Líbím se jí? 12 tipů, jak poznat, že se o vás zajímá a chce vás

Jste s dívkou na baru. Nebo se možná o nějakou pokoušíte na lavičce v parku. Třeba se vám líbí vaše dlouholetá kamarádka. Jak ale sakra poznat, že se líbíte i jí? To, co ženy čtou mezi řádky velmi snadno, nám chlapům prostě uniká.

Může nám mávat praporem “Hej, líbíš se mi” přímo před nosem a stejně to neuvidíme. Naštěstí se to dá naučit. Až budete příště s nějakou bábovkou, slibuju vám, že po přečtení těchto řádků nebudete už tolik tápat.

jak poznám, že se jí líbím?

 

Jak poznám, že se jí líbím? 

Že se jí líbíte vám otevřeně řekne v 0,0001 % případů

Pokud se jí fakt líbíte, pak to od ní slovně uslyšíte opravdu velmi zřídka, pokud vůbec. Vážně, kdy při balení vám holka naposledy řekla “Líbíš se mi“?

Pravděpodobně nikdy. Obecně zapomeňte na to, co holky říkají. Často jejich věty ani nemusí dávat smysl, protože jsou to prostě emoční stvoření a logika jim někdy uniká. Mimochodem, proto mají nás.

Proto se moc nesoustřeďte na to, co říká. Vašemu logickému mozku to nemusí dávat smysl.

TIP: Obzvlášť s novou známostí můžete být ve stresu, který oslabí erekci. Abyste tomuto zabránil, užijte českou Proerectu s okamžitým nástupem erekce.

proerecta

 

 

 

1 – Jak mi tedy dá najevo zájem?

Extrémně a opravdu velmi, velmi jemně. Ostatně jako veškerá komunikace žen je v porovnání s tou naší na velmi jemné a nenápadné úrovni. Tedy když pomineme ženy pumy, které si nezadají se svými metodami se zkušenými svůdníky.

Dívky obecně jsou hooodně nenápadné. Představte si situaci na tanečním parketu. Bavíte se a kolem vás jsou nějaké slečny. Jedné se líbíte. Jak to dá najevo? Třeba jen nenápadným očním kontaktem.

Na milisekundu zabrousí vaším směrem a pak jakoby nic kouká jinam. Zkušený svůdník tyto náznaky uvidí, ale začátečník nemá šanci. Je to trochu rozdíl od našich nadržených pohledů, které trvají 15 sekund a déle a jsou nenápadné asi jako eskymák v Tescu.

Samozřejmě by někdo mohl namítnout: „Na co tohle potřebuju? Jsem úspěšný chlap, který si jde za svým, holky se o mě budou zajímat samy“. Pravda. Tak tomu opravdu je, ale ne všichni jsou tak daleko, aby mohli tohle říct. Navíc signály žen jsou tak nenápadné, že je občas vážně vtipné a zábavné je pozorovat.

stydlivá holka

99 % holek vsází na letmý pohled s úsměvem. To je ta výzva, na kterou máte reagovat, takže neusněte s ústy dokořán.

 

2 – Kouká vám na rty. Proč asi?

Když se člověk chvíli pohybuje mezi ženami, naučí se je lépe vnímat. Jemné signály už tolik nemizí ve vzduchoprázdnu. Váš radar po chvíli začne pracovat na jiné úrovni a vy začnete tyto signály vidět.

Jedním z těchto signálů je, pokud vám kouká na rty. Proč asi? Jednoduše vás chce líbat. Je to jistý na 99%.

 

3 – Stojí vedle mě. Náhoda?

Situace v klubu. Tančí zde bambilion žen. Najednou si všimnete, že jedna a ta samá holka je vedle vás na parketu, pak na baru a tak dále a tak dále. Náhoda? Většinou ne. Znamená to, že se jí hodně líbíte. První krok už udělala, teď jste na řadě vy. 

 

4 – Sama vás osloví

Opět situace v klubu. Osloví vás holka asi tímto stylem: “Máš cigaretu?” V překladu to většinou znamená „Mám chuť na tvůj penis“. Možná to zní vtipně, ale vážně. Z celýho klubu si vybere vás, abyste jí dal cigaretu. Mohla si ji sehnat kdekoliv, ale pokud se hrne celým prostorem za vámi. No tak… Nechtějte, abych to dále rozváděl.

 

5 – Prohrnuje se vlasy rukou

Je před vámi a rukou si zajíždí do vlasů? Komunikace pod čarou: “Podívej se jak mám krásné vlasy.” To samý platí, pokud se před vám žena snaží vyprsit. Ukazuje vám, co je v nabídce.

řeč těla holek

Řeč těla holek není složitá. Dívejte se, naslouchejte a vytěžte z nabídky maximum

 

6 – Intenzivní oční kontakt

Je to takový test. Má o vás zájem a zkouší, jestli jste natolik ALFA, že kontakt očí udržíte a neuhnete někam stranou.

ČTĚTE TAKÉ: Jak se projevuje alfa samec a proč sbalí všechny ženy?

 

7 – Stojí u vás s překříženýma nohama

Tady pozor, protože to může znamenat i obranu. Ale taky to může značit: “Hej, ten týpek se mi líbí, nikam nejdu.” Tady hodně záleží na celkovém kontextu. Názor ženy se může drasticky změnit z vteřiny na vteřinu. Není to jako u nás, kde zájem kvůli jejímu vzhledu trvá konstantně.

UŽITEČNÉ ČTENÍ: Kdy má žena zájem o sex? Naučte se orientovat v jejích cyklech a jděte na jistotu

kdy jsou ženy nadržené?

 

8- Super důkazem je, když se vás dotýká

Jakýkoliv fyzický kontakt, který může mít vážnou formu, nebo se vás dotýká při vtipu, nebo když si ji dobíráte. Všechny tyto formy kontaktu značí, že se jí líbíte. Když například hodíte nějaký vtípek na její adresu a ona vás drcne do ramene, je to velmi jasný a dobrý signál pro vás.

 

9 – Směje se stupidním vtípkům

Dalším signálem je, pokud se směje vašim laciným vtípkům. Tehdy jste na opět na dobré cestě.

 

10 – U introvertek je to těžší

Expresivní a extrovertní holky je daleko snazší číst. Pokud budete chvíli zkoušet balit, pravděpodobně nejprve skončíte v posteli s tímto typem holky. Její signály jsou totiž více čitelné. Introvertní holka je větší oříšek a vyžaduje trochu více praxe a hlavně citlivější radar.

Nejlepším receptem je předpoklad, že vás dívka prostě chce. Určitě existují i velmi extrovertní holky, které se dotýkají skoro každého, protože je to způsob, jak komunikují. Pokud přesto budete předpokládat úspěch, velmi pravděpodobně také přijde.

TIP: Proč mají některé holky psychický blok a jak se přes něj dostat do kalhotek?

žena s psychickým blokem

 

11 – Největší signál ze všech

Ten největší signál ze všech, který vám kdy žena může dát je… famfáry…. je stále TADY s VÁMI. Je demokracie a může být kdekoliv. Přesto je stále zde vedle vás. Pokud tomu tak je, nemáte moc na co čekat.

 

TIP na závěr – používejte doteky jako test

Pokud na základě signálů vidíte, že se jí líbíte a navíc vám to říká váš vnitřní hlas, zkuste ji otestovat dotekem. Její reakce vám odhalí, jak na tom jste a jak daleko můžete zajít. Mějte proto vždy oči otevřené a v mysli už dopředu myslete na sladkou odměnu. Ta dříve, či později přijde 🙂

DÁLE ČTĚTE: Jak sbalit holku na ulici nebo přes Facebook

jak sbalit holku

 

Leave a Reply