Vášnivá cestovatelka se všude fotí nahá. Dříve dokonce prodávala chloupky z podpaží

Američanka Sarah Jane dříve pracovala jako fetiš modelka a také prodávala své chlupy z podpaží. Nyní si už ale jenom užívá cestování nalehko, tedy v jejím případě úplného nudismu.

Baví tak na internetu přes sto tisíc lidí z celého světa. Při cestování nahá si navíc vždy pořizuje snímky, které pak umisťuje na své sociální sítě. Nudistka cestuje už nějakou dobu kolem světa.

Svlékla bych se kdekoliv, kde je teplota vyšší než 21 stupňů Celsia,” řekla pro deník The Sun. Snaží se však alespoň trošku respektovat zákony, tudíž se svléknutím by si to nejspíše na některých místech lépe promyslela. “Nejsem si jistá, zda bych se svlékla v Dubaji,” doplnila Sarah.

cestovatelka se fotí nahá

 

Jednou už musela utíkat

Nudistka se však již několikrát dostala do sporu se zákonem.

Už mě párkrát načapali během nudistického focení. Naštěstí jsme pokaždé vyvázli s varováním,” dodává Sarah. Jednou to však bylo o vlásek. “Jednou v Ohnivém údolí u Las Vegas jsme doslova utíkali před strážcem parku,” vypráví Sarah. 

Její dvorní fotografkou je její sestra. Sarah se netají tím, že ráda provokuje. “Jako nenapravitelná provokatérka jsem ústavně neschopná nevyužít možnost provokovat lidi,” přiznala nudistka. Navíc vyznává přírodní vzhled a neholí se. 

 

Kdysi si přivydělávala prodejem chlupů z podpaží

V minulosti si tu a tam vydělala nějaké peníze prodejem svých chloupků z podpaží. Nyní už se tomu nevěnuje, protože se domnívá, že to není to pravé, o co jejích více než 100 000 fanoušků stojí. Na instagramu ji sleduje přes 50 tisíc lidí a na youtube dokonce 65 tisíc. Rodina ji ve fotografování nudismu plně podporuje, hodlá tedy pokračovat.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Americká běžkyně maluje na mapách penisy.

žena maluje na mapách penisy

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply