Sezona vánočních večírků spouští u mužů erektilní dysfunkci. Pařte letos zodpovědně.

Lékaři bijí na poplach jako vánoční zvony. O Vánocích se bude podle nich mnoho mužů trápit s erektilní dysfunkcí. To vše kvůli nadměrnému pití. „Štědrost a bohatost“ se ale v tomto směru nevyplácí.

erekce během Vánoc

 

Nadměrné pití, během vánočního volna často každodenní, ovlivňuje hladiny hormonů v těle. Jsou to právě ty, které stimulují erekci.

Pokud muž během Vánoc a následně na Nový rok silně pije, mohou se mu dokonce zmenšit varlata. Zcela jistě nepřetržité popíjení oslabí výkon ve sváteční ložnici.

 

Vliv nezřízeného pití na testosteron

Kvůli alkoholu budete mít na sex méně sil a sníží se také citlivost nervových zakončení v penisu. Sex bude mnohem méně uspokojivý. Alkohol otupuje hormony, které vyvolávají erekci.

I krátkodobé, nárazové pití může vést k dehydrataci. Ta zahušťuje krev a snižuje její průtok. Krev necirkuluje správně a penis dostatečně nezásobuje, co se projeví na kvalitě erekce.

Studie na 2 000 mužích doložila tato data:

  • 66 % mužů vypije během svátečního volna 2x více alkoholu
  • muži se nešetří a často pijí i tvrdší alkohol, než běžně
  • 26 % mužů během dnů popíjení zažilo erektilní dysfunkci

Jako nejhorší se přitom jeví „obyčejné“ pivo. 48 mužů ze studie připustilo, že by za jejich problematickou erekcí mohlo stát pivo. Následovaly lihoviny (37 % mužů) a víno (32 % mužů).

Odborníci radí mužům:

Nepijte tolik a když už, hlídejte si množství, střídejte alkohol s čistou vodou, během pití nehladovějte a jezte. Ve svátečním období si každý dopřává víc. Důležité je ale požitky střídat s aktivitami podporujícími zdraví. Nárazové pití není nikdy dobrý nápad.

TIP: Tekutá Proerecta SHOT pro pojištění erekce

První bylinný SHOT – tekutý drink pro zrychlený nástup pevné erekce.

Proerecta SHOT

 

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply