Rozdíl mezi mužskou frigiditou a erektilní dysfunkcí. První nechce sex, druhý chce, ale nemůže.

Zlaté pravidlo “všeho moc škodí” platí i u sexu. Frigidní muži se chovají nezvykle chladně, na druhé straně tu pak máme muže, kteří mají potíže s erekcí, rádi by souložili, ale zkrátka nemohou. 

Existují muži, kteří se vzruší extrémně snadno a jsou ihned připraveni k akci. Od žen pak čekají až nepřirozený obdiv, a když se jim ho nedostává, často jsou velice dotčeni.

Ženy totiž nejsou stroje, a v drtivé většině případů se potřebují nejdříve vzrušit, aby byly připraveny k souloži, ovšem ne všichni muži mají trpělivost a ochotu. 

Na druhé straně tu pak máme další extrém a to jsou frigidní muži. Tedy stav, kdy muž nemá dlouhodobě zájem o sex.

rozdíl mezi mužskou frigiditou a erektilní dysfunkcí

 

Frigidní muži jsou chladní

Frigidita se objevuje i u žen. Ovšem naproti ženám, u mužů se frigidita neprojevuje ani tak nezájmem o sex, jako spíše čirou chladností. Jako by vůbec neměl zájem o jakýkoliv osobní kontakt a i sebemenší erotické pohlazení nesnese.

Ženy, které nestojí o sex, naopak dotyky vnímají pozitivně, pokud jim tedy není partner úplně zhnusený. Úplný nezájem o sex může u žen vyvolat traumatická záležitost.

Ať už “cat talking”, kterému čelí každá žena a dívka od puberty takřka denně nebo sexuální zneužití či obtěžování.

PROLOMTE BARIÉRY: Psychický sexuální blok u žen – jak se jí dostat do kalhotek?

 

Když sex prostě nejde

Oproti mužské frigiditě tu pak jsou muži s erektilní dysfunkcí. Muž s erektilní dysfunkcí sex chce, ale nemůže. Frigidní muž může mít sex, ale nechce. 

Příčin frigidity je několik. Může se jednat o důsledek několika neúspěšných pokusů navázat sexuální kontakt. Dotyčný si pak řekne, že to stejně jiné nebude a nemá tohle zapotřebí.

Na opačném pólu stojí předčasná ejakulace. Když si muž několikrát projde trapnou situací a není schopen uspokojit ženu, raději už nebude souložit vůbec. 

Další příčinou může být přepracování. Workoholismus, únava, pocit ohrožení své pozice v zaměstnání či různé formy stresu. 

 

Když se v určitou hodinu musí souložit

S manželkou či přítelkyní se marně pokoušíte o dítě. Doktor vám poradí, ať to zkoušíte v určitý den a v určitou hodinu. Jenže vzrušit se takto na povel také není mnohdy jednoduché a časem může řadu mužů omrzet. A tak ztratí zájem o sex.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Jak nahradit Viagru? Zde je 5 nejúčinnějších rostlin, které podpoří erekci přirozeně a bezpečně.

čím nahradit viagru - bylinné alternativy

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply