Firma omylem zabalila léky na depresi s léky na erektilní dysfunkci, hrozí riziko

Pokud máte předepsaný sildenafil na léčbu erektilní dysfunkce (aktivní složka ve Viagře) nebo máte předpis na antidepresivum Trazodon, který distribuuje společnost AvKare, pečlivě prozkoumejte balení svých léků.

Podle upozornění CNN byly 100mg tablety obou léků omylem zabaleny společně, kvůli čemu vzniká riziko, že pacienti s erektilní dysfunkcí nebo depresí dostali balení se smíchanými léky, co pro ně může mít katastrofální následky.

Společnost AvKare připouští, že tyto dva léky byly neúmyslně zabaleny dohromady třetí stranou, která je balila do lahviček. Nevědomé užití sildenafilu nebo trazodonu sebou nese vážná zdravotní rizika.

  • Užití sildenafilu člověkem, který se léčí na cukrovku nebo onemocnění srdce a cév může nebezpečně snížit krevní tlak.
  • Nevědomé užití trazodonu může mít sedativní účinky, usínání, rozmazané vidění, závratě a zmatenost. Riziko komplikací stoupá s věkem pacientů.

Společnost zatím tvrdí, ze neobdržela žádné stížnosti ani hlášení negativních stavů svých zákazníků, které by způsobil omyl při balení. Upozorňuje ale pacienty, aby si své léky dobře prohlídli, aby nedošlo ke zbytečným problémům.

DÁLE ČTĚTE: Viagra bez receptu – lze ji koupit bez problémů?

kde koupit viagru bez problémů

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply