Muž, který ztratil penis kvůli infekci, pěstuje nový na svém předloktí

Muž, který ztratil penis kvůli infekcím, má dnes nový vybudovaný na jeho předloktí. Navíc je o 5 cm delší. Informuje deník NY Post.

muž ztratil penis

 

Malcolm McDonald je 45ti letý mechanik. Utrpěl hrůznou infekci v oblasti jeho hráze (místo mezi varlaty a konečníkem). Jeho prsty a penis zčernaly.

Léta jsem se trápil s infekcí ve své hrázi, ale nikdy by mě nenapadlo, co se může stát.

Když jsem viděl, jak můj penis zčernal, byl jsem naprosto bez sebe. Bylo to jako v hororovém filmu. Byl jsem v naprosté panice. Věděl jsem, že je vše ztracené a o penis přijdu,

vzpomíná otec dvou dětí
vzpomíná otec dvou dětí

Říká, že byl absolutně znechucen, když jeho penis „jenom tak padnul na zem“ v roce 2014. Jeho varlata ale zůstala viset.

I přes všechnu hrůzu a vědomí, že o penis přijdu, jsem jej prostě vzal, uložil do krabičky a jel za doktory.

Přijel jsem do nemocnice, kde mi řekli, že bude pro nejlepší, když si zbylý pahýl jenom vyroluji a nechám zahojit,

pokračuje McDonald
pokračuje McDonald

McDonald propadl depresím a začal těžce pít alkohol.

Dva roky po ztrátě penisu jsem se cítil jako stín svého předešlého já. Můj život se rozpadl na kusy, protože jsem neměl žádné sebevědomí.

Pil jsem až moc. Přestal jsem se vídat s rodinou a přáteli. Nedokázal jsem čelit svému problému,

vzpomíná McDonald
vzpomíná McDonald

Poté se ale od svého lékaře dověděl o odborníkovi přes penisy profesoru Davidovi Ralphovi z londýnské univerzitní nemocnice.

Profesor Ralph již předtím vytvořil „bionický penis“ pro Andrewa Wardleho, který se narodil bez penisu.

Dalo mi to malý záblesk naděje, že se opět stanu normálním chlapem,
doplňuje McDonald
doplňuje McDonald

Ralph řekl, že dovede vytvořit štěp na paži, kterého „zrání“ potrvá další 2 roky. Na proceduru získal finanční prostředky. Experiment měl McDonaldovi umožnit normálně močit a nešlo by tedy pouze o podporu sexuálního výkonu či estetický zákrok.

Bylo to jako kdyby byly všechny Vánoce v jeden den. Byla to šance na nový začátek. O další postup jsem se nestaral, protože jsem viděl, co všechno profesor Ralph a jeho tým dovedou.

Byl jsem připravený na všechno, co by mi navrátilo mého „Willyho“ zpět. To, že jsem neměl penis, bylo hrozné. Je to nejhorší strach každého muže,

těší se McDonald.
těší se McDonald.

Chiurgové mu na předloktí vymodelovali nový penis s vlastními cévami a nervy. Vytvořili močovou trubici a instalovali 2 trubice nafukované ruční pumpou, což umožnilo dosáhnout erekci.

Celý tento „pokus“ tedy vyrostl na jeho ruce. Nyní se ale pořád čeká, až bude nový penis připravený na přesun na to správné místo.

Když jsem to poprvé viděl na paži, byl jsem velice pyšný. Po všem, čím jsem prošel, se mi nic nezdálo divné. Byla to prostě nová část mého těla. Dal jsem mu jméno Jimmy.

To, že mi udělali nový penis, je úžasné. To, že mi jej „vypěstovali“ na paži, je neskutečné. Připadal jsem si jako postava z divného sci-fi komiksu. Ale byla to šance na můj normální život. První krok k tomu jít normálně na záchod, a dokonce se s někým intimně sblížit,

pokračuje McDonald
pokračuje McDonald
Začal jsem nosit košile se širokými a dlouhými rukávy, aby lidé neviděli tu bouli na mé ruce. Někdy si toho ale všimli a pak si dělali vtípky.

Chápu to. Nestává se každý den, že vidíte chlápka s penisem na paži. Musím vnímat i tuto legrační stránku. Kdybych se tomu neuměl zasmát, skončil bych,

líčí McDonald.
líčí McDonald.

Penis však ani 4 roky po zákroku nevisí tam kde má – mezi nohama. Problémy s plánováním, řada zmeškaných schůzek, nedostatek personálu v nemocnici, a nakonec pandemie koronaviru. McDonald doufá, že do konce letošního roku se povede penis konečně vštěpit mezi nohy.

Kvůli koronaviru se vše odložilo. Cítím se, jako bych byl prokletý.

Jsem přesvědčen, že tento penis bude nakonec sloužit tomu, k čemu byl vytvořen,

plánuje budoucnost McDonald.
plánuje budoucnost McDonald.

DÁLE ČTĚTE: Studenti vynalezli boxerky, které zlepšují kvalitu spermií. Odrážejí nebezpečné záření.

boxerky pro ochranu spermií

erekce_cz na facebooku

 

 

Leave a Reply