Ženě uvízlo v pochvě po sexu pod stromečkem jehličí

Vánoce bývají svátky klidu a míru, a také odpočinku a pohody. Toho využila i Ludmila a její partner, kteří si to během svátků rozhodli rozdat přímo pod stromečkem.

Jenže strom byl živý a bylo pod ním spoustu jehličí, které bohužel naneštěstí uvízlo v ženině pochvě. Ta ho pak nemohla vůbec dostat ven. Doktor Karel Obdařený se jí rozhodl poradit.

jehličí ve vagině

 

S přítelem jsme se dost zanedbávali, a tak jsme se nemohli dočkat, až budou Vánoce a volno, a my na sebe budeme mít trochu více času.

Dlouho jsme spolu neměli sex. Jeden večer jsme popíjeli a po několika sklenkách jsme se rozhodli se pomilovat přímo pod vánočním stromečkem. Bylo to neskutečně vzrušující.

Kromě toho, že jsme poškodili několik vánočních dárků, a shodili pár ozdob ze stromečku, mi uvízlo v pochvě jehličí. Je to příšerná bolest a rukou ani sprchováním je nejde dostat ven. Prosím, poraďte něco.

 

Drahá Ludmilo, o Štědrém dnu je na návštěvu gynekologie pozdě. Proto vám radím urychleně zajít na nejbližší gynekologickou pohotovost.

Měla byste ji bez problému najít na googlu. Návštěvu opravdu neodkládejte, ale jděte tam ihned! Pokud jste nebyla schopna si jehličí vydělat z intimních partií dosud sama, nic se na tom nezmění. Proto rychle upalujte na ambulanci.

Nemusíte se stydět a běžte raději za odborníky, kteří vám rádi pomůžou. Jehličí v pochvě vám může poškodit sliznici nebo způsobit dost nebezpečný a nepříjemný zánět, což je jistě to poslední, co během svátků chcete.

Pokud vám to pomůže, můžu vám popsat jeden ještě horší případ. Kdysi jsem pomáhal jedné ženě o Vánocích v Drážďanech. Její muž se vrátil domů z noční šichty až v noci a nedopatřením ženě vpravil do vaginy celou větev.

Žena pak musela podstoupit plastiku vaginy. Nakonec ale byla schopna porodit tři děti. Takže ještě jednou, alou honem na gynekologickou ambulanci. A přítel ať vás tam laskavě odveze, přece jen je to i jeho vina, že se vám stala taková nepříjemnost.

 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Trump nezná žádných mezí. V předvolební kampani slibuje lék na AIDS i rakovinu.

Trump slibuje léčbu AIDS a rakoviny

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply