Matka mi koupila umělou vaginu, protože myslí, že jsem gay. Co mám dělat?

Rodiče chtějí pro své děti to nejlepší a určitě je v pořádku, když se s nimi baví o sexu. Mělo by to být i standardem. Ovšem i zájem o sexuální život vaší ratolesti by měl být trošku korigován.

Právě poměrně nepříjemná a tragikomická historka se stala Michalovi. Michal už nějaký pátek nemá přítelkyni a jeho matka se začala bát, jestli není homosexuál.

Rozhodla se mu proto koupit umělou vaginu, kterou ho obdarovala. Michal je z toho neskutečně v rozpacích a zároveň i rozzlobený.

máma koupila umělou vagínu

 

Zdravím, jsem normální mladý muž. Pravda je, že jsem už poměrně dlouho neměl přítelkyni – přesně dva roky.

Je to proto, že mi v posledním vztahu dívka zlomila srdce, ale to neznamená, že jsem ztratil zájem o ženy nebo že jsem gay. Jenže moje matka si to myslí.

Myslí si, že se ze mě stal gay, protože jsem tak dlouho bez přítelkyně. Myslela si, že když mi koupí sexuální pomůcku – umělou vaginu, asi tak u mě vzbudí zájem k ženám. Ale já žádný stimul nepotřebuji. Navíc jsem ji jako dárek rozbalil před celou rodinou. Bylo mi vážně hodně trapně. Co mám s tím dělat?

NÁKUPNÍ TIP: Klikněte a vyberte si z nabídky TOP umělých vagin. Nespoléhejte se na mámin výběr 🙂

 

Milý Michale, vaše rozpaky jsou naprosto na místě. I já bych byl na vašem místě dost nesvůj.

Nicméně vaše matka vás miluje a to co udělala, nehledě na to, jak je to trapné, myslela dobře. Pokud je maminka starší, tak možná ani netuší, jak sexuální hračku vybrat a hlavně, že by se měla diskrétně předávat.

Asi ji trápí, že nemáte stálou partnerku, třeba si ani nemyslí, že jste homosexuál. Zkuste jí odpustit a promluvte si s ní o tom, že umělou vaginu nepotřebujete.

Na rovinu jí řekněte, že máte kvůli poslední známosti pořád zlomené srdce. Doufám, že váš další vztah bude mnohem láskyplnější a bez ubližování. Nebojte, tu pravou ještě určitě potkáte.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Ženě uvízlo v pochvě po sexu pod stromečkem jehličí.

jehličí ve vagině

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply