Čokoláda je lidem přednější než sex, tvrdí statistika. Jak jste na tom vy?

Čeho byste se vzdali raději, sexu nebo oblíbeného jídla? Pokud sexu, nejste sami. Americká firma plánovala zjistit, co lidem ve vztazích nejvíce schází. K závislosti na různém jídle se v dotazníku přiznala až třetina účastníků.

raději čokoláda než sex

 

Klidně nebudu rok souložit, než se vzdát jediné z mých oblíbených potravin„. Tak reagovalo až 32% z dotázaných svobodných 4 000 lidí, kteří mají účet na seznamce Match.com.

Překvapivé je, že k této odpovědi se přikláněly spíše ženy než muži.

Mezi potravinami, kterých se respondenti nechtějí nikdy vzdát ani kvůli sexu, se objevila nejčastěji čokoláda, stejky, pizza, chipsy, těstoviny, sushi, gumoví medvídci nebo salát Caesar.

Tato záliba v jídle se přitom netýká pouze nezadaných lidí. K podobným choutkám se doznala až čtvrtina lidí ve vztahu. Podle autorů studie lidé mlsají i přímo po sexu.

Sexuolog doplňuje, že jídelníček je pro naše sexuální vztahy velice důležitý. Existují potraviny, které sexuální kondici zhoršují. Klesá libido, síla erekce i vlhkost vagíny. Přitom naše strava má energii doplňovat a to i tu sexuální. Nesprávnou stravou se o ni mnozí obírají.

Podle starších dat by až 93% dotázaných lidí dalo přednost špatnému kuchaři před špatným milencem. 80% lidí by bylo ochotných pokračovat ve vztahu s člověkem, který neumí uvařit ani čaj nebo polévku z pytlíku, pokud by ovšem byl dobrý v posteli.

A jak jste na tom vy, milí čtenáři? Pochutnáte si raději u stolu nebo si „zgustnete“ v posteli? Napište nám do komentářů.

KYŽ UŽ JSME U POTRAVIN, BUDE VÁS ZAJÍMAT:

erekce_cz na facebooku

 

2 Comments

  1. Jiří Hanuš 9.5.2022
    • Redakce Erekce.cz 9.5.2022

Leave a Reply