Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 11. DÍL – Nuru masáž pro dokonalý požitek

Být „dokonalou partnerkou” znamená být inovativní, hravá, kreativní a vášnivá. Nemůžete pokaždé jen znuděně roztáhnout nohy a čekat, až si to partner odbude. Takto by to dlouho vašeho muže nebavilo.

Proto se nebojte experimentovat, hrát si a hlavně objevovat nové možnosti. V tomto článku vám představím speciální masážní techniku „nuru masáž” – sexuální techniku, kterou znají všechny špičkové milenky.

nuru masáž

 

Co je nuru masáž?

Nuru masáž se řadí mezi tradiční japonské masážní techniky. Slovo „nuru” pochází z japonštiny a znamená kluzký či mazlavý. Je to velice speciální metoda. Původně tuto techniku ​​praktikovaly pouze školené gejši, které takto dopřávaly Japoncům po namáhavém pracovním dni trochu relaxace.

Určitě každý z nás zná klasickou relaxační masáž. Při té si masérka či masér nanesou na ruce klasický masážní olejíček a potom vám za pomocí rukou rozmasírovávají jisté body a nervová zakončení, díky čemuž se vám uvolňují svaly a celé tělo.

Nuru masáž je ale úplně jiná. Spočívá v masáží tělo na tělo. Masérka či masér si nejprve pomažou celé své tělo speciálním nuru gelem a následně svým nahým tělem kloužou po vašem nahém těle.

Nuru masáž je velice jemná, až erotická. Tvrdé doteky jsou zde zakázané a naprosto nežádoucí. 

 

Alix Fox, sex expertka značky Durex, prozrazuje:

Jedná se o starou japonskou masáž, při které žena sebe i partnera pokryje od hlavy po paty vonným olejem nebo lubrikačním gelem a pak klouže celým svým nahým tělem po jeho. Tato klouzavá zábava nabízí neuvěřitelně intimní zážitek a zároveň velmi dráždivou podívanou.

Ve vašem případě, kdy budete chtít touto masáží překvapit svého partnera, si pomažete své nahé tělo nuru gelem či masážním olejíčkem a následně budete klouzat po nahém těle svého partnera. Nuru masáže jsou japonským typem relaxačních masážních technik, které pro vás budou značit skutečně nevšední prožitky, hraničící se silnou erotikou.

 

Jak správně provádět nuru masáž?

Nuru masáž je velice hravá a vynalézavá. Nelze u ní jednoznačně říct, že je nějaký pohyb špatně nebo dobře. Může se do ní pustit naprosto každý. Zprvu to pro vás asi bude poněkud divné, fyzicky náročnější a trochu zvláštní. Ale uvidíte, že jakmile se do toho dostanete, bude to pro vás oba žhavá zábava.

Ideální je, aby si váš partner nejprve lehl na břicho a vy jste mu klouzala a jezdila po jeho zádech. Tak získáte ten správný grif a nebudete se alespoň bát, že byste mu někde přiskřípla nádobíčko.

Jakmile budete v masírování tělem více sebevědomá, můžete se přesunou k masáži přední části jeho těla. Partner si lehne na záda a vy mu opět budete celým svým tělem přejíždět po jeho nahém těle.

Můžete mu smyslně jezdit třeba jen prsy po jeho hrudi a přirození. Kreativitě se při nuru masáži meze nekladou. Je to skutečně jen na vás. Můžete dělat velké pohyby, anebo se jen mírně hýbat v určitých partiích. Je to jen a jen na vás.

Na závěr může taková masáž skončit sexem, ale také nemusí. To už je také jen na vás.

 

Nuru masáž – video:

Learn How to Give a Nuru Massage -- by Wet Nuru

 

Co potřebuji na nuru masáž?

Co si připravit, než se do nuru masáže pustíte?

  • Rozhodně v prvé řadě ochraňte podložku, matraci či podlahu, na které budete nuru masáž provádět. K nuru masáži totiž spotřebujete poměrně velké množství masážního oleje nebo nuru gelu, který by mohl nechtěně zamazat podložku, na které budete nuru masáž provádět. Vhodné je třeba staré prostěradlo, igelitová podložka či latexový chránič na postel.
  • Stejně tak ochraňte své vlasy. Sepněte si je do culíku, anebo ideálně do drdolu. Tak vám nebudou během masáže překážet a zároveň si je nezamastíte masážním olejíčkem nebo nuru gelem.
  • K nuru masáži budete také potřebovat masážní olej, anebo tradiční nuru gel, který je k tomuto typu masáže vhodnější.

Nuru gel pochází z Japonska a je vyrobený z mořských řas Nori. Gel má velice hustou konzistenci, kterou u klasických masážních olejíčků nenajdete. Tento gel na vodní bázi funguje také jako skvělý lubrikant, na mokré pokožce luxusně klouže a nezanechává na ní mastný film. Nuru gel je rozpustný ve vodě a díky svému přírodnímu původu má blahodárné antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku. Ta po něm zůstává hebká a hydratovaná.

Nic víc k nuru masáži nepotřebujete. Rozličné masážní pomůcky jsou pouze dobrovolné. Samotné pohyby i masáž jsou plně ve vaší režii.

TIP – KLIKNĚTE: Nuru gel se u nás běžně prodává na internetu, anebo v různých erotic shopech. Cenově se pohybuje od 300 Kč až po 1 000 Kč.

 

Nuru masáž krok za krokem

Jste připravená? Můžeme se pustit na věc.

Nejprve přikryjte matraci či podložku prostěradlem či igelitovou podložkou. Následně dejte ohřívat nuru gel, aby měl trochu tekutější podobu a byl příjemný na těle. Toho můžete dosáhnout ohřátím nuru gelu v teplé vodě. Stačí do nádoby s teplou vodou vložit celou nádobu s nuru gelem a nechat jej prohřát.

Následně se běžte s vaším partnerem osprchovat. Hygiena je velice důležitá a navíc nuru gel skvěle funguje na mokrém těle. Dejte si tedy společnou horkou koupel, která probudí touhu mezi vámi.

A nyní se už můžete přemístit do postele. Partner si lehne na břicho či na záda a vy si mezitím potřete celé tělo nuru gelem. Potřít můžete i vašeho partnera, aby to hezky klouzalo. A můžete se pustit do masírování.

Je jen na vás, jaké pohyby vyzkoušíte a jakými částmi těla budete svého partnera masírovat. Nuru masáž nemá daná pravidla ani konkrétní podobu. Vždy záleží na daných lidech, kteří nuru masáží provádí.

 

Končí nuru masáž sexem?

Musí nuru masáž skončit pohlavním stykem? Ne nutně. Nuru masáž je samozřejmě erotickou masážní technikou, a tak bude velice těžké udržet svá libida a své vzrušení na uzdě.

Ale samozřejmě to neznamená, že každá nuru masáž musí nutně skončit sexem. Je jen na vás, zda na to zrovna máte chuť, anebo si jen užijete jeden druhého díky této masážní technice.

 

Nuru masáž pro pokročilé

Pokud vás domácí hrátky s nuru gelem přestávají bavit a hledáte nějaké další zpestření, můžete vyzkoušet nuru masáž pro pokročilé, která se provádí ve specializovaných masážních salonech. Zde si můžete vy i váš partner zaplatit každý nuru masáž zvlášť, anebo dohromady s profesionální masérkou.

Získáte tak zcela novou zkušenosti a nový sexuální prožitek. Tyto masáže v salonech většinou nekončí sexem, takže se nemusíte bát, že byste prožili sex ve třech anebo nějakou jinou sexuální zkušenost. Pouze získáte nové tipy a triky pro vaše nuru masážní dýchánky.

 

Nuru masáž ve skupině

Nuru masáž je možné samozřejmě provozovat také ve skupině. Opět jsou k tomu vhodné jak speciální masážní salóny, kde si rovnou můžete objednat dvě masérky, nebo švédská trojka či jiné sexuální skupiny.

Princip takové nuru masáže zůstává stále stejný – všichni ve skupině se nejprve pořádně osprchujete. Následně si pomažete těla nuru gelem či masážním olejíčkem a pak už přejíždíte po svých tělech svými nahými těly navzájem. Ve skupině už to ale může být trochu složitější, abyste se přesně zkoordinovali.

erekce_cz na facebooku

 

Nuru masáž jako dárek

Nuru masáž můžete samozřejmě svému partnerovi věnovat jako dárek, například k Vánocům, k Valentýnu, nebo k narozeninám. Buď mu jej můžete udělat sama jako překvapení, anebo jej můžete objednat do specializovaného masážního salonu, kde mu nuru masáž provede profesionální masérka.

Rozhodně je to hodně pikantní dárek, na který váš partner nikdy nezapomene. Uvidíte, že si nuru masáž zamilujete a že se stane součástí vašeho intimního života.

DÁLE ČTĚTE: Jak partnera dokonale uspokojit pouze pomocí prosu? Tohle od vás určitě čekat nebude. Těžte z toho 🙂

dokonalá partnerka 1

 

 

Leave a Reply