Zlepšuje pití vody erektilní dysfunkci?

Erektilní dysfunkce může být ovlivněna mnoha faktory, včetně hladin hydratace. Dehydratace může snížit objem krve a ovlivnit náladu, takže lze odhadnout, že dostetak vody může pomoci s udržením erekce.

Erektilní dysfunkce (ED) je, když má člověk potíže s dosažením nebo udržením erekce. Odhaduje se, že ED v určitém okamžiku zažije 30 milionů mužů. ED může ovlivnit celá řada faktorů.

V tomto článku se podíváme na vztah mezi hydratací a ED a sexuální apetitem, jak můžete zjistit, zda jste dehydratováni, a další příčiny erektilní dysfunkce.

dehydratace škodí erekci

 

Je dehydratace přímo spjata s erektilní dysfunkcí?

Dočasnou dysfunkci může ovlivnit úroveň hydratace postiženého. Nedostatek tělesné vody může člověka ovlivnit fyziologicky i duševně.

Pro dosažení a udržení erekce je pro člověka zapotřebí několik prvků. Rozpad jednoho nebo více těchto klíčů znamená, že nemusí být schopen dosáhnout erekce, která je dostatečně pevná pro sex.

Proces zahrnuje:

  • sexuální vzrušení,
  • zprávy poslané do mozku, které stimulují průtok krve do penisu,
  • zvýšený průtok krve do dvou komor v penisu zvaný corpus cavernosum, který vede k otokům penisu a vzpřímení.
  • Když muž dosáhne ejakulace, krev opustí komory a erekce zmizí.

Když je muž dehydrovaný, nemá v těle tolik krve, jako by byl řádně hydratován. Proto se jeho cévy stáhnou, protože není dost krve, aby je udržely napjaté. To zhoršuje průtok krve do všech částí těla, včetně penisu.

Malý výzkum zkoumal, zda dehydratace přímo způsobuje erektilní dysfunkci. Jsou však zapotřebí ještě další studie.

Když je muž dehydrován, jeho tělo uvolňuje větší množství enzymu angiotensinu I, což vede ke zúžení krevních cév.

Přítomnost angiotensinu II, kterou tělo tvoří z angiotensinu I, byla ve studiích na zvířatech spojena se sexuální dysfunkcí, i když je zapotřebí více prozkoumat, jak působí na lidské tělo.

Kromě fyzických účinků dehydratace, které ovlivňují erekci penisu, je s dehydratací spojena také nálada.

Studie v malém měřítku z roku 2011 zjistila, že mírná dehydratace je spojena s poruchou paměti, napětí a úzkosti u mužů.

Duševní stav člověka může mít hluboký vliv na jejich sexuální touhu a ED. Podle Americké akademie rodinných lékařů může k ED přispět také stres, úzkost, deprese a nervozita.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Viagru je nyní možné v Anglii získat i bez předpisu, angličtí muži slaví.

Viagra bez předpisu v Anglii

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply