E-rex 24 – zkušenost po 45 dnech užívání

Erex24

Cena 890,- Kč za 45 tablet (KOUPIT)
Doporučené užívání 1 tableta denně
Zlepšení erekce Po 1 měsíci
Delší výdrž U mě ne
Posílení libida U mě ne
Předčasná ejakulace Beze změny
Opakovaná soulož U mě ne
Větší penis U mě ne
Vhodné pro Všechny zdravé muže nad 18
Nevhodné pro Bez omezení
Lékařský předpis Ne
Složení Bylinné + zinek
Diskrétní doručení Ano
Slevový kód/kupon VP984

Erex 24 recenze

Dnes budu hodnotit přípravek E-reX 24 jako další doplněk pro dlouhodobé užívání. Není vázán na lékařský předpis.

Osobně mám dlouhodobé kúry nejraději. Jednorázové tablety na užívání těsně před sexem nevyhledávám, protože mi zvyknou způsobovat návaly tlaku a tepla. Ze zkušenosti vím, že přípravky pro dlouhodobé užívání nejsou tak silné, díky čemuž užívám nejraději ty.

erex 24

Úvod

E-reX 24 podle stránek zaručuje silnou a dlouhotrvající erekci, intenzivní ejakulaci, a dokonce prodloužení a zhrubnutí penisu. Který ze slibů se po 45 dnech užívání naplnil a který jsem na sobě nezaznamenal vůbec? Čtěte dál.

 

E-reX 24 účinky

Na stránkách E-reX 24 je jmenovaných 10 závazků, ke kterým vyjádřím vlastní zkušenost:

 • Rychlé výsledky

POZNÁMKA: Neumím posoudit. Podle slibů jsem se měl dočkat silné erekce již po prvním užití. Na silnou a dlouhou erekci jsem si ale musel počkat přibližně měsíc. 

 • Silnější a déle trvající erekce

POZNÁMKA: Pravda. Ne však ihned. 

 • Intenzivnější ejakulace

POZNÁMKA: Pravda. Přibližně po měsíci jsem opravdu cítil silnější orgasmus. Byl více uspokojující.

 • Delší a větší penis při erekci

POZNÁMKA: Neumím posoudit. Cítil jsem větší „tlak“ v penisu. Penis byl naplněn na maximum, ale neoznačil bych to jako skutečné zvětšení.

 • Zaručená a trvající účinnost

POZNÁMKA: Neumím posoudit. E-reX 24 jsem užíval 45 dní a po vysazení začali účinky pozvolna ustupovat.

 • Kúra na přírodní bázi

POZNÁMKA: Pravda. Složení je čistě přírodní, převážně z extraktů exotických rostlin.

 • Bezplatné a nezávazné vyzkoušení

POZNÁMKA: Neumím posoudit. E-reX 24 jsem užíval 45 dnů pro recenzi, takže jsem ho neplánoval reklamovat nebo vracet.

 • Spokojenost nebo vrácení peněz

POZNÁMKA: Neumím posoudit.

 • 15-denní kúra zdarma

POZNÁMKA: Pravda. V balení bylo opravdu přibalených 15 tablet zdarma.

 • Diskrétní zásilka

POZNÁMKA: Pravda. Zboží přišlo v nenápadném balení.

 

Přínosy E-reX 24

E-reX 24 funguje na principu dlouhodobého, ale neagresivního vhánění krve do penisu. Přírodní složení není tak silné, jako u léků na erekci (Viagra, Kamagra a spol.), takže nehrozí extrémně nežádoucí účinky nebo předávkování.

Chci upozornit, že v mém případě jsem zaznamenal „pouze“ posílení erekce a intenzivnější ejakulaci. Ostatní deklarované účinky jsem bohužel nezpozoroval.

Sice jsem se těšil na opakované soulože, které mi jiné tablety dokázali zabezpečit, ovšem E-reX 24 v mém případě neměl tento účinek.

Na povzbuzení erekce se ale stěžovat nemůžu. Plný potenciál jsem pocítil přibližně po měsíci. Erekce je pevná a neselhává ani tehdy, když jsem večer unavený z práce nebo ráno nevyspalý po „probdělé“ noci s manželkou.

Souhlasím tedy s tvrzením, že E-reX 24 dokáže erekci posílit dlouhodobě, ale pouze během užívání. Pokud E-reX 24 vysadíte, erekce se vrátí do původního stavu a je opět plně závislá na vašem zdravotním stavu.

 

Nežádoucí účinky E-reX 24

Za sebe prohlašuji, že jsem nezpozoroval žádný nežádoucí účinek během celých 45 dní užívání. Zkoumal jsem stránky a ani na nich se o nežádoucích účincích nepíše. Na jedné straně mě to velmi těší, protože E-reX 24 je snad první výrobek, který (možná) nežádoucí účinky nemá.

Na druhé straně se divím, protože účinné výrobky obvykle mají alespoň drobné negativa, jako slabou bolest hlavy nebo návaly horka. Sám sebe se ptám, jak je to možné, protože i E-reX 24 obsahuje podobné složky, jako konkurenční výrobky.

erex24

 

Balení E-reX 24 – rozbalování (VIDEO)

Zboží jsem objednal v pondělí kurýrní službou PPL. Dodání bylo velmi rychlé a balíček dorazil hned na druhý den v úterý.

Erex 24 - tablety pro zlepšení erekce - rozbalení a recenze

Balík byl, jak jsem psal při doplňcích na erekci, v obyčejné bílé obálce. Žádné slogany ani obrázky. Uvítal bych ale balení do krabice, protože obálka se snadno poruší nebo promočí.

Balení E-reX 24 obsahovalo:

Kupón s kódem „VP984“ lze použít přímo v objednávce. Zadejte ho do kolonky „Slevový kód“.

Erex 24, koupit

 

Složení E-reX 24

I E-reX 24 vsadil na exotické složení, které se mi ale jeví poměrně „chudé“. Podobné přípravky obvykle mísí několik složek, jejichž vzájemná kombinace přispívá k lepší účinnosti.

Možná i to je důvodem, proč účinek E-reX 24 není tak rychlý, než u konkurence. Tablety obsahují:

 • Cesmína paraguayská (Yerba maté) – Maté možná znáte jako osvěžující životabudič. Nejčastěji se pije ve formě čaje, ale výrobce se rozhodl extrahovat ho. Cesmína by měla působit proti ochabnutí penisu po orgasmu. Při mém testu však penis ochabl a opakovaně jsem souložit nedokázal.
 • Muira Puama – Ze stránek bohužel nelze vyčíst, jakým způsobem by měla Muira Puama účinkovat. Nelíbí se mi, že na stránce jsou pouze obecné informace o „posílení mužnosti“ bez vědečtějšího podkladu. Prodejce by měl popřemýšlet, zda na stránce nezapracuje.
 • Zinek – Napomáhá k udržení optimální hladiny testosteronu. Nedostatek hormonu vede (mimo jiné) k problémům s erekcí. Zinek je zároveň velmi potřebný pro tvorbu spermií, což vysvětluje vyšší objem ejakulátu při užívání E-reX 24.

TIP: Klikněte a čtěte, co všechno ovlivňuje hladina testosteronu a jak ji zvýšit.

E-rex 24 složení

OBRÁZEK ZE STRÁNKY PRODEJCE: Nikde není popsáno fungování Muiry Puamy v těle. Píše se o francouzských lékopisech, píše se o neurčitém obnovení „mužských funkcí“, ale nikde není konkrétní informace o tom, co autor myslel. Jaký účinek tedy má Muira Puama?

NEDOSTATEK: Na stránce, a dokonce ani v příbalovém letáku, nenajdete žádnou zmínku o případných alergenech. I to je zvláštní, protože výrobce nemůže tušit, zda některý z uživatelů alergií na rostlinné složky netrpí. Přitom tato informace je opravdu důležitá. Hodnotím to jako nedostatek.

 

Užívání a dávkování

E-reX 24 je určen pro dlouhodobé – neomezené užívání. Doporučuje se 1 tableta denně, ideálně ráno a nalačno. Tabletu je nutné dobře zapít vodou. Při doporučeném dávkování jsem nezaznamenal negativní účinek.

Maximální denní dávka jsou 2 tablety. Druhá se může užít hodinu před sexem. 1 balení obsahuje 30 dávek a je určeno na měsíc užívání.

NEDOSTATEK: Prodejce sice píše, že není vhodné překračovat denní dávku, ale nikde neuvádí, jaké komplikace by mohly nastat. Co by tedy mohlo nastat? Dá se tabletami předávkovat? Jaké je riziko? Odpovědí se nedopátráte a já jsem to při užívání riskovat nechtěl. Opět nedostatek informací.

E-rex 24 dávkování

 

Moje zkušenost s E-reX 24

E-reX 24 jsem užíval přesně 45 dní, protože mi poslali 45 tablet (15 bylo jako dárek zdarma). Skutečně tvrdou erekci jsem dosáhl přibližně po 1 měsíci. Po této době jsem si řekl: „Ano, taková tvrdá erekce mi opravdu vyhovuje.“ A vyhovovala i manželce, která je nerada, když právě neužívám nic. Bez přípravků je moje erekce slabá.

Co se týče posílení libida, to nedokážu posoudit. Chuť na sex mívám silnou, i když ne vždy mi „vystačí“ erekce. Vzrušený jsem ale i bez tablet.

Potvrdit mohu i větší objem ejakulátu. Ten se dá vysledovat poměrně jednoduše.

E-rex 24 diskuze

 

TIP: Jako alternativu E-reX 24 doporučuji mé oblíbené tablety Vimax. Jsou sice o něco dražší, ale mají na mě výraznější účinky. Také jsou bohatší složením.

 

Výhody a nevýhody E-rex 24

 • Výborná erekce po 1 měsíci
 • Podpora tvorby spermatu – objemnější ejakulát
 • Bez negativních účinků
 • Rychlé a diskretní dodání
 • Výhodná cena
 • Sleva na další nákupy

 

 • U mě bez opakované soulože

 

Zkušenosti ostatních s E-ReXem 24

Jelikož jsem zaznamenal i nedostatky, přikládám různé reakce uživatelů. Jedni jsou spokojeni, jiní naopak ne. Posouzení nechám na vás. Každopádně E-reX 24 doporučuji vyzkoušet, protože mně pomohl alespoň s erekcí.

Záměrně nikdy neuvádím reakce ze stránek prodejce, protože bývají častokrát nereálné. Vybírám pouze reakce z nezávislých diskusí.

 

E-rex 24 názory

Podobné účinkování popisuje i druhý uživatel 

E-rex 24 hodnocení

Občasný uživatel připouští, že výsledky mohou být individuální podle kondice a zdravotního stavu 

E-rex 24 diskuze

Tento uživatel hodnotí E-reX 24 po 10 dnech. Osobně si myslím, že je to krátká doba a ani já jsem po 10 dnech necítil extra silný efekt 

E-rex 24 forum

Další potvrzení, že na výsledky je třeba si alespoň měsíc počkat 

 

Jelikož E-reX 24 je určen pro dlouhodobé užívání, doporučuji největší balení na 90 dní. Vychází nejlevněji. Přiobjednat se dá i intimní gel pro podporu erekce. Já jsem ho pro recenzi neobjednával.

 

Cena a dostupné balení

Počet balení    Cena / Cena s kódem „VP984“
1 (30 tab. + 15 zdarma) 890 Kč / 757 Kč
2 (60 tab. + 15 zdarma) 1335 Kč / 1135 Kč
3 (90 tab. + 15 zdarma) 1780 Kč / 1513 Kč

Erex 24, koupit

 

Kde objednat E-reX 24?

E-reX 24 má oficiální eshop. Jinde ho neobjednávejte, protože jiní prodejci si účtují navíc vlastní marži. Nejvýhodněji ho tedy seženete přímo přes eshop.

 

Jak uplatnit slevu?

Slevový kód se sice přidává až k první objednávce, ale já se s vámi podělím o ten svůj. Kód je „VP984“ a zadáte ho přímo do objednávky, kolonka „Slevový kód“.

Zadejte adresu, vyberte způsob platby a doručení. Při doručení kurýrem je zboží na druhý den u Vás (pokud jste z Prahy). Více, než 3 pracovní dny byste neměli čekat ani při České poště.

E-rex 24 sleva slevový kód kupon

Kód VP984 zadejte do políčka „Slevový kód“

 

Mých 45 dnů s E-reX 24

Doplněk E-reX 24 chci pochválit, ale zároveň mu pár věcí vytknout. V první řadě chválím podporu erekce. Naplno se projevila po měsíci užívání tak, jak jsem si představoval. Ďalších15 dní byla erekce silná beze změny.

Vytknout musím nesplněné sliby zvětšení penisu a schopnosti souložit opakovaně. Ani penis ani vícenásobný sex jsem si neužil. Výtku bych měl také k nepřesným a neuvedeným informacím na stránce. Věřím, že se prodejce poučí a chybějící doplní.

S erekcí jsem spokojený nadprůměrně, se zbytkem průměrně.

Erex24

!PRODUKT NEZÍSKÁVÁ CERTIFIKÁT SPOLEHLIVOSTI EREKCE.CZ!

 • Cena
 • Účinek
 • Trvání účinku
 • Rychlost nástupu
3.3

Moje hodnocení

Dobrý na erekci, zvětšení jsem bohužel nezaznamenal. Známý výrobek s převážně kladným hodnocením. Cením dárek 15 tablet zdarma.

Pros

 • Výborná erekce po 1 měsíci
 • Podpora tvorby spermatu – objemnější ejakulát
 • Bez negativních účinků
 • Rychlé a diskretní dodání
 • Výhodná cena
 • Sleva na další nákupy

Cons

 • U mě bez opakované soulož

One Response

 1. Milan 23.4.2018

Leave a Reply