MammaMia – recenze a moje o 2 čísla větší prsa

Koupit BreastExtra

MammaMia

Plnější a pevnější poprsí Ano, o 2 čísla po 10 týdnech
Lepší kvalita pleti Ano, výrazně jemná a vyhlazená
Vyšší sebevědomí Stoprocentně
Citlivější bradavky Nepocítila jsem změnu
Čistě přírodní výrobek Ano – pouze extrakty z bylin
Cena Mammamia 669 Kč
100 % ověřený a zaručený Ověřený mnou a zaručený spokojenými ženami

 

Vážené slečny a dámy, chtěla bych se s vámi podělit o svou velkou radost. Podařilo se mi zvětšit prsa o dvě čísla! Ale vrátíme se hezky na začátek. Vše začalo před třiceti lety na základní škole.

Tehdy mi bylo teprve deset. A právě tehdy jsem dostala své první měsíčky. Ač jsem byla ve třídě úplně první, nic to na mém těle nezměnilo. Jak se říká, že se vám tělo začne rapidně měnit, začnou vám růst prsa nebo začne růst ochlupení na intimních místech, nic z toho se u mě nestalo. Stále jsem byla ta malá dívčina.

Nic se na tom nezměnilo ani po letech. Končila jsem zrovna základní školu a byli jsme na výletě. Tehdy jsem poprvé dostala opravdovou pusu od jednoho kluka. Ačkoliv jsem si připadala strašně dospěle, stále jsem vypadala jako dítě. Prsa jsem stále neměla, ochlupení jsem neřešila a ani ženské tvary se na mém těle neobjevily.

Na střední škole jsem si svého těla začala více všímat. Více jsem se porovnávala se spolužačkami, více jsem je po očku sledovala v šatně, když jsme se převlékaly, více jsem se hodnotila. Pamatuju si, že jsem si nepřišla vůbec sexy ani ženská. Nechápala jsem, jak se vůbec můžu někomu líbit. Ale přesto jsem se líbila. Nějaké kluky jsem tehdy měla, takže má malá prsa asi nikomu nevadila.

A po střední se to už prakticky nijak nezměnilo. Ač v mém životě nastala spousta nádherných chvil, jako například narození mých krásných dvojčat, nikdy se už na mém těle nic nezměnilo. Prsa mi zůstala navždy malá.

 

Úvod

Ač by mi můj nedostatek některé ženy mohly závidět, já jsem vždycky měla někde tam vzadu v hlavě myšlenku, že bych chtěla mít prsa větší. Nikdy jsem nad tím úplně nepřemýšlela, nebo to nijak nehrotila, ale vždy to tam někde bylo.

A to až do doby, než jsem na sociálních sítích narazila na přípravky, které by mohly pomoct zvětšit prsa přirozenou cestou. Nenecháte do sebe řezat ani nic rvát, ale přirozenou cestou, pomocí přírodních extraktů, si necháte prsa zvětšit. To je přeci parádní možnost, ne? Mě tato představa naprosto nadchla.

Nikdy předtím jsem sice nic podobného nezkoušela a nevěděla jsem tedy, zda to vůbec bude fungovat, ale jednoznačně jsem věděla, že to chci zkusit. Ať už by to byly vyhozené peníze či nikoliv. Neměla jsem totiž co ztratit. Malá prsa už stejně mám, tak mě to může pouze mile překvapit.

A tak jsem si koupila první balení přípravku MammaMia. Miluju ten film i muzikál, takže i ten název ve mě evokoval příjemné pocity. A mé pozitivní tušení se potvrdilo.

 

MammaMia účinky

Zpevnění a zvětšení prsou

POZNÁMKA: Pravda. Toto je asi nejdůležitější účinek, který bude nejspíš všechny zajímat. A ano, MammaMia skutečně pomáhá zvětšit a zpevnit poprsí. Není to sice ze dne na den, jako mávnutím kouzelného proutku, ale po několika týdnech můžete vidět výsledek.

Zmenšení jizev a strií

POZNÁMKA: Pravda. Se striemi jsem sice nikdy problém neměla, a to ani během těhotenství, ale na jizvičky jsem poměrně náchylná. Hodně mi zůstávají jizvičky po celém těle, třeba i po holení. A i s tím mi kupodivu MammaMia pomohlo. Jizvičky se za dobu užívání zredukovaly a už se mi posledních několik týdnů netvoří žádné nové.

Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a vráskám

POZNÁMKA: Pravda. Už nejsem nejmladší, a tak samozřejmě přemýšlím také nad omlazováním pokožky. Pravidelně používám nejrůznější krémy a séra pro vyhlazení pokožky, takže když jsem se dozvěděla, že MammaMia zabraňuje stárnutí a pomáhá proti vráskám, byl to pro mě další impuls ke koupi. A skutečně mám pocit, že mám po něm pleť vyhlazenější a plnější.

Obnovuje poškozenou pokožku

POZNÁMKA: Pravda. To se podle mě pojí se dvěma předchozími body. Stejně, jako dokáže redukovat jizvičky a vrásky, dokáže samozřejmě vyhladit i menší nedokonalosti. Celkově je moje pokožka po užívání MammaMia vyhlazená, pružná, hydratovaná a hladká. Vše, co si jen žena může přát.

 

Přínosy MammaMia

Přípravek MammaMia v tuto chvíli užívám už 10 týdnů. Je to pořádně dlouhá doba. Za tu dobu se mi vyhladila pokožka na celém těle, zmizely některé vrásky a jizvičky, přestaly se mi kompletně tvořit nové jizvičky například po holení a samozřejmě to nejdůležitější – zvětšila se mi prsa o celé dvě velikosti.

Z nulek, které jsem měla prakticky celý život, mám konečně krásné dvojky. Není to samozřejmě nic světoborného, ale pro mě je to obrovská změna. Cítím se teď mnohem více žensky a sexy.

Nebojím se teď obléct si vyzývavější prádlo. Dokážu si představit, že bych si klidně vzala velký výstřih. Mám lepší náladu, už se tolik nepozoruju v zrcadle a v obchodech si můžu vybrat cokoliv, co se mi líbí.

I manžel mě teď více chválí, že mi to moc sluší. I když, kvůli němu jsem to samozřejmě nedělala. MammaMia jsem začala brát čistě sama kvůli sobě, abych se sama cítila lépe. Což bych také doporučila každé slečně či dámě, která se začte do této recenze. Určitě to nedělejte pro někoho jiného. Pak vás totiž hodně zamrzí, pokud si dotyčný změny nevšimne. Dělejte to vždy jen pro sebe a pro svůj dobrý pocit.

 

Nežádoucí účinky MammaMia

Jelikož je MammaMia přípravek čistě přírodního původu, nemá žádné nežádoucí účinky. Jisté kontraindikace se samozřejmě mohou objevit, pokud jste alergická na některou z obsažených složek, ale jinak se není čeho bát.

Já sama jsem se s žádnými nežádoucími účinky nesetkala. S ničím u mě nebyl problém. Navíc chodím pravidelně na lékařské prohlídky, starám se o sebe a dodržuji správnou životosprávu.

MammaMia by neměly užívat pouze těhotné a kojící ženy. Ne proto, že by jim to mohlo způsobit nějaké komplikace, ale proto, že se samozřejmě všechny látky obsažené v MammaMia mohou dostat do těla dítěte, kde mohou tropit neplechu.

Proto není vhodné v tomto požehnaném stavu užívat jakékoliv podobné doplňky stravy či léky. Pokud přece jen moc po velkých prsou toužíte, můžete se samozřejmě domluvit se svým lékařem. Rozhodně bych se ale do ničeho nepouštěla sama bez rozmyslu. Zdraví dítěte je na prvním místě!

 

Složení MammaMia

MammaMia obsahuje pouze přírodní složky a extrakty z rostlin. Některé určitě budete znát.

 • V prvé řadě najdete v doplňku stravy MammaMia extrakt z Pískavice řeckého sena. Pískavice řecké seno obsahuje speciální látku, která má podobné účinky, jako estrogen. Podle některých výzkumů má právě tato látka pozitivní vliv na růst prsních buněk a zvyšuje objem prsou.
 • Dále najdete v MammaMia fenykl. Ten se tradičně používá v kuchyni. Já ho sice moc nemusím, ale náš králík se po něm může utlouct. Po pískavici má právě fenykl nejvyšší obsah účinných estrogenových látek. Již od nepaměti se používá pro zvětšování prsou, nebo jako domácí lék pro podporu tvorby mateřského mléka. Zároveň podporuje trávení a správné zažívání.
 • V MammaMia se nachází také Wild jam, neboli Smldinec chlupatý, což je bylinka, která podporuje celkové zdraví prsou, pomáhá při menstruačních křečích, uvolňuje svaly, uklidňuje nervy a zmírňuje bolest.
 • Dále v něm najdete řasu Kelp, která je bohatá na minerály, vlákninu, antioxidanty a vitamíny.
 • Aby byl výčet kompletní, nemůžeme zapomenout ani na Damiána. Jedná se o indickou rostlinu, která stimuluje prsní tkáň. Kdysi se používala i jako přírodní afrodiziakum.
 • V MammaMia se nachází také Motherwort, neboli Srdečník obecný. Je to další rostlinka, která se už za našich předků používala ke zvětšení prsou. Dále najdete v doplňku stravy MammaMia extrakt z Dong quai, tedy z kořenu asijské rostliny, která pomáhá vyrovnávat a stabilizovat hladinu hormonů v ženském těle.
 • Nemůžeme zapomenout ani na L-tyrosin, který zlepšuje funkce žláz a zajišťuje plynulou produkci hormonů v ženském těle.
 • V MammaMia se nachází také chmel, který, jak je všeobecně známo, stimuluje vývoj mléčných žláz.
 • Dále najdete v MammaMia Jetel luční, jakožto vynikající zdroj fytoestrogenů.
 • V MammaMia se nachází také Saw palmetto. O té už jsem toho dříve hodně slyšela. Jedná se o oblíbenou rostlinu na zvětšení prsou. Právě Saw palmetto najdete ve většině produktů ke zvětšení prsou. Saw palmetto je skutečně zázračná rostlinka a dokáže s prsní tkání doslova zázraky.
 • Dále najdete v doplňku stravy MammaMia ovesnou slámu. Možná se to zdá divné, ale hned vám to vysvětlím. Tato rostlina totiž obsahuje velké množství flavonoidů, saponinů, minerálů a alkaloidů. A právě všechny tyto látky dohromady přispívají k harmonizaci hormonů v ženském těle.
 • Benedikt lékařský se používá na zvýšení produkce mléčných žláz u kojících žen. Příznivě účinkuje na zvětšení prsou, pozitivně působí na vyrovnání hormonálních hladin u žen a pomáhá růstu prsou.

To tedy bylo kompletní složení doplňku stravy MammaMia. Látek a extraktů je v něm skutečně požehnaně. Avšak všechno to jsou přírodní látky extrahované z bylin, tedy žádná chemie.

Krém a tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

 

Užívání a dávkování

Užívání a dávkování doplňku stravy MammaMia nemůžete zkazit. Bere se totiž jedna tabletka denně. Já jsem si to nastavila tak, že užívám MammaMia vždy ráno po snídani. Nemůžu tak na to zapomenout a mám to hned ráno z krku.

MammaMia se užívá dlouhodobě, alespoň několik týdnů v kuse. Pokud tedy můžete, věnujte mu dostatek trpělivosti a rozhodně se nesnažte odsoudit ho už po pár dnech užívání. To vás totiž asi trochu zklamu, ale po pár dnech výsledky ještě neuvidíte. Tělo potřebuje složky řádně vstřebat a prsa díky nim vyživit.

 

Kdy MammaMia neužívat?

MammaMia byste neměla užívat v případě, že jste těhotná nebo kojíte. Vám by se asi nic nestalo, ale tomu malému drobečkovi, který ve vás roste, nebo který je na vás ještě závislý, by to mohlo něco udělat. Proto myslete na své miminko a neužívejte MammaMia pokud jste těhotná nebo ještě kojíte.

Navíc byste MammaMia neměla užívat, pokud jste alergická na některou z výše zmíněných složek. Obsah má skutečně bohatý, a tak se může stát, že na některý ze zmíněných extraktů budete alergická. Pak byste MammaMia rozhodně užívat neměla.

Ideální je koupit si na začátku pouze jedno balení MammaMia a vyzkoušet, zda vám sedí. Pokud na sobě ucítíte nebo uvidíte cokoliv neobvyklého nebo divného, přestaňte MammaMia užívat. Zdraví totiž máme jen jedno a kvůli větším prsům se s ním rozhodně nevyplatí hazardovat.

 

Moje osobní zkušenost s MammaMia

Moje osobní zkušenost s MammaMia je velice pozitivní. Celkově už užívám MammaMia 10 týdnů. Za tu dobu se mi prsa zvětšila o celé dvě čísla. Z nulek mám teď krásné dvojky, což je obrovská změna.

Prsa se mi vypnula a zakulatila. Mám větší a plnější objem. Vyhladila se mi také pokožka, zmizely menší jizvičky a nedokonalosti. Celkově je moje pleť krásně napnutá a vyživená. Rozhodně se teď cítím krásná a mladší.

 

Výhody a nevýhody MammaMia

Výhody:

 • Zvětšila se mi prsa o dvě čísla
 • Dekolt mám pevný a naducaný
 • Zmizely mi jemné vrásky a nedokonalosti na pleti
 • Pokožka je vyživená a omlazená
 • Přestaly se mi tvořit jizvičky po holení
 • Připadám si krásná a sexy
Nevýhody:

 • MammaMia je nutné užívat dlouhodobě
 • Je potřeba jej užívat denně. Nikdy nesmíte zapomenout
 • Výsledky se dostaví až po několika týdnech
 • Trochu vyšší cena
 • Málo obchodů, kde si můžete MammaMia koupit

 

V ČR dostupné alternativy MammaMia

MammaMia samozřejmě není jediný přípravek pro růst prsou na světě. Jen na internetu jich najdete desítky, možná stovky. Mě samotnou sice MammaMia hodně zaujal, ale vás možná zaujme nějaký jiný. Zde jsou tedy alternativy, které si můžete místo MammaMia koupit:

 • Stimulen,
 • VIESTE Breast Star,
 • BreastExtra
 • BreastFast
 • NadraIN Forte,
 • Beauty Bust Balance,
 • Super prsa,
 • Fenugreek Seed,
 • NN Add Bust,
 • Decolen Forte,
 • Decolen cream.

Pokud vás zrovna MammaMia nezaujal, nic se neděje. Na trhu najdete spoustu jiných doplňků stravy, které by měly mít stejné účinky. Ovšem pouze MammaMia vám mohu s klidem na duši doporučit. S ním mám totiž osobní zkušenost.

Koupit BreastExtra

 

Zkušenosti ostatních žen s MammaMia

Na internetu nenajdete příliš mnoho osobních zkušeností a recenzí s přípravkem MammaMia. Abyste je proto sama nemusela zdlouhavě vyhledávat, zahrála jsem si na detektiva a všechny jsem pro vás vypátrala. Zde jsou ty nejzajímavější:

mammania recenze

Jak už jsem psala, MammaMia je nutné užívat dlouhodobě. Měsíc je podle mě ještě krátká doba. Ovšem i tak je vidět, že je MammaMia poměrně účinný přípravek, protože už i po měsíci vidí paní Michaela nějaké výsledky.

mammamia hodnocení

S touto recenzí naprosto souhlasím. U mě byl výsledek taktéž velmi výrazný.

mammamia zkušenosti

Taktéž naprosto souhlasím. Nemám, co bych k tomu dodala. 

mammamia diskuze

Ano, i starší dámy mohou doplněk stravy MammaMia užívat. Taktéž se už řadím mezi starší ročníky a pozitivní účinky mohu potvrdit.

mammamia fórum

Zde měla paní dokonce opačný problém, že jí prsa vyrostla až moc rychle.

 

Cena a dostupné balení

Na internetu najdete doplněk stravy MammaMia v balení o 60tabletkách. Toto balení vám při užívání jedné tobolky denně vydrží 60 dnů. To znamená dva měsíce. Cena tohoto balení činí 669 Kč, tudíž vás jedna dávka vyjde na 11,15 Kč. Jeden rok užívání MammaMia vychází na 4 014 Kč.

 

Kde koupit MammaMia?

MammaMia jsem našla zatím pouze na internetu. V žádné kamenné lékárně jsem se s ním nesetkala. Ale to neznamená, že jej nenajdete ve své lékárně.

Na internetu jej mají v nejrůznějších e-shopech s doplňky stravy. Já si jej vždy objednávám z e-shopu Biome.cz. Zde si k němu můžete dokonce přikoupit Krém na zvětšení prsou MammaMia, který by měl celý proces růstu prsou urychlit a zlepšit. S ním ovšem nemám vlastní zkušenost. Užívám pouze tabletky MammaMia.

 

Nejčastější otázky o MammaMia – FAQ

Je MammaMia dodáno diskrétně?

Ano, nemusíte se bát. MammaMia vám dojde v diskrétním balíčku. Nikde není žádná velká reklama ani nápis. Navíc si balení můžete nechat doručit českou poštou, takže se nemusíte bát, že by někdo odhalil, co jste si objednala. Až tedy do chvíle, než vám začnou růst prsa.

Od kolika let mohu začít MammaMia užívat?

Pokud vím, tak MammaMia můžete začít užívat už od 18 let. Dříve to není doporučováno kvůli tomu, že ještě neskončil růst prsní tkáně a mohou se vám prsa ještě zvětšit. Ovšem po 18 roku by už neměl být s užíváním MammaMia žádný problém.

Nepřiberu při užívání MammaMia tuk?

Je to hodně individuální. Každý jsme jiný. Pokud ale budete na MammaMia reagovat stejně jako já, tak ne. Navíc jsem se ani na internetu nesetkala s tím, že by některá z žen přibrala při užívání MammaMia tuk. Zvětší se vám pouze oblast dekoltu.

Jak se MammaMia správně užívá?

MammaMia byste měla brát každý den po jedné tabletce. Ideální je na to nikdy nezapomenout, takže doporučuji si vzít tabletku třeba hned ráno, kdy to máte ještě v hlavě. Pokud na to zapomenete, vezmete si hned, jakmile si opět vzpomenete. Dále je důležité užívat MammaMia dlouhodobě, a to po dobu alespoň několika týdnů.

Mohou se nějak zlepšit účinky MammaMia?

Ano, účinky MammaMia můžete zlepšit správnou životosprávou, pravidelnou masáží oblasti prsou a také speciálním krémem na zvětšení prsou MammaMia, který si k tabletkám můžete přikoupit. Tento krém by měl zvětšit objem prsou a urychlit jejich růst. Společně s tabletami MammaMia se jedná o superkombinaci pro výživu a péči o vaše prsa.

MammaMia

Koupit BreastExtra

Moje spokojené výsledky
 • Větší prsa
 • Citlivější bradavky
 • Jemnější pleť dekoltu
 • Bylinné složení
 • Cena
 • Trvalý účinek
3.9

10 týdnů růstu krásných prsou

S tabletkami MammaMia jsem velice spokojená a zatím jsem lepší produkt nezkoušela. Po 10ti týdnech jsem naměřila o 2 čísla větší prsa, pevnou a hebkou pleť a přesně to jsem i potřebovala. Určitě doporučuji.

Pros

 • Zvětšila se mi prsa o dvě čísla
 • Dekolt mám pevný a naducaný
 • Zmizely mi jemné vrásky a nedokonalosti na pleti
 • Pokožka je vyživená a omlazená
 • Přestaly se mi tvořit jizvičky po holení
 • Připadám si krásná a sexy

Cons

 • MammaMia je nutné užívat dlouhodobě
 • Je potřeba jej užívat denně. Nikdy nesmíte zapomenout
 • Výsledky se dostaví až po několika týdnech
 • Trochu vyšší cena
 • Málo obchodů, kde si můžete MammaMia koupit

2 Comments

 1. Jaja 12.5.2021
  • Redakce Erekce.cz 13.5.2021

Leave a Reply