poněkud komplikované a navíc vám balení potom nevydrželo tak dlouho. DecolenForte je proto milou změnou a důkazem, že to jde.

Samozřejmě je ideální užívat DecolenForte dlouhodobě a nikdy dávku nevynechat. Pokud ale jednou zapomenete, nic se nestane. Jen je dobré na to myslet a užívat DecolenForte skutečně alespoň několik týdnů. Stejně jako ostatní doplňky stravy, nepřináší ani DecolenForte zázračné účinky na počkání.

 

Kdy DecolenForte neužívat?

DecolenForte není vhodné užívat pokud jste těhotná, nebo zrovna kojíte. V tu chvíli vám jej nejspíš váš lékař nedoporučí. Ale samozřejmě záleží případ od případu. Můžete se domluvit se svým ošetřujícím lékařem a třeba u vás udělá výjimku.

A samozřejmě by DecolenForte neměly užívat děti. Takže jej raději schovejte někam na vyšší poličku, aby se k němu děti nedostaly. Nic by se jim nejspíš nestalo, ale nebudeme to přeci pokoušet.

 

Moje osobní zkušenost s DecolenForte

Já sama užívám DecolenForte sedmým týdnem. První výsledky se u mě objevily už po třech týdnech užívání. Jelikož jsem předtím měla zkušenost se Stimulenem a VIESTE Breast Star, věděla jsem, že nesmím nic uspěchat a musím DecolenForte užívat skutečně několik týdnů. Ovšem oproti Stimulenu a VIESTE Breast Star měl DecolenForte nejrychlejší a nejviditelnější výsledky.

I manžel si té změny všiml, což je co říct. Prsa jsou v podprsence mnohem naducanější. Dekolt je hezky pevný a plný. Konečně mám pěkná prsa i bez vyztužené podprsenky.

Zhruba druhý a třetí týden jsem v prsou cítila mírné pnutí a měla jsem je citlivější. Ale to není nic neobvyklého. S tím jsem setkala už i u Stimulenu a VIESTE Breast Star. Navíc to není nic nesnesitelného. Je to jen takové neobvyklé.

Zvýšilo se mi sebevědomí a už jsem si několikrát vzala dokonce i velký výstřih. Konečně se za svá velká, povislá prsa nestydím, ale klidně je vystavím na odiv. Samozřejmě to nikdy nebude jako od chirurga, ale na to, že se jedná jen o doplněk stravy, je výsledek hodně dobrý. Sama jsem s tím moc spokojená a určitě budu v užívání DecolenForte pokračovat i nadále.

 

Výhody a nevýhody DecolenForte

 • Pevnější poprsí.
 • Vypnutější kůže v oblasti dekoltu.
 • Prsa mají pěknější tvar.
 • Hezky mi drží na místě i bez vyztužené podprsenky.
 • Konečně mohu vystavovat dekolt bez obav.
 • Zvýšilo se mi sebevědomí.
 • Sama sobě se konečně líbím.
 • Oproti jiným doplňkům stravy skutečně funguje.
 • Jedno balení vydrží na 2 měsíce.
 • Žádné negativum jsem zatím nenašla.

 

Alternativy DecolenForte

Samozřejmě DecolenForte není jediným přípravkem pro zpevnění a růst prsou. Na trhu se jich prodává celá škála, od těch nejlevnějších až po ty hodně luxusní. Já sama jsem již vyzkoušela Stimulen a VIESTE Breast Star. O jejich účinku jsem se zmínila výše.

Dále jsem na internetu našla doplňky stravy BreastExtra, BreastFast, MammaMia, NadraIN Forte, Beauty Bust Balance a Super prsa. Ale věřím, že to rozhodně není konečný výčet, a že jich bude mnohem více. Záleží na tom, co od daného přípravku očekáváte a k čem jej potřebujete. Ke zpevnění prsou mohu jednoznačně doporučit právě DecolenForte.

 

Zkušenosti ostatních s DecolenForte

Internet je studnicí moudrosti. Najdete zde desítky recenzí a referencí na přípravek DecolenForte. Tyto mě zaujaly nejvíce:

decolen zkušenosti

Tuto slečnu například prsa vůbec nebolela ani nebrněla. Každý to má zkrátka jinak, takže se toho určitě nemusíte bát.

decolen hodnocení

Slečna Ajjaa přesně potvrzuje mou zkušenost, že je DecolenForte nutné brát dlouhodobě. Ač můžete vidět už po pár dnech nějaké účinky, největší výsledky uvidíte až za několik týdnů. Proto je důležité brát DecolenForte dlouhodobě.

decolen recenze

Zde má paní Karla pozitivní zkušenost i s růstem prsou při užívání DecolenForte. To sama nemohu potvrdit, neboť nemám problém s velikostí prsou, ale naopak s jejich pevností, s čímž mi ale DecolenForte taktéž pomohl.

decolen forum

S touto zkušeností jsem se naprosto ztotožnila.

decolen názory

Přesně tak. Každý reaguje naprosto odlišně. Někomu prsa narostou, jinému se zpevní. U někoho to bude trvat pár dnů, u jiného několik týdnů. Je potřeba být trpělivý a dát tomu čas.

 

Cena a dostupné balení

DecolenForte se prodává v jediném dostupném balení, a to o 60 tabletkách. Jelikož se má správně užívat jedna tabletka denně, vydrží vám takové balení 60 dnů, tedy dva měsíce. Na internetu najdete DecolenForte v různých e-shopech, kde se prodává za cenu od 519 Kč až do 694 Kč.

Jedna tabletka vás tak vyjde na 8,65 Kč, respektive na 11,5 Kč, což je také zároveň cena za jeden den užívání. Oproti ostatním doplňkům stravy pro růst prsou se jedná o jednu z nejnižších cen.

 

Kde koupit DecolenForte?

DecolenForte si můžete koupit v e-shopu, třeba DrMax.cz. Pokud upřednostňujete osobní nákup v kamenné prodejně, můžete si DecolenForte koupit v lékárnách Dr. Max. Je možné, že se DecolenForte prodává i v dalších lékárnách, ale to už si samozřejmě musíte zjistit sami.

Z e-shopů vám DecolenForte dorazí zhruba do 5 pracovních dnů v diskrétním balení. Nemusíte se tedy bát, že by někdo zjistil, co jste si to objednala. Navíc můžete na internetu narazit na různé akce a slevy, a tak vás může DecolenForte vyjít dokonce levněji než z kamenné lékárny.

 

Nejčastější otázky o DecolenForte – FAQ

Kdo by neměl DecolenForte užívat?

DecolenForte by rozhodně neměly užívat těhotné a kojící ženy. U těch bych se mohly objevit možné vedlejší účinky, nebo by to mohlo nějak negativně ovlivnit vaše miminko.

Zároveň by DecolenForte neměly užívat děti.

Jak dlouho budu muset DecolenForte užívat než uvidím první výsledky?

To je hodně individuální. Mě stačily tři týdny, než jsem viděla první výsledky. U někoho je to ale delší. Rozhodně je potřeba DecolenForte užívat alespoň několik týdnů.

Nebyla by přece jen levnější operace než DecolenForte?

Určitě ne. Plastická operace prsou stojí zhruba 80 000 Kč. Kdežto DecolenForte vás vyjde jen na nějakých 600 Kč. Jedná dávka vychází v přepočtu na zhruba 10 Kč. To byste tedy musela DecolenForte užívat necelých 22 let, abyste se s výdaji na DecolenForte dostala na úroveň plastické operace.

Je DecolenForte bezpečný?

Ano, DecolenForte je 100% bezpečný. Nemá žádné vedlejší účinky. Obsahuje pouze přírodní látky a extrakty z rostlin a nemůže vám způsobit žádné život ohrožující komplikace.

Musím se před užíváním DecolenForte poradit s lékařem?

Nemusíte. DecolenForte můžete volně užívat. Prodává se bez lékařského předpisu. Pouze v případě nějakých zdravotních problémů je porada s lékařem vhodná.

Je nějaká lepší alternativa DecolenForte?

Já o žádné nevím. Za mě je DecolenForte nejúčinnější a nejlepší. Vyzkoušela jsem totiž i Stimulen a VIESTE Breast Star a oproti nim měl DecolenForte nejviditelnější výsledky.

decolen

Koupit BreastExtra

 

Moje spokojené hodnocení
 • Větší prsa
 • Citlivější bradavky
 • Jemnější pleť dekoltu
 • Bylinné složení
 • Cena
 • Trvalý účinek
4.2

Moje pevná a hezká prsa

Decolen překvapil účinkem, který jsem od něj čekala. Mám veliká prsa a jelikož začaly „vadnout“, potřebovala jsem je zpevnit a dodat jim pružnost. Po pár týdnech s Decolenem se mi prsa zlepšila přesně dle mého gusta. Doplněk určitě doporučuji.

Pros

 • Pevnější poprsí.
 • Vypnutější kůže v oblasti dekoltu.
 • Prsa mají pěknější tvar.
 • Hezky mi drží na místě i bez vyztužené podprsenky.
 • Konečně mohu vystavovat dekolt bez obav.
 • Zvýšilo se mi sebevědomí.
 • Sama sobě se konečně líbím.
 • Oproti jiným doplňkům stravy skutečně funguje.
 • Jedno balení vydrží na 2 měsíce.

Cons

 • Negativa jsem nenašla.

2 Comments

 1. Janusz 27.1.2020
  • Redakce Erekce.cz 27.1.2020

Leave a Reply