Arginmax Forte – zkušenost po 45 dnech

Cena 1249,- Kč za 90 tablet (KOUPIT)
Doporučené užívání 3 tab. denně / 2 tab. denně po 2 týdnech
Zlepšení erekce Ano
Delší výdrž Ne
Posílení libida Ano
Předčasná ejakulace Beze změny
Opakovaná soulož Ne
Větší penis Ne, doplňky penis netvětšují
Vhodné pro Bez omezení
Nevhodné pro Nezletilé
Lékařský předpis Ne
Složení  Bylinné s vitamíny a aminokyseliny
Diskrétní doručení Koupeno v lékárně, nediskrétní
Slevový kód/kupon Ne

Obsah článku

Srovnání cen ArginMaxu Forte

Oficiální e-shop ArginMax.cz1 175 Kč
Pilulka.cz1 249 Kč
MojeLékárna.cz1 437,40 Kč
ROZDÍL MEZI OFICIÁLNÍM E-SHOPEM A LÉKÁRNOU262,40 Kč

arginmax recenzeNa produkt ArginMax jsem byl velmi zvědavý, protože jsem na něj viděl mnoho reklam v televizi i na internetu. Tváří výrobku se dokonce stal známý český urolog Radim Uzel. V reklamě tvrdí, že ArginMax je „Přípravek pro dlouhodobé zlepšení erekce a sexuální výkonnosti.“

Rozhodl jsem se ho proto otestovat sám na sobě. Užíval jsem ho 45 dnů po 2 tabletách denně.

 

Úvod

ArginMaxem jsem chtěl řešit svou zdravotním stavem oslabenou erekci. Dnes vím, že jsem si ji hodně pokazil kvůli kouření. To se momentálně snažím omezovat, ale těch více než 20 let s cigaretou se na erekci nepěkně odrazilo.

Jakou jsem měl s ArginMaxem zkušenost? A co pan Uzel? Mýlí se nebo říká pravdu?

arginmax radim uzel

Radim Uzel – uznávaná česká sexuologická autorita

 

ArginMax účinky

Stránky ArginMaxu a stejně i doktor Uzel uvádějí jasné sliby:

Arginmax vlasy spot15

 • Dlouhodobé zlepšení erekce

POZNÁMKA: Pravda. Musím však dodat, že si vyžádá i dlouhodobé užívání.

 • Zlepšení sexuální výkonnosti

POZNÁMKA: Pravda. Kvalitní erekce opravdu dodává chuť na sex a muž si ji chce co nejvíce „užít“, protože běžně může být problém ji vůbec dosáhnout.

 • Prokrvení pohlavních orgánů

POZNÁMKA: Pravda. ArginMax a podobné výrobky fungují právě na principu silnějšího prokrvení penisu. Je to prvořadá vlastnost, která mě na výrobku zajímá.

 

Alternativa ArginMaxu

Pro dlouhodobou podporu erekce určitě doporučuji kanadský Vimax s bylinným složením. Bylinné složky (maca, ženšen, tribulus) rozšiřují cévy a tak se krev dostane do celého penisu. Díky tomu dosáhne pevnější erekce.

Vimax u vás bude do 2 dní od objednávky. Využijte i slevový kód VIMAX10X pro slevu 10 % z celé objednávky. 

vimax_recenze

 

Přínosy ArginMaxu

Musím uznat, že ArginMax vyniká svým složením. Obsahuje několik různých složek, které působí synergicky – vzájemně se podporují pro co nejlepší výsledek.

Největším přínosem pro mě byla podpora slabé erekce. Oslabil jsem si ji vědomě dlouholetým kouřením, kvůli čemu se penisu „ne vždy chce“ do sexu. I když jsem vzrušený, penis je jakoby „poloměkký.“

ArginMax naplno začal účinkovat po přibližně 3 týdnech. Tehdy jsem si řekl: „Super. Takový stupeň erekce mi vyhovuje a dokážu normálně souložit.“

Bohužel mi balení vydrželo 45 dnů při dávkování 2 tablet denně. Samozřejmě, že jsem číhal, dokdy se mi podpořena erekce udrží. Když jsem tablety vysadil, ihned jsem při sexu spatřil, že se erekce vrací „do starých kolejí“.

To je alespoň řádně a upřímně uvedeno přímo na etiketě: „Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení:“

Chválím, že výrobce nezatajuje skutečnosti a jasně uvádí, že když přestanete do těla dostávat podpůrné složky, erekce postupně ochabne. Pokud se rozhodnete pro ArginMax, rozhodnete se pro dlouhodobý život s doplňkem stravy.

 

Nežádoucí účinky ArginMaxu

ArginMax je opravdu populární a výrobce si je vědom, že pokud by způsoboval nežádoucí účinky, nebyl by o něj takový zájem. Osobně si myslím, že i to je důvod, proč plný účinek přichází až později – složení není takové „agresivní“ a reaguje pomaleji, ale spolehlivě.

Výzkumy tedy nežádoucí účinky nepotvrdily a ani já jsem za 45 dnů testování žádné nepocítil.

ArginMax Forte 90

 

VIDEO: Balení ArginMax – rozbalování 

Arginmax Forte - rozbalení a recenze

ArginMax jsem koupil v běžné lékárně. Mají ho pravděpodobně všude, takže nebudete ho muset objednávat z internetu. Jak diskrétně a bezpečně balí výrobek eshop tedy neumím posoudit.

 

Krabička ArginMax obsahuje:

Byla chyba, že jsem si ArginMax nekoupil přes eshop. Za prvé, nabízí i 45 tabletové balení. Za druhé, na stránce stojí 90 tablet 1 144 Kč. Zbytečně jsem tedy vyhodil 200 Kč. Moje chyba.

V balení nebyla žádná sleva na další nákupy. Lékárna ji nenabízí. Slevový kupón tedy neumím poskytnout.

 

Složení ArginMaxu

Zmínil jsem, že složení se mi zdá opravdu kvalitní a pestré. Pravidelné rozbory a kontroly ArginMax podrobně zkoumají a ověřují jeho kvalitu. Složení se navíc dělí na 4 skupiny složek.

 • Erection Active obsahuje L-arginin, L-citrulin, Ginkgo biloba, Tribulus terrestris, nikotinamid a Crocus. Soubor by měl povzbudit prokrvení penisu a tvorbu testosteronu.
 • Stimulant Active obsahuje Ginkgo biloba, Schisandru chinese, Tribulus a Crocus. Rostlinné extrakty mají posílit libido, já jsem však tento účinek přímo nepocítil.
 • Protect Active obsahuje lykopen, lutein, vitamin E, kyselinu listovou, kyanokabalamin, selen a zinek. Jsou to všechno živiny, které se starají o správné vyživení a povzbuzení pohlavních orgánů.
 • Libido Active obsahuje L-arginin, Schisandru, vitamin E, Tribulus, Crocus a selen. Ty by měly podpořit tvorbu ejakulátu (u mě bez viditelné změny).

POZNÁMKA: Nerozumím, proč se složky v souborech opakují. Na stránce ani na etiketě vysvětlení nenajdete. Hodnotím to jako „přeceňování“ ArginMaxu, protože vidět, že se snaží složení ještě více vychválit, přitom složek je méně, než by se na první pohled mohlo zdát. Opakují se.

Složení je podle mě kvalitní, ale proč se výrobce rozhodl uvádět ho právě takto, mi jasné není.

 

ArginMax Forte – příbalový leták

Příbalový leták ArginMax

Příbalový leták ArginMax

 

Užívání a dávkování

 ArginMax je určen k dlouhodobému užívání. Účinky po ukončení užívání, bohužel, v krátkém čase odezní. Těm, kteří by chtěli ušetřit, doporučuji větší balení. Jsou výhodnější.

První týden se doporučují až 3 tablety denně. Po týdnu dávkování snižte na 2 tablety denně. Já jsem riskl užívání 2 tablet od začátku, aby mi ArginMax vydržel 45 dní.

NEDOSTATEK: Výrobce nikde neuvádí, zda je lepší tablety brát ráno nebo večer, před či po jídle. Dávkování jsem si proto stanovil sám – 1 tableta po snídani, 1 tableta po večeři. Zda to tak bylo správně, se mi nikde nepodařilo dočíst. Výrobce by měl informaci doplnit.

arginmax forte recenze

 

Moje zkušenost s ArginMaxem

ArginMax jsem užíval 45 dnů. Spotřeboval jsem 1 balení s 90 tabletami. Zlepšení erekce přišlo po 3 týdnech. Penis byl dostatečně tvrdý, i když bych uvítal i o něco výraznější zlepšení.

Chápu ale, že erekci mám slabou kvůli kouření, takže u jiného muže může být účinek silnější.

ArginMax podpořil i mou chuť na sex. S dobrou erekcí se na sex těším a dokážu si ho uspokojivě užít.

Vliv na objem nebo hustotu ejakulátu jsem nezpozoroval.

arginmax zkušenosti

 

TIP: Jako alternativu mohu doporučit tablety Vimax s kanadskou recepturou. Silnější erekce se projeví už po měsíci. Doporučuje se 3měsíční kúra.

vimax

 

Výhody a nevýhody ArginMax

 • Výborná erekce po 3 týdnech
 • Žádné negativní účinky
 • Účinek se rychle vytrácí
 • Vysoká cena

 

Zkušenosti ostatních s ArginMaxem

S ArginMaxem jsem spokojený, takže souhlasím s výběrem názorů z internetu. Ohlasy přímo z eshopu neuvádím. Na stránkách si značky vždy vybírají, které názory zveřejní.

arginmax hodnocení

Pán postupoval stejně, jako já 

arginmax názory

Další spokojený zákazník 

arginmax hodnocení

Paní poodhaluje zákulisí výrobní laboratoře

 

Cena a dostupné balení

BALENÍ CENA
45 tablet 729,- Kč – 16,9 – Kč denní dávka
90 tablet 1249,- Kč – 13,8,- Kč denní dávka

Pro dlouhodobé užívání doporučuji větší – výhodnější balení.

 

Kde objednat ArginMax?

ArginMax sice má oficiální stránku, ale pokud přes ní chcete objednat, přesměruje vás na jinou stránku – zlekarny.cz. Je to ale partnerský prodejce, takže dostanete originální výrobek. Slevy na další nákupy bohužel neposkytuje nikdo.

Pokud by vás zajímala alternativa – Vimax pro vynikající erekci, klikněte zde.

 

Často kladené otázky FAQ ohledem ArginMaxu

#1 Je možné koupit ArginMax na Heuréka.cz?

Ano. Tento produkt nenabízí exkluzivní prodej na jedné stránce, jak tomu je u jiných zajímavých doplňků. Nejde cestou exkluzivity, ale naopak je dostupný hned na několika místech. Je dostupný v online i kamenných lékárnách.

#2 Je lepší koupit ArginMax Forte pro muže 45, nebo 90 tablet?

Samozřejmě výhodněji vychází větší balení s 90 tabletami. Vzhledem k tomu, že ArginMax je přípravek pro dlouhodobější užívání, doporučuji jít jednoznačně touto cestou.

#3 Jak funguje ArginMax pro ženy?

Obsahuje speciální látky, které podporují sexuální touhu ženy. Podporuje tedy její libido a četnost pohlavních styků.

#4 Jaké jsou zkušenosti žen s ArginMax Forte pro ženy?

Zajímavá hodnocení jsou k nalezení na pilulka.cz. Vesměs hodnotí ženy přípravek velmi kladně.

#5 Je doručení diskrétní?

Absolutně bez problému. Přípravek dorazí naprosto anonymně zabalen, takže ani osoba, která bude hodně čmuchat, nezjistí co je uvnitř, dokud balík doslova nerozbalí.

#6 Odkud k vám zásilka doputuje?

Výrobek odesílá společnost Simply You Pharmaceuticals s.r.o. se sídlem v Žilině.

#7 Vykazuje doplněk nějaké vedlejší účinky?

Jde o výživový doplněk. Tím pádem nebyly dosud prokázány žádné závažné vedlejší účinky. Ideálně je ovšem vždy konzultovat obsah doplňku se svým lékařem. Zejména v případě, kdy máte problémy se srdíčkem a s tlakem.

#8 Kdy doplněk raději nepoužívat?

Jak bylo řečeno výše. Není doporučeno používat ho při potížích s tlakem, srdcem a dalších kardiovaskulárních potížích. Na pozoru by měli být také cukrovkáři. Platí zlaté pravidlo, že vždy vše konzultujte se svým lékařem.

#9 Jak dlouho vydrží účinky ArginMaxu?

Rozhodně ne navždy. Dojezd má doplněk zhruba 2 týdny. Poté je potřeba obnovit jeho užívání.

#10 Co je to vlastně ArginMax?

Je to denní suplement vyvinutý ke zlepšení sexuálního zdraví u muže.

#10 Je ArginMax jako Viagra?

Není. Tento doplněk stravy na podporu erekce je k dostání bez předpisu. Vedlejší účinky nejsou tak veliké jako u Viagry.

#11 Je ArginMax lék?

Není. Jde o doplněk stravy. Z velké části na přírodní bázi.

#12 Čím je přírodní složení lepší, než lék?

Jde o přírodní přístup k řešení mužského problému. Vedlejší účinky jsou menší a celkový přístup je mnohem přirozenější a šetrnější.

#13 Jak kvalitní jsou použité suroviny v doplňku?

Velmi kvalitní. K extrakci jsou použité standartní metody v laboratorních podmínkách. Tak je zajištěna vynikající kvalita.

#14 Kdy začíná přípravek účinkovat?

Obyčejně to trvá 2 – 4 týdny, než se projeví první známky zlepšení.

#15 Co když doplněk nebude účinkovat?

Nemusí fungovat u každého. Výrobce doporučuje dobrat dávku alespoň po dobu 4 týdnů, kdy by měly být patrné první výsledky.

#16 Existují nějaké vědecké důkazy na účinnost doplňku?

O jistých studiích hovoří výrobce na své anglické stránce v sekci F.A.Q.

#17 Co se stane, když vynechám dávku?

Den nebo dva nehrají roli. Stačí opět navázat v pravidelném užívání. Efekt pomine především při dlouhodobější pauze.

#18 Jak postupovat, když se předávkuji?

Maximální dávka je 6 kapslí za den. Překračovat tuto dávku není doporučeno. Mohou se objevit žaludeční potíže a další negativní projevy spojené s předávkováním se doplňkem stravy.

 

Mých 45 dnů s ArginMaxem

ArginMax si získal mou oblibu díky dobré erekci. Pevnost jsem si pokazil sám a chápu, že ani ArginMax není všemocný. Zlepšení přišlo po 3 týdnech.

Bohužel, účinky po ukončení užívání rychle vymizí, proto je nutné ArginMax užívat prakticky stále. To však mnohé odradí kvůli ceně.

!PRODUKT ZÍSKÁVÁ CERTIFIKÁT SPOLEHLIVOSTI EREKCE.CZ!

OPAKUJI: Alternativa ArginMaxu – kanadský Vimax u vás bude do 2 dní od objednávky. Využijte i slevový kód VIMAX10X pro slevu 10 % z celé objednávky. 

vimax_recenze

 

 

Recenze a hodnocení ArginMax Forte

Podrobná recenze ArginMax Forte po 45 dnech užívání
DUEL ArginMax Forte versus kanadský Vimax
DUEL ArginMax Forte versus Clavin Original

erekce_cz na facebooku

 • Cena
 • Účinek
 • Dlouhodobost
 • Rychlost nástupu
3.8

Můj názor

Doktor Uzel se neplete. ArginMax erekci podpoří, ale je potřeba užívat jej dlouhodobě. Peněženky pláčou. Slabší nadprůměr.

Pros

 • Výborná erekce po 3 týdnech
 • Žádné negativní účinky

Cons

 • Účinek se rychle vytrácí
 • Vysoká cena

6 Comments

 1. Pavel 17.12.2018
 2. Dalimil Hrubý 30.7.2019
  • Redakce Erekce.cz 30.7.2019
 3. Ivo Krejčí 23.12.2021
  • Redakce Erekce.cz 30.12.2021

Leave a Reply