Natural XL – recenze po 2 měsících užívání

Doporučené užívání 1 – 2 tablety denně
Zlepšení erekce Uspokojivé
Delší výdrž Ne
Posílení libida Ne
Předčasná ejakulace Beze změny
Opakovaná soulož Ne
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Nevhodné pro Bez omezení
Složení Bylinné
Lékařský předpis Ne
Diskrétní doručení Ano
Cena 34,- € za 60 kapslí
Slevový kód/kupon Ne

natural xl recenze

Na erekce.cz se přednostně věnujeme doplňkům pro podporu erekce. S nimi však úzce souvisí i doplňky, slibující zvětšení penisu.

Složením si často jsou velmi podobné, proto jsem pro recenzi objednal doplněk Natural XL. Zajímalo mě, jestli mi pomůže s velikostí, případně jako podpora erekce.

V recenzi se dozvíte, jestli jsem po 60 dnech užívání zpozoroval nárůst nebo jiné přínosy.

Natural XL

 

Úvod

Natural XL jsem objednal čistě jen ze zvědavosti, protože jsem se svým penisem spokojený, a stejně tak i moje přítelkyně.

Upozorním, že jste pravděpodobně i vy někdy pochybovali o tom, zda je vaše velikost pro partnerku dostačující. Tyto obavy jsou však často neopodstatněné.

Průměrný český penis měří ve stavu erekce 15 cm a Češky jsou na takový rozměr zvyklé. Pro ženské uspokojení je mnohem důležitější šířka než délka.

Pokud jste v erekci naměřili 12–15 nebo více centimetrů, nevyhazujte peníze zbytečně a na tablety zapomeňte.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Víte o tom, že lékařsky se nijak nepotvrdila schopnost tablet a doplňků zvětšit penis? Neexistuje ani jedna studie, ani jeden výzkum a ani jeden hmatatelný důkaz. To, s čím se setkáváte v reklamách na internetu, jsou obvykle pouze lákavé marketingové sliby, avšak bez špetky pravdy.

 

Reálné a potvrzené metody zvětšení penisu

Toto jsou jediné ověřené a uznávané metody, které penis prodlouží nebo mu dodají větší objem:

 • Chirurgické zvětšení penisu – Penis se při krátkém zákroku povytáhne ven z těla. Ve skutečnosti nenaroste, pouze jej z těla vyčnívá větší kus. Zvětšení je tedy optické.
 • Chirurgické vložení implantátu do penisu – Pod pokožku penisu se vloží „rukáv“ z pevného materiálu, který penis natahuje. Zvětšení je pouze optické a je velmi nepříjemné zvyknout si, že penis je neustále napnutý, avšak nikoli ve stavu erekce.
 • Odsátí tuku z podbřišku – Obéznějším pánům často břicho přečnívá přes penis, a tak se jeví menší. Lékař odsaje tuk z podbřišku, čímž ho zmenší a penis se tak oproti němu jeví o něco větší. Stále jde ale pouze o optické zvětšení.
 • Vstříknutí tuku do penisu pro větší objem – Z jiné části těla se odsaje tuk, který se vstřikuje pod kůži penisu. Tuk je však nestálý a po čase se z penisu vstřebá jinam. Zákrok třeba absolvovat opakovaně. Penis sice nabere na objemu, avšak na dotek je měkký, a to i ve stavu erekce. Na pohled je penis neforemný a nehezký, dokonce může připomínat bramboru.
 • Vakuové pumpy – Vakuové pumpy vhánějí pod silným tlakem vakua krev do penisu. Tu dokážou protlačit i do míst, která jinak nevyplňuje. Zvětšení je tedy opět pouze optické. Pumpa penis nedonutí, aby rostl. Nabírá pouze objem s přítokem krve. I po použití vakuové pumpy vypadá penis oteklý, ale na síle erekce nebo reálném nárůstu tkáně se pumpa nijak neosvědčila.
 • Natahovače penisu – Další méně příjemný nástroj. Jde o jakýsi „svěrák“, který se nosí pod oblečením. Penis je nepřirozeně přiškrcený a soustavně v nepříjemné poloze. Natahovače jsou navíc nebezpečné, neboť při silnějším utažení mohou poškodit jemnou tkáň penisu.

CO JSME ZJISTILI? Všechny způsoby zvětšují penis pouze opticky, nebo dočasně. Penis je pružný a po čase se vrací do původního stavu. Hádáte správně, pokud už tušíte, že doplňky stravy nemohou mít žádný vliv na velikost. Jistě ne dlouhodobě.

 

Natural XL – slibované účinky

Stránky sice informují o zvětšení, při pozorném čtení jsem natrefil na informaci, že doplněk rozšiřuje kavernózní komory v penisu (Corpora Cavernosa).

Zároveň se píše o tom, že „Větší erekce znamená větší velikost“. To je ale pravda jen částečně, protože reálně k žádnému nárůstu nedojde.

Doplněk nijak nedonutí penis, aby se buňky jeho tkáně množily a penis tak opravdu fyzicky rostl.

Jediným slibem je tedy zlepšení erekce, při níž by se mohla krev dostat i do míst, kde se nedostala. V sekci složení se podíváme, zda Natural XL obsahuje složky, které takový účinek mají.

Stránku jsem podrobně zkoumal 17.3.2017. Není vyloučeno, že po publikaci recenze budou některé informace ze stránky změněny nebo vymazány úplně.

 

VIDEO: Našel jsem polskou reklamu na Natural XL. Stříhač má svérázný hudební vkus..:D

Natural XL-tabletki na powiekszanie penisa

 

Přínosy Natural XL

Doplněk je určen pro dlouhodobé užívání. Po přezkoumání stránek jsem do užívání jel s tím, že mi o něco zlepší erekci.

Toto mohu potvrdit. Pocit pevnějšího penisu a citelného tepu krve v penisu jsem začal vnímat po cca 2 týdnech.

Samozřejmě, že jsem tento pocit neměl po celý den a během celých 60 dní užívání. Účinky doplňků na erekci se projevují až po sexuálně vzrušujícím stimulu.

Je příjemné více si věřit, když víte, že se schyluje k sexu. Nebát se, že by nestál nebo selhal během soulože.

Ze zkušenosti ale dodám, že pokud se vrátíte domů po celodenní šichtě unavený a ztrhaný, nepomůže vám ani tableta. Když je tělo unavené, je unavený i penis a tablety ho moc „neprobudí“. Vždy dbejte na odpočinek a regeneraci.

Podporu erekce hodnotím průměrně. Recenzoval jsem už i silnější doplňky. Rozdíl byl pravděpodobně ve správně namíchaném složení.

Ze starších recenzí vybírám:

 

CO SE MI NA STRÁNCE NEZDÁ? Na stránce se vícekrát opakují „nezávislé testy, klinické studie, tým odborníků“. Při výzkumu si někteří účastníci údajně zvětšily penis až o 7,5 cm. Toto číslo se mi nezdá reálné a nevím o žádném dokazatelném případu. Do společnosti jsem tedy poslal mail s mou otázkou. Odpovědi jsem se bohužel nedočkal.

Sliby Natural XL

 

Dobrý den, mám dotaz ohledně informací na stránce. Vícekrát jsou na ní uvedeny následující věty: „V nezávislých testech, provedených během odborných laboratorních a klinických studií, bylo prokázáno…“ „Náš tým kvalifikovaných lékařů, chemiků a výživových poradců ujišťují, že…“ „… a v klinických studiích někteří z nich zaznamenali zvětšení…“ Kde bych mohl předmětné studie a testy ověřit? Dáte mi na někoho kontakt, prosím? Jsou výsledky těchto testů někde zveřejněny pro zájemce o produkt? Píšete i o klinické studii, v níž někteří účastníci dosáhli zvětšení délky až o 7,5 cm. Můžete mi, prosím, tuto studii doložit? Produkt mě zaujal, ale nevím si tato tvrzení ověřit. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.můj mail prodejci Natural XL

 

Nežádoucí účinky Natural XL

Stránka píše, že „různé testy“ dokázaly, že výrobek nemá nežádoucí účinky. V tomto směru souhlasím, Natural XL na mě nijak nepříjemně nepůsobil.

Co se týče „různých testů“, opět nikde nejsou uvedeny konkrétní testy a jejich výsledky.

Osobně ale za nežádoucí účinek beru i to, že zvětšení penisu jsem nezaznamenal, a to ani po 60 dnech užívání.

 

Balení Natural XL

Balíček mi doručil ze Žiliny kurýr po 4 pracovních dnech. Poštovné stálo 300 Kč. Balík byl nenápadný a bez reklam. Není poznat, co je uvnitř.

Balík obsahoval:

 • 1 balení Natural XL 60 kapslí
 • Daňový doklad o zaplacení

 

Složení Natural XL

Zde mě velmi zklamala bezpečnost výrobku. Na stránce je uvedeno zcela jiné složení než na etiketě. Co vlastně Natural XL obsahuje? Porovnejte sami:

 

složení Natural XL

Tyhle složky byste hledal na etiketě marně

 

etiketa Natural XL

Na výrobku jsou složky úplně jiné!

Jednoznačné složení by tedy dokázal pouze nový rozbor. Opět mě napadá, že kdyby Natural XL obsahoval nějaký alergen, o kterém by se alergik nedozvěděl z etikety nebo ze stránek, mohl by nastat problém. Opravdu nezodpovědné.

 

Užívání a dávkování

I v otázce užívání nemám jednoznačnou odpověď. Důvod? Rozdílné informace na stránce a na obalu!

E-shop totiž doporučuje 1 tabletu 2x za den:

užívání ze stránky Natural XL

Na etiketě se ale píše pouze o 1 tabletě. Druhá pouze v případě nezbytné potřeby:

užívání Natural XL dle etikety

Dávkování jsem si proto naordinoval sám a to 1 tabletu denně. Nevylučuji, že účinek mohl být o něco lepší se 2 tabletami. Já jsem si však balení rozpočítal na 60 dní.

Neměl by se už prodejce rozhodnout, co vlastně Natural XL obsahuje a jak se má dávkovat?

 

Výhody a nevýhody

 • Citelná podpora erekce po cca 2 týdnech (1 tableta denně)
 • Přírodní složení (?)
 • Bez nežádoucích účinků
 • Balení na 60 dní
 • Větší penis jsem po 2 měsících nenaměřil
 • Rozdílné informace na stránce a na výrobku (jiné složení a dávkování)
 • Dražší poštovné a žádná sleva na další nákupy

 

Zkušenosti ostatních

Lituji, ale nepodařilo se mi najít žádné věrohodné zkušenosti a hodnocení. Ohlasy ze stránky prodejce neuvádím záměrně, protože na stránku nelze přidat vlastní komentář.

 

Zkušenost po 60 dnech s Natural XL

Výrobek jsem užíval 2 celé měsíce. Po prvních 2 týdnech jsem při vzrušení cítil pevnější erekci a silnější průtok krve. Zvětšení penisu jsem nezpozoroval.

MÁTE INTIMNÍ PROBLÉM? Napište nám do anonymní poradny a my vám zcela jistě poradíme. Klikněte!

Natural XL
 • Vliv na velikost penisu
 • Podpora erekce
 • Podpora libida
 • Cena
 • Zkušenosti
2

Můj názor

Ve srovnání s konkurencí „střední třída“ v podpoře erekce. Zvětšení penisu se nekonalo.

Pros

 • Citelná podpora erekce po cca 2 týdnech (1 tableta denně)
 • Přírodní složení (?)
 • Bez nežádoucích účinků
 • Balení na 60 dní

Cons

 • Větší penis jsem po 2 měsících nenaměřil
 • Rozdílné informace na stránce a na výrobku (jiné složení a dávkování)
 • Dražší poštovné a žádná sleva na další nákupy

Leave a Reply