NadraIN Forte – první pozitivní změny už 3 týdnech

Koupit BreastExtra

Už jsem toho vyzkoušela hodně. Speciální cviky na posílení svalů v oblasti hrudníku. „Zázračnou” dietu, kdy jsem jedla pouze bůček, abych přibrala tuk, a tím se mi zvětšila i prsa. Byla jsem těhotná. Pravidelně jsem také jednu dobu pila černé pivo, které mělo teoreticky trochu povzbudit prsa k růstu.

Ovšem jak asi tušíte, stále jsem naprosto normální žena s prsama číslo jedna. Žádná z těch všech babských rad příliš nefungovala. A co jsem se jich načetla.

Tak jsem si jednou řekla dost a po všech těch pokusech jsem se poohlédla po trochu profesionálnějším řešení. Začala jsem zkoušet různé doplňky stravy pro zvětšení prsou.

Nejprve jsem sáhla po Decofemm beauty breast. S tím byly výsledky prakticky nulové a stále jsem se nemohla pyšnit poprsím, jaké jsem si vysnila. Pak jsem tedy přešla k produktu s názvem Super prsa. S takovým názvem je přece výsledek zaručen? Ovšem ani ten mě nedostal do kolen. Až jsem nakonec zakotvila u doplňku stravy NadraIN Forte. A o něm vám dnes chci vyprávět.

nadrain forte

 

Úvod

Má malá prsa jsem asi zdědila po taťkovi, protože si to jinak nedovedu vysvětlit. Všechny ženy v naší rodině mají krásná, přiměřeně velká prsa, jen já jsem se vždy „pyšnila” spíše chlapeckým hrudníkem.

Díky svým četným aktivitám byla hodně hubená a vypracovaná, takže to ani nevypadalo divně. Zkrátka jsem byla tou sportovní holkou. Šikana a posměšky se mi díky bohu vyhnuly. Kluci si ze mě nikdy neutahovali. Proto bylo možná pro někoho až překvapující, že jsem to vůbec řešila.

Moje první problémy s malými prsy začaly až později, kdy jsem byla na konci střední. Tehdy jsem si začala hodně dobře uvědomovat, že asi nikdy nebudu mít hrudník, se kterým bych se mohla pochlubit. Nikdy nebudu ženou, která by lámala mužská srdce, přitahovala mužské pohledy a na každém prstu měla minimálně jednoho nápadníka. Snažila jsem se to ale brát sportovně. Sem tam jsem vyzkoušela nějakou tu babskou radu, ale tím to pro mě haslo.

Ani v těhotenství se mi prsa nijak nezvětšila. Zkrátka jsem ta výjimka, která potvrzuje pravidlo. Dokonce hrozilo, že budu mít problém s kojením. Takže jsem začala hledat nějaké jiné možnosti, jak prsa zvětšit.

A jak už jsem napsala, nakonec jsem narazila na NadraIN Forte. Tedy zatím na nejúčinnější přípravek, který skutečně přiměl má nicotná prsa k růstu. V tuto chvíli dobírám své třetí balení a už se na mě doma směje čtvrté. NadraIN Forte užívám už tři měsíce a za tu dobu mi prsa vyrostla o celé číslo.

Plnější a pevnější poprsí Ano – po 3 týdnech
Lepší kvalita pleti Mírně
Vyšší sebevědomí Ano
Citlivější bradavky Mírně
Čistě přírodní výrobek Ano
100 % ověřený a zaručený Pravděpodobně ano

Koupit BreastExtra

 

NadraIN Forte účinky

 • Zvětšení objemu prsou

POZNÁMKA: Pravda. Určitě souhlasím. Prsa se mi skutečně zvětšila. Už jen na objemu v košíčkách je vidět, jak moc mi porostla. Po dvou měsících jsem si dokonce musela koupit novou podprsenku.

 • Pevnější a plnější prsa

POZNÁMKA: Pravda. Ano, taktéž souhlasím. To podle mě souvisí s růstem prsní tkáně. Tím, že se mi prsa celkově zvětšila, jsou teď samozřejmě pevnější a plnější.

 • Pružná a hladká kůže

POZNÁMKA: Pravda. Opět je to logické. Pevnější a větší poprsí logicky znamená také pružnou a hladkou pokožku v oblasti dekoltu. Ale není to nic nepříjemného. Prsa jsou přirozeně hezky pevná a vypnutá.

 • Omezení tukových polštářků pod kůží

POZNÁMKA: Nevím. To bohužel nemohu soudit najisto, žádné tukové polštářky pod kůží rozhodně nemám.

NadraIN Forte výsledky

Přibližné znázornění růstu prsou po měsících užívání

 

Přínosy NadraIN Forte

NadraIN Forte slibuje zvětšení a zpevnění prsou, a to se u mě skutečně stalo. Už po dvou měsících užívání jsem viděla a cítila obrovské změny. Prsa mi narostla o tolik, co nikdy předtím.

Po dvou měsících užívání NadraIN Forte se mi prsa zvětšila o jednu celou velikost. Během prvních dvou měsíců byl tedy účinek největší, nejviditelnější a nejrychlejší.

Nyní NadraIN Forte užívám už tři měsíce. Posledních pár dnů sice není růst prsou tak znatelný, ale to mi nevadí. Stále se mi prsa mírně zvětšují. Zvětšení dekoltu se tedy objevilo po slíbených dvou měsících, první náznaky jsem si všimla po 3 týdnech.

nadrain příbalový leták

Informace z balení NadraIN Forte

 

Nežádoucí účinky NadraIN Forte

Výrobce na svých webových stránkách uvádí, že NadraIN Forte nemá žádné vedlejší účinky. Pouze nedoporučuje užívání těhotným a kojícím ženám a ženám, které mají problémy s játry. Jinak ale můžete přípravek NadraIN Forte užívat bez omezení.

Ani já sama jsem během užívání nezaznamenala žádné vedlejší účinky. Dokonce jsem se nesetkala ani s bolestí, přecitlivělostí nebo jinými problémy na prsou. Takže sama mohu nulové nežádoucí účinky potvrdit.

 

Složení NadraIN Forte

Co NadraIN Forte obsahuje? I to mě před jeho objednáním zajímalo. Podle informací zveřejněných na internetu a na krabičce jsou to pouze přírodní látky. Nachází se v něm extrakt ze lnu setého, pupalkový olej a pak esenciální mastné kyseliny.

Všechny tyto látky a výtažky z rostlin by měly podporovat zdraví prsou, udržet pružnou a hydratovanou kůži prsou a samozřejmě podpořit růst prsou. V NadraIN Forte tedy není žádná nebezpečná chemie, pouze přírodní látky a výtažky z rostlin.

 

Užívání a dávkování

NadraIN Forte se užívá velice jednoduše. Berou se dvě tobolky denně po dobu alespoň dvou měsíců. Ač je totiž NadraIN Forte skutečně účinný, je potřeba si na výsledky chvíli počkat.

U mě se ty největší změny objevily skutečně po dvou měsících, ale u někoho to může trvat mnohem déle. Třeba některé starší ženy na internetu psaly, že se u nich výsledky projevily až po třech či více měsících. Proto je potřeba užívat NadraIN Forte pravidelně a dlouhodobě.

 

Kdy NadraIN Forte neužívat?

NadraIN Forte byste neměla užívat pokud jste těhotná nebo zrovna kojíte. To už v mém případě nebyl problém, protože moje dcera chodí do školy a další s manželem neplánujeme.

Navíc byste se měla užívání vyhnout, pokud máte nějaké zdravotní problémy. Jestli si užíváním nejste jistá, uděláte nejlépe, pokud se domluvíte se svým lékařem. Ten vám určitě poradí. Co mě ale uklidnilo, že není problém NadraIN Forte užívat společně s antikoncepcí.

 

Výhody a nevýhody NadraIN Forte

 • Prsa se mi zvětšila, jak výrobce deklaruje.
 • Zvětšení o jedno číslo.
 • Žádné vedlejší účinky.
 • Narostlo mi sebevědomí, cítím se mnohem lépe.
 • Konečně se poprvé v životě mohu pochlubit pěkným dekoltem.
 • Nutnost pořídit si nové prádlo a oblečení.
 • Nutnost dlouhodobého užívání.
 • Trochu vyšší cena oproti jiným přípravkům.

 

 

Zkušenosti ostatních s NadraIN Forte

Zajímaly mě taky zkušenosti ostatních dam a slečen s produktem NadraIN Forte. Podělím se s vámi o tři recenze, které mě nejen zaujaly, ale které naprosto odpovídají i mé vlastní zkušenosti:

nadrain recenze

S touto recenzí jsem se naprosto ztotožnila

 

nadrain diskuze

Já sice Dominiku nemusím a nejsem její fanynka, ale s recenzí se plně ztotožňuji

 

nadrain hodnocení

I s paní Naďou plně souhlasím 

 

Cena a dostupné balení

Doplněk stravy NadraIN Forte najdete v jediném dostupném balení, a to po 60 tabletkách. To vám vydrží na 30 dnů užívání, tedy na jeden měsíc. Cena balení je 1019 Kč bez poštovného a balného.

Jedna dávka vás tedy vyjde na 17 Kč. Jeden den užívání přijde ženu na 34 Kč. Což není vůbec hodně, pokud si to srovnáte třeba s tím, kolik za den dáme za jídlo nebo někdo za cigarety. Navíc pokud si spočítáte, na kolik vás může vyjít nebezpečná a nijak příjemná plastická operace, je NadraIN Forte prakticky za hubičku.

 

Kde koupit NadraIN Forte?

NadraIN Forte si můžete koupit na oficiálních webových stránkách výrobce a na e-shopu Pilulka.cz. Ovšem já bych vám doporučila Pilulku.cz. Je to nejjistější a nejrychlejší.

 

Nejčastější otázky o NadraIN Forte – FAQ

Je užívání NadraIN Forte nějak časově omezeno?

Ne, NadraIN Forte můžete užívat, jak dlouho chcete. Naopak je doporučeno dlouhodobé užívání. NadraIN Forte totiž přinese výsledky až tak po dvou měsících užívání, takže je důležité u něj dodržovat pravidelnost.

Kolik stojí poštovné a balné?

Na oficiálním webu výrobce NadraIN Forte stojí poštovné a balné 89 Kč, respektive 99 Kč. Pokud si však budete chtít tento doplněk stravy objednat někde jinde, může to být více.

Jak dlouho trvá doručení NadraIN Forte?

Českou poštou trvá doručení zhruba 5 pracovních dnů, soukromý dopravce vám doručí NadraIN Forte do 3 pracovních dnů.

Je balení diskrétní?

Ano, balení je naprosto diskrétní. Nikde na něm není žádný velký potisk ani reklama, která by prozrazovala, co je uvnitř. Nemusíte se tedy bát, že by někdo zjistil, co jste si objednala.

Jak se NadraIN Forte užívá?

NadraIN Forte se užívá dlouhodobě a pravidelně. Doporučená dávka činí dvě tabletky denně po dobu minimálně dvou měsíců. Já sama doporučuji užívání dlouhodobější, aby byl výsledek skutečně co nejlepší.

Mohu NadraIN Forte kombinovat s jinými doplňky na růst prsou?

Podle výrobce ano. Neměl by být žádný problém s kombinováním s jinými podobnými přípravky. Jen si dejte pozor na maximální doporučenou denní dávku obsažených látek. Při jejich překročení by u vás mohlo dojít k nežádoucím účinkům.

Kolik dávek obsahuje jedno balení?

Pokud dodržíte doporučené dávkování 2 tabletky denně, obsahuje jedno balení 30 dávek. Jedno balení vám tedy vydrží na jeden měsíc.

nadrain forte

Koupit BreastExtra

Moje spokojené hodnocení
 • Větší prsa
 • Citlivější bradavky
 • Jemnější pleť dekoltu
 • Bylinné složení
 • Trvalý účinek
3.9

Spokojená zkušenost s NadraIN Forte

Díky NadraIN Forte mi skutečně vyrostla prsa tak, jako nikdy předtím. Nemusela jsem ani navštívit plastického chirurga. Ušetřila jsem si tedy nejen bolest a pooperační komplikace, ale také tisíce korun. S výsledky jsem hodně spokojená a rozhodně se NadraIN Forte jen tak nevzdám. Budu jej užívat i nadále. Jedinou nevýhodou je nutnost pořídit si nové oblečení a prádlo. Ale ruku na srdce, dámy, to je hodně příjemná povinnost.

Pros

 • Prsa se mi zvětšila, jak výrobce deklaruje.
 • Zvětšení o jedno číslo.
 • Žádné vedlejší účinky.
 • Narostlo mi sebevědomí, cítím se mnohem lépe.
 • Konečně se poprvé v životě mohu pochlubit pěkným dekoltem.

Cons

 • Nutnost pořídit si nové prádlo a oblečení.
 • Nutnost dlouhodobého užívání.
 • Trochu vyšší cena oproti jiným přípravkům.

Leave a Reply