Seriál „Jak být dokonalá partnerka?“ – 1. DÍL – Jak partnera dokonale uspokojit prsy?

Dámy, také máte doma „horňáka”? Miluje váš partner vaše poprsí a vždy naprosto ztrácí hlavu, jen když se na ně podívá? Mohl by vám prsa hladit a hníst klidně celý den a stále by neměl dost?

Pak této své přednosti a jeho „záliby” využijte. Spojte příjemné s užitečným a naučte se pár jednoduchých technik, jak uspokojit partnera pouze pomocí prsou. Je to jednoduché a zvládne to každá. Připravte si prsa, začínáme 🙂

dokonalá partnerka 1

 

Dovolte partnerovi sex mezi prsa. Ani nevíte, jak po něm touží

Vítám vás u nového seriálu s názvem „Dokonalá přítelkyně”. Asi každá chceme být pro našeho partnera tou nejdokonalejší. Chceme mu dopřát vše, co mu jen na očích uvidíme, aby nám byl věrný, aby byl s námi šťastný a nemohl nás srovnávat s jinými ženami. A toho se pokusíme společně dosáhnout v tomto seriálu.

V seriálu se dozvíte nejrůznější způsoby a techniky, jak svého partnera potěšit či překvapit. Uvidíte, že jakmile je jednou zapojíte, bude navždy jen váš. A náš seriál začneme technikami, jak uspokojit svého partnera pouze pomocí prsou.

Proerecta WOMEN účinky

 

Nejdříve sexy taneček

Když se řekne „uspokojení partnera pouze pomocí prsou”, každou asi okamžitě napadne „sex mezi prsa”, to ovšem není jediná metoda, jak uspokojit nebo navnadit vašeho partnera.

Mnoho mužů, ale i žen, mají erotično spojené pouze se sexem, respektive s pohlavním stykem. To by ale byla obrovská škoda a strašná nuda. Erotika a intimno není jen sex, je to hlazení, dívání, osahávání, masturbace, lízaní a kouření, a spoustu dalších technik, které dohromady tvoří právě krásu partnerského vztahu.

Proto úplně na začátek začněte něčím nekontaktním – sexy tanečkem. Oblečte si to sexy prádélko, které vám dal na Vánoce či na narozeniny. Je jedno, jestli je příliš vyzývavé nebo příliš extravagantní, a že byste si jej na sebe nikdy z vlastní vůle neoblékla. Váš partner vám jej dal z nějakého důvodu a chce vás v něm vidět. Proto si jej oblékněte!

Pusťte si k tomu sexy hudbu, díky které se cítíte jako bohyně a začněte se vlnit. Nemusíte vymýšlet žádnou složitou choreografii ani složité kroky. Stačí se prostě a jen vlnit a u toho se pomalu a smyslně hladit. Uvidíte, že v tu ránu bude váš partner rozpálený do běla.

Doma se rozhodně nemáte koho bát a před čím stydět. Hrajte si, jako byste byla ve filmu. 

 

Svlékněte sebe i jeho

Jakmile sexy taneček zažehne tu správnou atmosféru, můžete přejít ke svlékací části. A nestačí se svléknout jen sama, svlékněte i vašeho vzrušeného partnera. Uvidíte, že se rozhodně nebude bránit. Teď navíc konečně uvidí vaše prsa v celé své kráse.

Konečně je bude moci pozorovat. To je to, co na vás miluje, a tak mu dopřejte dostatečně dlouhý pohled na vaše ňadra. Nezakrývejte se, nestyďte se. Vašemu partnerovi se líbíte ze všech žen na světě nejvíce právě vy, proto s vámi je. Proto mu dopřejte ten nejlepší výhled.

 

Letmé a lechtivé doteky doteky podpoří napětí

U tanečku a vlnění to ale samozřejmě nezůstane. Jakmile usoudíte, že už váš partner viděl dost a že vy jste se dostatečně zavlnila, můžete přejít k letmým dotekům. Ale pozor! V tomto návodě radím, jak uspokojit partnera pouze pomocí prsou, takže žádné ruce, žádná pusa nebo žádné přirození, pouze prsa.

Pro většinu žen je v tuto chvíli nejjednodušší vzít prsa do svých rukou a pomalu jimi začít jemně přejíždět přes partnerovo tělo. Přejíždějte prsy přes jeho hruď, přes jeho ruce, přes jeho tvář a nakonec také přes jeho ztopořený penis.

Přejíždějte jimi velice jemně a pouze se letmo dotýkejte bradavkami jeho kůže. Uvidíte, že váš partner bude vzrušením naprosto bez sebe. Bude pro něj velmi těžké, aby se udržel.

NEPOVEDLO SE VÁM PARTNEROVI NAVODIT EREKCI? Chyba nemusí být ve vás. Partner může mít i intimní problém. Pomozte mu a doporučte českou Proerectu pro okamžitý nástup pevné erekce. 

proerecta

 

Nuru masáž

O dotecích to vlastně celé, v případě uspokojení pouze pomocí prsou, bude. Dále tedy nařiďte partnerovi, aby vám bradavky pořádně oslízal a naslinil. Nyní totiž bude nutné, aby bradavky hezky klouzaly. Vyzkoušíte nuru masáž.

Buď můžete využít partnerových slin, anebo si můžete na pomoc přivolat lubrikační gel či masážní olejíček. Nuru masáž totiž oproti ostatním druhům masáží nespočívá v tlacích určitých bodů, ale v masáži celého těla pomocí vašeho těla. Nemasírujete tedy rukama, ale v našem případě prsy.

Přejíždějte celými ňadry po partnerově těle, zejména po jeho přirození. Partnera pomocí prsou jemně masírujte.

Hlaďte mu vlhkými ňadry také jeho penis a celý jej zvlhčete. Partner vám může prsa několikrát olízat, aby měl přirození skutečně velmi vlhké a připravené na to, co přijde posléze.

TIP: Natálie vybrala 4 luxusní lubrikační gely pro váš voňavý a bezpečný sex bez odřenin.

luxusní lubrikační gely

 

Sex mezi prsa

Vrcholem blaha i celé erotické chvilky bude sex mezi prsa. Prsa v tuto chvíli vezměte do svých rukou a utvořte mezi nimi štěrbinu, do které váš partner vloží svůj penis. Začněte se rytmicky pohybovat dopředu a dozadu, jako byste chtěla partnerovi vyhonit, ovšem nikoliv rukama, ale pomocí prsou.

Pohybujte se v pravidelných intervalech, abyste vašeho partnera dostatečně vzrušila. Právě kvůli této technice je důležité, aby byl partnerův penis dostatečně vlhký a kluzký. Pokud vám to nepůjde, přidejte trochu olejíčku nebo gelu.

Je jasné, že prsa nevytvoří na partnerův penis takový tlak, jako například ruka nebo vagína. Proto možná bude trvat i několik minut, než partnera přivedete až k orgasmu. Jakmile se vám to ale povede, bude váš muž v sedmém nebi.

erekce_cz na facebooku

 

Třešnička na závěr

Celý erotický zážitek může váš partner zakončit ejakulací na vaše prsa. Dovolte mu to. Řekněte mu, že se může udělat na vaše prsa a užívejte si to. Víme, že to není dvakrát hygienické a že pak budete muset okamžitě jít do sprchy, ale to nevadí. Dovolte alespoň jednou za čas vašemu partnerovi udělat se vám na prsa a uvidíte, že rázem budete v jeho očích nejlepší milenka na světě.

A ani to nemusí být nepříjemná zkušenost. Můžete si totiž dát společnou sprchu, během které můžete v intimních hrátkách pokračovat.

Nebojte se tedy experimentovat a překvapovat vašeho partnera novými sexuálními technikami. Uvidíte, že to ocení a vaši kreativitu vám také rád oplatí. Přece jen by byla strašná nuda se pokaždé milovat naprosto stejně. Všechny výše popsané metody, jak uspokojit partnera pouze pomocí prsou, můžete praktikovat i během dnů, kdy sama nemáte na sex náladu, anebo máte zrovna „ženské dny”, během kterých nechcete sex praktikovat.

DÁLE SE NAUČTE samovyšetření prsou jako prevenci proti rakovině

samovyšetření prsu

 

Proerecta WOMEN účinky

Leave a Reply