Kdy muž nechce souložit i přesto, že má pevnou erekci? (poučení pro dámy)

Jestliže má muž erekci, neznamená to automaticky, že má neukojitelnou chuť se milovat, jak se některé ženy a dívky mylně domnívají.

Jak rozpoznat, kdy je tedy ta správná chvíle a kdy pravděpodobně má erekce jiný důvod než vaše přítomnost? Kdy je vhodné nechat partnera na pokoji a “nevrhat” se na něj? Na to se podíváme v tomto článku.,

muž odmítá sex i přes erekci

 

3 příčiny erekce, které ale nezpůsobilo vzrušení

  • Když je příliš brzy ráno

Ranní sex někdy bývá skvělým začátkem dne. Ovšem někdy nabízenou soulož váš partner může odmítnout zkrátka proto, že je ještě unavený a potřebuje se holt dospat.

Partnerka nemusí situaci dobře pochopit, jelikož se muž budí se vztyčeným penisem (ranní erekce), který je tvrdší než skála, a tak toho chce samozřejmě využít. 

V brzkých ranních hodinách však muži mívají samovolné erekce, které jsou zapříčiněny vysokými hladinami testosteronu, které se projeví právě na penisu.

 

  • Když váš partner vypil alkohol

Alkohol snižuje zábrany a lidé se tak často snadněji sexuálně nadchnou. Pokud to však muž s alkoholem přežene, může trvat dlouho, než dosáhne vyvrcholení (což některé partnerky mohou vnímat jako výhodu), někdy se mu to nemusí povést už vůbec.

Sklenička alkoholu nebo dvě nemusí ničemu vadit, ovšem pokud se váš přítel značně motá a není schopen udržet jasnou konverzaci, pošlete ho raději rovnou spát.

 

  • Když už máte za sebou tři kola sexu

Některé dvojice hlavne na začátku vztahu mají potřebu souložit neustále. Hodně partnerek tak nabývá dojmu, že musí se svým přítelem mít sex pokaždé, když vidí jakýkoliv náznak vzrušení. To však nemusí vždy vést k dobrotě.

Příliš mnoho sexu totiž může vážně škodit, stejně tak jako nedostatek. Pokud si tedy dáte tři soulože za sebou, po čtvrté to už dělat nemusíte. Partner by již nemusel dosáhnout vyvrcholení.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Až pětina dospělých se vyhýbá sexu, důvody jsou různé, některé však velmi nečekané.

důvody vyhýbání se sexu

 

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

potravinové doplňky ohrožující zdraví

Leave a Reply