Erekční kroužek udrží penis tvrdý + 4 TOP DRUHY

Jak vlastně erekční kroužek funguje? Kroužek pomáhá muži udržet erekci během soulože. Nosí se na koření penisu. Jeho funkce spočívá v zadržení krve v penisu, zatímco další krev proudí dovnitř, ale nikoliv ven. Krev zůstává v penisu a erekce neupadá tak rychle. 

Kroužek může být použit samostatně u mužů, kteří jsou krátkodobě schopni dosáhnout erekce. Také jej lze použít v kombinaci s vakuovou erekční pumpou. To v případě, že muž není schopen dosáhnout erekce vůbec. Použití kroužku ve spojení s pumpou může být užitečné během obnovy sil po operaci prostaty.

Erektilní dysfunkce je nejčastější sexuální porucha. Erekční kroužek proto hraje důležitou roli v obnově sexuality a sebevědomí muže. Dysfunkce může být způsobena mnoha rozdílnými příčinami. Těmi jsou třeba stres, emocionální traumata, vedlejší účinky léků a podobně.

Kroužek také může pomoci mužům, kteří selhávají kvůli úzkosti z podaného výkonu. Tedy erekce jim normálně funguje, jen mají obavu, aby při pohlavním styku neselhali. To následně způsobuje povadlý penis. Kroužek je schopen tomu zabránit. Díky vědomí, že kroužek pomáhá, zbaví muže tlaku v hlavě a přidá žádoucí tlak v penisu. Sex pak probíhá bez problémů.

erekční kroužek

 

Erekční kroužek a použité materiály

Kroužek může být vyroben z flexibilního materiálu. Takovými jsou například guma, silikon, plast a jiné, ale ojediněle i kov nebo dřevo. Některé značky přicházejí s úchopy, takže je snazší nasadit je na penis a sundat je pryč. Některé mají dokonce funkci okamžitého uvolnění, což ještě usnadňuje jejich sejmutí.

Určité typy jsou nastavitelné, zatímco jiné přicházejí v různých velikostech. Určité druhy mají příslušenství umožňující vibrace. To může být příjemné nositeli i jeho partnerce, které vibrační tělísko dráždí klitoris. Erekční kroužek se vždy umísťuje na kořen ztopořeného penisu. Jen tak zůstane krev v penisu.

TIP: V případě, že kroužek nejde sejmout, použijte jako pomocníka lubrikant.

 

Bezpečnost erekčních kroužků

Kroužky jsou považovány za bezpečné pro většinu mužů. Je třeba je používat opatrně. Kroužek patří pouze na ztopořený penis a neměl by zůstat nasazen déle než 30 minut, ideálně i méně.

Měl by být odstraněn, jakmile muž cítí bolest, mdloby, nebo pocit chladu v oblasti penisu. Pokud má muž srpkovité onemocnění, srdeční problémy, nebo bere medikamenty na ředění krve, měl by se nejprve poradit se svým lékařem.

Kroužek by se dále neměl používat v podnapilém stavu ani pod vlivem rekreačních drog. Také se nikdy nesmí usnout s kroužkem na penisu. Hrozí pak jeho trvalé poškození na základě nedokrvení tkáně okysličenou krví.

KE ZVÁŽENÍ:

Pokud sháníte erekční kroužek pro podporu a udržení erekce, doporučit můžeme i rostlinné doplňky stravy pro podporu pevné a spolehlivé erekce

Klikněte na obrázek a podívejte se, jak fungují.

doplňky stravy pro muže

 

Druhy erekčních kroužků

Na českém trhu je k dostání rozmanité množství erekčních kroužků. Přicházejí ve variacích s vibrací i bez. Dokáží zaručit pevnější penis a erekci. Také dokáží oddálit ejakulaci. Tyto kroužky jsou erekční (škrtící). Speciálním sortimentem jsou pak stimulující kroužky, které slouží hlavně k dráždění partnerky a partnera. Speciální kapitolou jsou navíc kroužky na zaškrcení varlat.

 

Anální kolík s kroužkem Ring & Plug

anální erekční kroužek

Tento kroužek dopřeje nositeli nejen tlak kolem kořene penisu, ale také dráždění prostaty. Tento kroužek zaručuje pevné zaškrcení a díky dráždění prostaty přináší novou dimenzi orgasmu. Tento typ navíc dobře drží na místě, což není případ ostatních modelů.

Provedení je v černé barvě a povrch je dokonale hladký. Materiál se snadno udržuje vodou a dezinfekčním prostředkem. Lze ho také bez problému použít ve sprše a vaně.

 

Výhody:

 • dobře drží
 • vhodný pro sex i masturbaci
 • stimuluje anál, kořen penisu a hráz
 • dobré provedení materiálu
 • slušná cena
Nevýhody:

 • chybí vibrace
 • větší průměr

 

 

Erekční kroužky Elephant Rings

elephant ringsNejprodávanější sada erekčních kroužků. Obsahují výstupky, které mohou dráždit muže i ženu. Díky různým velikostem je možno alternovat jejich nasazení. Lze je tedy nasadit nejen klasicky na kořen penisu, ale také za žalud, nebo na varlata. Materiál je pružný a poddajný. I tak není nezničitelný. Je proto třeba opatrně natahovat a vyhnout se raději silikonovým lubrikantům.

Na povrchu každého kroužku se nacházejí dráždivé kuličky zvyšující stimulaci. Je také možné použití všech 3 kroužků najednou na různá místa penisu. Kroužky jsou plně vodotěsné. Na jejich údržbu stačí voda a mýdlo.

Výhody:

 • celkem 3 kroužky různých velikostí
 • odolný materiál
 • výstupky pro stimulaci
Nevýhody:

 • mohou prasknout
 • nemusí sedět na 100%

 

 

Erekční kroužek Iron Single

erekční kroužek iron single

Zajímavý erekční kroužek s kovovými vložkami. Základ tvoří pružný silikonový kroužek s vnitřním průměrem zhruba 3cm. Uvnitř vlisované kovové vložky vyvíjejí tlak a umocňují příjemný zážitek. Kroužek je pružný a lze ho nasadit i na větší penis.

Výhody:

 • dobré stažení penisu
 • pružný materiál
 • odolný materiál
 • obsahuje kovové vložky pro větší pevnost
Nevýhody:

 • nevhodný pro malý penis
 • cena

 

 

Vibrační kroužek Silicone Rabbit – fialový

kroužek silicone rabbit

Dobře vypadající kroužek na penis částečně stahuje kořen. Zejména to platí pro muže s větším průměrem penisu. Svým vzhledem připomíná králíčka. Vibrace dráždí jemně muže i ženu.

Vibrační motorky jsou zabudovány uvnitř, takže není třeba žádné vkládat, jak tomu je u jiných modelů. Kroužek má v základu 3 stupně intenzity vibrací a 4 programy. Nastavení probíhá stisknutím knoflíku na uších králíčka. Zařízení je plně voděodolné a luxusně provedené. Povrch je z kvalitního chirurgického silikonu, který je hygienický a velmi příjemný na dotek.

Výhody:

 • příjemný kvalitní silikon
 • 2 silné vibrační motorky
 • různé programy
 • ovládání jedním tlačítkem
 • voděodolné provedení
Nevýhody:

 • nehodí se pro všechny polohy

 

NATÁLIE RADÍ: Jako muž máte právo i na anální orgasmus. Zde se naučíte správně vybrat a používat pánské anální kuličky

anální kuličky pro muže

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

 

facebook erekce

 

Leave a Reply