Babička si natáhla místo ponožek vnukovy umělé vaginy. Nemohla je sundat

Japonsko je zvláštní země, občas se tam dějí dost kuriózní věci. Jako kupříkladu historka, která se stala jedné stařence.

Její jednadvacetiletý vnuk si totiž doma dostatečně neukryl své umělé vaginy, které měl na masturbování. Jeho babička potřebovala ponožky a tak si usmyslela, že si nějaké půjčí od něj.

Myslela si, že našla termoponožky, a tak si je nasadila. Jenže to nebyly ponožky nýbrž umělé vaginy a babička je pak nemohla dostat dolů. 

TIP: Klikněte a mrkněte na seznam TOP masturbátorů pro pány

 

Když babička řekla svému vnoučeti o tom, že si půjčila zvláštní hřejivé ponožky, byl nejprve překvapen. Nakonec ale z toho měl mladý Japonec obrovskou legraci. Vtipnou příhodu dokonce natočil i nafotil, a poté zveřejnil na svém Twitteru. Ve videích je vidět, jak se babička snaží seč všechny síly dostat z “ponožek”, ale nejde jí to. 

Nakonec musel babičce pomoct samotný mladík, u čehož se hlasitě smál. Zda babička tuší, co že si to vlastně navlékla na nohy, není známo. Babička je však v pořádku, neutrpěla žádné zranění. Během pár minut z ní vnuk umělé vaginy sundal.

 

Je libo umělou vaginu po babičce?

Vnuk pak jako vtípek sdílel na sociálních síti, zda někdo nechce umělé vaginy použité jeho babičkou odkoupit.

Řekl, že je klidně daruje i zadarmo, protože už si nedovede představit, že by je používal k původnímu účelu. Zda někdo o vaginy projevil zájem však není známo.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Sado-maso plavba: mučící loď plná latexu a jiných sexuálních úchylek.

torture ship, sado maso loď

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply