Chorvat šel na plastickou operaci nosu. Ta mu vyvolala permanentní erekci (priapismus)

Neven Ciganovic je chorvatský stylista, který rád podstupuje plastické operace, aby tak dosáhl svého vytouženého vzhledu.

Ovšem během poslední, při které si nechal upravit nos, vznikly komplikace. Jeho tělo nereagovalo dobře na anestetika a spustila mu permanentní erekci. Permanentní erekce však není něco žádaného, informoval Daily Mail. 

priapismus po operaci nosu

 

Operaci nosu podstoupil pětačtyřicetiletý muž v íránské nemocnici. Během průběhu operace si lékaři všimli, že muž měl priapismus – tedy dlouhodobou a neustupující erekci, která však nemá nic společného se vzrušením.

Moje tělo zkrátka špatně zareagovalo na anestetika,“ citoval muže Daily Mail.

Pokud se priapismus neléčí do 24 hodin, může zanechat trvalé následky, upozornil Daily Mail.

K léčení muž nastoupil až v srbském Bělehradě, kde mu personál nepodal žádá analgetika. Dlouhodobá permanentní erekce je ovšem velmi bolestivá a rozhodně se nedá považovat za výhodu.

Nedali mi žádné léky, protože je zde pacientům zkrátka nepodávají, takže jsem dál trpěl,“ dodal muž.

V Bělehradě poté podstoupil operaci, která mu konečně od problému pomohla. Zotavování však může trvat i několik měsíců.

Přestože měl Ciganovic tuto špatnou zkušenost, pravděpodobně mu nezabrání v dalších operacích, ve kterých si tak libuje. Úpravu nosu neboli rhinoplastiku podstoupil už třikrát. Má za sebou také operaci rtů, brady nebo břicha a je to na něm krásně vidět.

Ciganovic si od plastik totiž slibuje to, že bude natolik atraktivní, až se z něj stane mezinárodní celebrita. Veřejnoprávní britská televize Channel 4 o Chorvatovi dokonce natáčí dokument.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Kdy bývají muži nejvíce nevěrní? Statistika tvrdí, že ve 30ti a 50ti letech.

kdy bývají muži nevěrní?

/ZDROJ/

Leave a Reply