„Česká republika je ve VR pornu TOP,“ rozhovor s majitelem VR erotického salonu Naughty Harbor Patrikem Dudou

Partik Duda je majitelem unikátního erotického salonu s virtuální realitou. Pražský Naughty Harbor je zatím největší a nejmodernější salon svého druhu v Česku.

Rozhovor přečtete 7 za minut. Vysvětlí, jak virtuální sex s realistickou silikonovou pannou probíhá, co všechno lze zažít a co musíte vědět, pokud si pannu chcete koupit na doma.

Naughty Harbor, Patrik Duda

 

Jak přesně probíhá návštěva Naughty Harbor?

[su_testimonial name=“Redakce Erekce.cz“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Dobrý den, Patriku. Co se bude přesně dít po vstupu do Naughty Harbor?[/su_testimonial] [su_testimonial name=“Patrik Duda, majitel VR erotického salonu Naughty Harbor“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Zákazník vstoupí na recepci, kde ho přivítá milá obsluha. Následně ho dovedeme do pokoje, kde mu vše vysvětlíme. Zákazník se poté může zamknout a co se děje za zavřenými dveřmi je už na něm. 

Zákazník si ovšem může zvolit tzv. “bezkontaktní rezervaci” u které garantujeme, že se nepotká ani s obsluhou, ani žádným zákazníkem.

Zákazník před vstupem do podniku zavolá a my jej navedeme po telefonu. Takto zákazník nepotká žádného živého člověka. Projde celým podnikem až do pokoje naprosto sám.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Chápeme správně, že nabízíte tyto 3 různé služby, a to:

  • sex s realistickou pannou za použití VR reality, která jí rozpohybuje,
  • sex pouze s pannou bez VR reality,
  • a sex pouze s VR, kde zákazníka stimuluje masturbátor bez panny? 

Vaše nabídka je široká a pro zákazníka může být matoucí vybrat si správnou službu.[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Čtvrtou možností jsou samostatné virtuální hry bez masturbátoru. Jinak to říkáte správně 🙂 [/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Muž vyvrcholí obvykle do několika minut, ale Vaše procedury mají klidně 2 hodiny.

Můžete pány navnadit, co všechno mohou dělat, aby si užili déle a vyplnili celý čas?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Spousty mužů si s pannou hrají i jinak, než jen penetrací, zároveň hodně objevují možnosti VR.

Navíc spousty zákazníku si užijí vícekrát než jen jednou během rezervace, no a po takovém výkonu se hodí i sprcha, která je k dispozici v každém pokoji v ceně.

Toto vše už nějaký čas zabere. Nicméně i 30 minut postačí, když chcete.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Existuje i něco jako švédská trojka? VR sex s více aktérkami?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Ano. Přesně tuto službu nabízíme a je velmi oblíbená. Stejně tak je i možná švédská trojka, když přijde pár a vezme si jednu pannu (v tomto případě je cena jako za jednu pannu), viz ceník.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Na prezentačním videu jsem viděl muže a masturbátor. Máte v nabídce něco pro ženy? Jaký je způsob jejich stimulace?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Pro ženy máme zatím panáka Nicka. Určitě plánujeme služby pro ženy rozšiřovat, ale termín zatím nemáme.[/su_testimonial]

naughty harbor zrzky

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Zaujal nás VR masturbátor a jeho bezpečnost. Jak moc se liší od skutečné vagíny? Je něčím lubrikovaný? Hřeje? Nehrozí úraz penisu?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Používáme masturbátor Fleshlight Launch. Vagina je vyměnitelná a dutina je velmi realistická.

Troufám říct, že úraz nehrozí. Masturbátor je pevně připojený a jeho pohyb je tak velmi přesný. Troufám si říci, že v reálném sexu hrozí úraz daleko více než v tomto případě.

Vaginu v masturbátoru si můžete sám nalubrikovat dle potřeby, k dispozici je balení gelu v ceně.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Je nabídka služeb stejná, nebo máte i tematické a nepravidelné akce?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Nabídka se stále rozšiřuje. Jen pro příklad jsme začali před rokem a tři čtvrtě se 3 pannami a dnes máme 6 a další na cestě. 

K nim nabízíme VR, máme erotické hry, mastrubátor. Sortiment rozšiřujeme v podstatě pořád. Myslím, že bez toho by to nešlo. Díky tomu máme skutečně velké množství stálých zákazníků, kteří chodí pravidelně.

Navíc teď připravujeme cosplay oblečky. Rovnou mohu prozradit, že už brzo budeme mít první Wonder woman.[/su_testimonial]

Po kliknutí na tlačítko projdete k rezervačnímu formuláři na stránce NaughtyHarbor.cz

 

Co je dobré vědět před návštěvou?

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Vypíchnete zásadní výhody umělé panny oproti živé společnici?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Rozhodně to, že nehrozí nemoci, opadá stud, není to nevěra a je to tak skvělé řešení pro manžele od rodiny. 

Můžete vyzkoušet vše, co se stydíte říct protějšku. Zároveň je to zajímavé zpestření sexuálního života.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]O který typ panen či služeb je u Vás největší zájem?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Rozhodně jde na dračku vždy nová panna, kterou přidáme, ale dlouhodobě je nejvíce žádaná Rebecca a Anna.

Nežádanější služba je tedy panna s VR, a poté je to služba virtuální relaxace (masturbátor).[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Popište, jak přesně chráníte zákazníkovu diskrétnost.[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Samozřejmostí je GDPR. Zákazník nám nemusí sdělit žádné jméno, stačí přezdívka. O zákazníkovi víme jen to, co nám sám chce o sobě říci.[/su_testimonial]

naughty harbor cernosky

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Jsou klienti pod kamerou?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Ne, diskrétnost je pro nás priorita.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Má se klient na návštěvu nějak speciálně připravit?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Nemusí vůbec nic. Pokud chce, osprchuje se v pokoji ve soukromé sprše.

Vše je připraveno. Kondomy, lubrikační gel, na vyžádání máme i erotické hračky navíc. V ceně je minibar. Zákazník skutečně nemusí vůbec nic 🙂 [/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Je u Vás povinný kondom a dostane je klient na místě?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Kondom je povinný. Nejde ani tak o hygienu, jelikož ta je velmi důkladná a panny čistíme komplet všude zvenčí i zevnitř po každé rezervaci.

Jde ale hlavně o to, že já jako zákazník mám jistotu a vím tak, že předchozí návštěvník kondom použil také, což mě dělá klidnějším 🙂 Kondomy a vše ostatní dostanou u nás. Když je nepoužije všechny, může si zbytek vzít i domů 🙂 [/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Z čeho jsou Vaše panny vyrobeny a existují nějaké alergie na tyto materiály?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Panny se dělají buď z materiálu TPE nebo ze silikonu. Každý má své a pro a proti.

TPE je výrazně levnější a paradoxně i realističtější na dotek, ale méně vydrží. Naopak silikon je skoro 2x tak drahý a na dotek je tvrdší. Vydrží ale více, je u něj snazší hygiena, a výrobci mohou pannu ze silikonu udělat ještě realističtější na pohled než u TPE.

V podniku používáme TPE. Momentálně objednáváme ale i silikonovou pannu, takže bude možné vyzkoušet oba materiály. Nicméně na prodej jednoznačně vede TPE, hlavně z důvodu ceny.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Pány bude jistě zajímat hygiena, aby neměli pocit, že je jejich kráska osahaná a ulepená. Můžete je upokojit?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Tomuto tématu jsme věnovali i celou stránku. Píšeme o tom zde.

Mohu doplnit, že hygiena je pro nás naprosto stěžejní a zakládáme si na ní. Každá panna je po rezervaci vždy důkladně vyčištěna a dezinfikována. Pro jistotu má zákazník k dispozici i vlastní dezinfekční sprej, který může dle libosti použít.[/su_testimonial]

naughty harbor asijatky

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Jak si může zákazník rezervovat termín?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Zákazník může využít online rezervaci na našich stránkách. Může zavolat nebo použít chat. Nejčastěji si ale rezervaci dělají zákazníci sami online.[/su_testimonial]

 

Užitečné informace

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Je zájem spíše o VR sex s animovanými pannami nebo s reálně natočenými holkami?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Spíše s reálnými, nabízíme ale oboje.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Slyšeli jsme, že Vám některé herečky dabovala i vycházející česká pornostar Zuzu Sweet (rozhovor s ní zde). Plánujete spolupráci i s dalšími herečkami?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Zuzu Sweet nám dabovala přesněji naší službu virtuální relaxace. Funguje to tak, že Vás její virtuální hlas provede službou a vysvětlí, jak vše funguje.

Určitě plánujeme další spolupráce do budoucna, momentálně i na něčem pracujeme. Zákazníci se mají na co těšit 🙂 [/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Kolik reálných hereček máte nyní “v databázi” a jsou to všechno Češky?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Máme databázi cca. 1 000 videí v nejvyšší kvalitě. Převážně jsou zahraniční, ale i Češky. Přeci jen Česká republika je ve VR pornu TOP.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Jaké máte kapacity? Může se k Vám najednou objednat i větší skupina zákazníků v rámci teambuildingu nebo jako rozlučka se svobodou?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Ano, může. Momentálně máme zprovozněné 2 pokoje a později budou 4.

Už jsme měli několik skupinek typicky právě při rozlučce se svobodou. Obvykle podnik uzavřeme jen pro ně. Není za to ani žádný příplatek. Stačí jen říct.[/su_testimonial]

naughty harbor teens

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Popište nejčastější typ zákazníka. Jsou to stydlíni nebo muži znudění ze vztahů?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Nejčastější zákazníci paradoxně nejsou stydliví muži, ale naopak chlapi, kteří jsou se svojí sexualitou naprosto v pořádku, a právě proto se nebojí vyzkoušet nové věci.

Velmi často k nám chodí zadaní pánové, právě i proto, že naše služby nejsou nevěrou. Chodí k nám i mladší, stydlivější pánové, ale řekl bych, že představa, že k nám chodí vyloženě muži, kteří jsou stydliví, je mylná a reálně je to spíše naopak.

Výhodou je, že jsme diskrétní podnik a tudíž každý zákazník, který přijde, má i diskrétní přístup a s nikým jiným se nepotká a to i přispívá k tomu, že k nám chodí veliké spektrum mužů.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Nebojíte se, že trend VR sexu a realistických panen může nalomit reálné vztahy mezi lidmi? Neklesne kvůli Vám porodnost v Česku? 🙂[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Myslím, že to zatím nehrozí 😀 Až budeme mít pobočku v každém městě, začnu nad tím přemýšlet 🙂

Ale vážně… Toto si nemyslím. Naše služby nenahradí živého partnera. Ani nemáme takové ambice. Je to spíše velmi sofistikovaná masturbace, která stojí za to, ale porovnávat to s partnerkou nejde.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Nechal jste se slyšet, že v blízké budoucnosti plánujete i robotickou společnici. Skutečně si muž pouze lehne a tato robotka se o něj plně postará?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Ano, toto plánujeme. Termín sice ještě nemáme, ale už se nemůžeme dočkat.

Robotická panna spočívá hlavně v oblasti hlavy, tudíž tělo je zatím stále statické a nehýbe se. Tato robotická panna je ale velmi dobrý společník. Její mimika je naprosto reálná. Zatím je ale spíše submisivní, tudíž ideální pro dominantní muže.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Jak dlouho funguje Naughty Harbor? Máte již stabilní klientelu? Je o Vás zájem?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Funguje cca. rok a tři čtvrtě a postupně si budujeme stálou klientelu, což se daří.

Dá se říci, že cca polovina našich rezervací je právě od stálých zákazníků a počty rezervací tak stále rostou. Právě i proto začneme brzo řešit další pobočku.[/su_testimonial]

Po kliknutí na tlačítko projdete k rezervačnímu formuláři na stránce NaughtyHarbor.cz

 

 

Informace pro zájemce o koupi panny

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Může si u Vás klient pannu koupit? Na kolik vyjde?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Ano, může. K dispozici máme velmi propracovaný e-shop. Nabízíme pouze ověřené a renomované značky. Zákazník si ji navíc v podniku může nejprve vyzkoušet, ať ví, do čeho jde.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Stačí koupit pouze pannu, nebo i další doplňky na údržbu a outfity?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]K panně se vždy nějaké doplňky hodí, ale jako úplný základ postačí lubrikační gel. Vše ostatní na základní údržbu obsahuje balení s pannou.[/su_testimonial]

naughty harbor panny velka prsa

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Ujistěte prosím zájemce o kvalitě Vašich panen.[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Výhodou u nás je to, že my panny pouze neprodáváme, ale reálně s nimi každý den pracujeme.

Většina prodejců ve světe totiž funguje tak, že panny pouze přeprodává, maximálně jich mají pár skladem zabalených v krabici, kdežto my s nimi pracujeme, opravujeme je a umíme už i vyrobit.

Běžně tak naším zákazníkům poskytujeme zdarma velmi praktické konzultace, postavené na naší běžné praxi. V našem podniku máme i technologa, který dokáže poradit už téměř se vším.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Nyní panny pouze přeprodáváte, nebo si je dáváte vyrobit sami?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Zatím panny prodáváme, ale už teď prototypujeme vlastní výrobky, a věřím, že brzo začneme vyrábět vlastní unikátní produkty. Upřímně už se nemůžeme dočkat.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Výrobu údajně plánujete přesunout do Česka. Bude “poctivá česká panna” dražší?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Toto je pro nás zatím nezodpovězená otázka. Určitě vývoj a a první výroba bude v ČR, jestli se ale časem přesuneme jinam nebo ne zatím nedokážu zodpovědět. Samozřejmě by jsme rádi vyráběli zde, otázkou ale bude cena a kvalita.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Z hlediska životnosti a údržby doporučujete TPR nebo silikon?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Silikon vydrží více, ale je to dané cenou. Běžný zákazník pořizuje TPE pannu a neudělá tím žádnou chybu, naopak je i doporučujeme. Je to ideální kompromis v ceně a kvalitě.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Liší se v něčem panny kromě vzhledu a proporcí?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Existuje pár zajímavostí, jako třeba gelem plněné prsa, která působí jako pravé, samolubrikující vagína, výhřevný systém či audio systém atd.

Toto vše jsou ale doplňky navíc, které si zákazník může zvolit či nikoliv. Mimo to se dá říci, že pak je to primárně o vzhledu.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Plánujete franšízy. Jaký kapitál by si měl movitější zájemce vyčlenit? [/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Určitě. Termín sice nemáme, ale chceme brzo otevírat další pobočku. Právě i proto aktivně hledáme zajímavé partnery, pomocí kterých otevřeme více a více poboček.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Kam se dále kromě Prahy plánujete rozšiřovat?[/su_testimonial] [su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2020/07/patrik_duda_majitel_naughty_harbor.jpg“]Rozhodně mimo Českou republiku. Naše expanze je od začátku mířená do světa, zatím hlavně Evropa. Pravděpodobně Německo nebo Rakousko bude další lokalita.[/su_testimonial]

 

[su_testimonial name=““ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/09/erekce_rozhovor.jpg“]Děkujeme krásně za rozhovor, Patriku.

Vám a Vašemu salonu přejeme, ať prosperuje, a čtenářům, aby se u Vás krásně zrelaxovali.[/su_testimonial]

Po kliknutí na tlačítko projdete k rezervačnímu formuláři na stránce NaughtyHarbor.cz

 

 

Naughty Harbor, Pecháčkova 1244/7, Praha 5
+420 721 634 362
privat@naughtyharbor.cz

Otevírací doba: Po – Ne: 9:00–22:00

Parkování, Wifi, TV a porno, Minibar, Virtuální realita

Leave a Reply