Pickup seriál 10. – Co když balíte holku a najednou přijde týpek?

Jak se přesně chovat, když jiní týpci přijdou do vašeho setu? Jde o jedno z velmi palčivých témat každého pickupera. Prostě mluvíte s holkou, nebo holkama a najednou jiný týpek přijde do vašeho setu.

Snaží se vám holku ukrást, nebo zruinovat celý rozhovor. V dnešním článku vám dám 5 tipů a kroků, jak situaci řešit. Všechny kroky jsou velmi důležité, ale finální ze všech nejvíc. Funguje skoro stejně dobře jako červená kapsle v Matrixu. Je to takový lifesaver nakonec.

Pickup seriál 10

 

Krok #1 – Nastavte klidný mindset

To, že jinej týpek přišel do vašeho setu vnímejte jako kompliment. Proč? Vysvětlím. Když vás jiný borec vnímá jako konkurenci, znamená to, že z vás má respekt a možná dokonce i strach.

To platí hlavně v případech, kdy kluk nakráčí do setu a velmi demonstrativně si nárokuje svoje právo na vaši dívku. Dává jí třeba ruku kolem krku a podobně. Chce tím naznačit, že tahle je jeho. Nikdy by to neudělal, kdyby vás nevnímal jako konkurenci.

 

Krok #2 – Sledujte reakce své dívky

Zkušený hráč sleduje, s kým dívka na místě  je. Má kolem sebe přátele, svého kluka? Potřebujete to vědět dopředu. Pokud týpek přijde do setu, už budete vědět, že tohle je její kamarád, její boyfriend či milenec 🙂

Pokud je tu dívka sama a jiný kluk přijde do setu, už víte na čem jste. Znalost prostředí předem je důležitá především proto, že chcete mít celou interakci pod kontrolou. Je to klíčový faktor. Musíte mít jistotu, zda je přicházející osoba kompletní cizinec, nebo její blízký člověk.

Když vidíte osamělou holku, vaše první otázka během prvních sekund by měla znít: “S kým tady jsi?” Většina borců nad tím ani nepřemýšlí, jdou rovnou do akce. To je chyba.

Atraktivní dívka bude jen velmi zřídka v klubu či baru sama. Musíte se zeptat normálně! Ne jako když policajt vyslýchá podezřelého z krádeže náklaďáku plného zlata. Nechcete působit jako úchyl 🙂 Ptejte se jakoby mimochodem.

Pokud ji bude nějaký ňouma chtít obtěžovat, můžete se zahrát na zachránce

 

Krok #3 – Pokud ho dívka zná, spřátelte se s ním

Jestliže ho holka zná, musíte si ho spřátelit na svou stranu. Je to klíčová věc, kterou musíte udělat. Jít cestou soutěžení a poměřování penisů vede jedině do hodně tmavých míst. Tam nechcete.

Takové soutěživé jednání podvědomě ukazuje na to, že máte nízkou sociální hodnotu, protože ho vidíte jako konkurenci. Navíc se dívka vždy postaví na stranu svého kamaráda. Pokud týpek patří do jejího sociálního kruhu, bude vždy hájit jeho. Kdyby náhodou stála na vaší straně, znamenalo by to, že bude za děvku! To je její největší strach vůbec.

Není tedy jiná cesta, než být s týpkem v pohodě. Žádný konflikt. Není třeba se chovat jako totální idiot. Dokonce i když se k vám chová jako ko**t a má ochranitelské sklony, zůstaňte v klidu. Pro něj jste prostě pořád divnej a neznámej týpek, co dělá do jeho kamarádky. Myslí si, že jí pravděpodobně lezete na nervy, proto nakráčí do akce jako ochránce.  

Ukážte, že jste důvtipní a cool, pak máte šance. Nakonec bude muset kapitulovat a stáhnout svoje obranné mechanismy. Když je navíc týpek v pohodě, bude se chovat dobře a možná vám dokonce pomůže.

V žádném případě nebuďte podlézavý patolízal, který nemá žádné koule. Není třeba být přehnaně milý. Stačí být v pohodě a respektovat ho. Sem tam kompliment, třeba na jeho oblečení. Tohle udělejte a máte dost velkou šanci na to získat skvělýho winga almost for free.

A pokud holku nakonec nesbalíte, ještě pořád si tak díky ní můžete najít nového kámoše

 

Její BETA kamarád

Rozlišujte taky jaký má vaše dívka ke svému kamarádovi vztah. Může to být její nejlepší kamarád, nebo taky osoba vzdálenější.

Věnujte pozornost tomu, jak o něm dívka mluví. Pokud je te dlouholetý kamarád, o kterém mluví ve stylu: “Jsem tu s pár kamarády, jsou trochu divní a žárliví,” pak máte co do činění s betou, který ji pravděpodobně stalkuje a tajně miluje už několik let. Připravte se z jeho strany na velmi protektivní přístup. Bude vás brát jako hrozbu.

Určitě se vyhněte konfrontaci. To pouze shodí vaši hodnotu. Buďte tedy přátelští, ukažte mu určitý respekt, naznačte, že ho nevnímáte jako konkurenci a vše půjde jako po másle.

V případě, že se chová pořád jako dick, koukejte, jak reaguje vaše dívka. Začíná na něj být naštvaná? Ideální čas pro přesun a izolování. Navrhněte: “Pojďme si dát nějaký drink.” Nezapomeňte být pořád cool a mít skvělou náladu. Nenechte se rozhodit.

Krok #4 – Pokud ho dívka nezná, ignorujte ho

Borec přijde a je to nějaký totální random týpek. Jediný co chce, je celou vaší hru zruinovat a posra*. Nejlepším řešením je prostá ignorace. Je to velmi silná technika na náhodné a otravné týpky.

Přijde k vám a začne valit: “Hej kámo, jak je kámo.” Pak jde za vaší dívkou a ptá se jí: “Obtěžuje tě?” V tomhle případě vytvořte bublinu se svojí dívkou, nebo skupinou dívek. Udržujte silný oční kontakt a nikdy se nekoukejte na něj. Jakoby ani neexistoval.

Nežádoucí osobu ignorujte

 

Strhněte pozornost na sebe

Vlastně byste měli říkat svojí historku tak hlasitě, že vaše dívka ani pořádně otravného pobudu neuslyší. Jeďte si stále svojí písničku. Dívka bude poslouchat borce s více výrazným hlasovým projevem a silnějším očním kontaktem.

Pokud nepřipustíte jeho existenci, bude to mít otrapa hodně těžký. Možná se bude snažit do vás šťouchat a ptát se: “Hej kámo, odkud jsi, hej.” Bude se vtírat 😀  Tím pádem jeho cena klesne ještě více.

Bude jako kyvadlo, které se snaží získat pozornost dívky a vaší. Nikdo ho ale nebude poslouchat. Pokud vám dojde téma, mluvte o totálních kravinách a držte oční kontakt. Ve své hlavě musíte mít nastavenou premisu, že pro vás žádná konkurence neexistuje. Ve většině případů to týpek vzdá a vrátí se smutně ke svým kamarádům.

TIP: Opravdu musíte mít jasno, kdo k vám přichází. Jestli známý či neznámý člověk. Musíte vědět, zda je nebo není součástí jejího sociálního kruhu.

 

Co když se cizí týpek chová násilně?

Když se týpek začne chovat násilnicky, vidí, že na verbální úrovni se vám nemůže vyrovnat. Vidí, že co se týče charisma, nemůže se vám vyrovnat. Zvlášť pokud nemáte ohromující fyzické parametry, budou se vás někteří snažit fyzicky zastrašit.  

Řešení je jednoduché. Dostaňte se z této situace. Zapomeňte na svoje ego a přemýšlejte radši hlavou. Možná budete mít chuť mu rozbít půllitr o hlavu, ale nedělejte to. Co budete mít z toho, když se s ním budete prát?

Vykopnou vás, vykopnou jeho. Dokonce i když vám nakope zadek, za což nestojí asi žádná holka. Když napráskáte jemu, možná vás ve finále zažaluje a předtím vás stejně oba vykopnou 🙂 Takže kromě toho, že si trochu pohoníte ego, nedojde k ničemu zásadnímu.

Může to dopadnout i takto, proto se snažte, abyste to nebyl vy sám

 

Ideální je tedy dostat sám sebe z této situace. Když týpka chytne rapl, vaši dívku či dívky stejně nedostane. Žijeme v civilizovaném světě, kde pravděpodobně nikdo nezískal dívku tím, že byl agresivní. Fyzická agresivita je známkou komplexu méněcennosti.

Správnou reakcí je zasmát se a říct třeba: “Tohle je fakt divný, budu hned zpátky.” Jdete se bavit s někým jiným, dáte si drink a jdete si promluvit s někým jiným. Týpek je v tu chvíli nahraný.

Dívky toto chování nevidí jako atraktivní. Spíš si říkají, že je fakt dost divnej. Můžete ho pozorovat periferně, jak mluví s dívkami. Dejte tomu tak 30 až 120 sekund. Ne více a bude pryč.

Pak je řada na vás. Znovu se přidejte do konverzace v dobré náladě a navažte na příběh, který jste předtím nedokončili. Když na vás půjde znovu, zamiřte rovnou k vyhazovači. Řekněte mu: “Promiňte, tenhle týpek trochu přebral. Je agresivní a snaží se prát.”  Jestli bude pokračovat ve svý písničce, čeká ho rychlá cesta na podlahu, možná i trochu pepřáku do očí. Můžete si pak potřást rukou s vyhazovači. Máte v klubu nové přátele.

Tyto sitace se naštěstí nestávají často, ale zachovejte vždy ledový klid a nadhled. U dívek ještě více stoupnete v ceně. Jen stačí neklesnout na jeho úroveň a nejít do fyzického střetu. Nic nezvýší vaši hodnotu v očích dívky více, než že se nenecháte strhnout na úroveň fyzického násilí.

 

Krok #5 – Mějte sakra dobrou hru

Je jasný, že v klubu se musíte cítit dobře. Na druhou stranu si uvědomte, že kolem vás jsou ostatní žraloci. Když uvidí, že dívka se s vámi nebaví, protože si nejste jistí, přijdou k vám do setu, aby vám dívku přebrali. Vidí snadný cíl.

V případě, že na vás bude dívka viset očima, hltat každé vaše slova a smát se vašim vtipům, dokonce i těm špatným, nikdo nepřijde. Řekne si totiž, že asi musíte být její přítel, nebo milenec. Nedovolí si mezi vás vstoupit.

Tento seriál píšu pro borce, co chtějí mít větší úspěch u žen. Proto máte k dispozici náš seriál. Pečlivě čtěte dál, praktikujte tyto věci do reálného života a úspěch přijde.  Ať vás provází síla.

Leave a Reply