„Vzít si muže staršího skoro o 20 let nebyla dobrá volba“, přiznává Ilona, které nyní ujíždí vlak

Že věk je jen číslo? Nezáleží vám na tom, jestli je váš partner výrazně starší či mladší?

Iloně na tom rovněž nezáleželo, tedy do doby kdy chtěla založit rodinu.

O 20 let starší partner nechce dítě

 

Seznámili se díky společným přátelům na společenské události. Ilonu Jan zaujal svým vzhledem, vystupováním, smyslem pro humor a vyspělostí. V té chvíli vůbec necítila, že by byl o osmnáct let starší.

Iloně bylo 22 let, když poznala tehdy 40letého Jana. Strašně se do něj zamilovala a kluci v jejím věku jí začali přidat trapní a nemožní. Jan byl pro ni úplně nový čerstvý vítr. Z Ilony se tak stala mladá dáma.

S Janem se zapovídala na firemním večírku, pracovala už tehdy při škole. Celý večer se od sebe nehnuli. Jan ji pak odvezl taxíkem domů, aby se ujistil, že v pořádku dorazí domů. Druhý den na to jí poslal do práce květiny se vzkazem a číslem. 

Iloně se tak obrátil kompletně život. Jan měl vysokou pracovní pozici a byl zajištěný, tudíž Ilona mohla v klidu dostudovat, a užívat si veškerý komfort, který jí nabízel.

Ilona říká, že s Janem byla moc šťastná a užívala si to, že se o ni kompletně stará. Po čtyřech letech ji požádal o ruku, a tak se vzali. 

Novomanželé se měli skutečně dobře. Cestovali několikrát do roka k moři, do hor a po Evropě, kde Jan míval služební cesty. Ilona tak trávila čas jen s Janem a vůbec jí nevadilo, že už se nevídá se svými kamarády ze školy. 

Zlom nastal, když Iloně bylo třicet let – chtěla děti. Na to jí Jan odvětil rezolutně ne. Prý by je děti blokovaly v tom, co oba dělají a navíc je na ně už moc starý. V tu chvíli Iloně došlo, že si vysnila muže, který ji zabezpečí. Což taky dělal, ale nesměla chtít nic víc.

Teď je Iloně třiatřicet a tvrdí, že vlak už jí asi pomalu ujíždí. Poprvé si pokládá otázku, zda nebyla chyba, vzít si někoho o osmnáct let staršího. Navíc Ilona zavrhla všechny kamarády, zbyl jí jenom Jan. Ilona se bojí, že tak zůstane sama ve zlaté kleci.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Nevěsta Běta: „Manžel se dva týdny po svatbě chce nechat rozvést. Zamiloval se do družičky.“

manžel mě podvedl s družičkou

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply