Pickup seriál 13. – Jsou ženy zlé nebo hodné?

Někdo si možná myslí, že ženy jsou jen cool, hodné, vtipné a přátelské. Přesně tak se budou k podobně laděnému člověku chovat. Dojde takzvaně k sebenaplňujícímu proroctví.

Na druhou stranu člověk, který vidí dívky jako zlé, odsuzující, kruté a ďábelské, dojde také k sebenaplňujícímu proroctví. Kdo seje vítr, sklízí bouři.

Proč řešíme dnes toto téma? Je to tím, že vídám ve streetu mnoho kluků, kteří mají v terénu trable. Nebudu vám lhát, občas do této pasti padám i já sám 🙂

Když se nedaří, je snadné sklouznout do negativity. “Vždyť jsou všechny stejný!”, kleje občas většina z nás. Padá na nás přesvědčení, že ženy jsou zlo a dávají nám pekelně zabrat. Přichází naštvanost a v horších případech i agrese.

Pokud týpek zůstane v tomto přesvědčení příliš dlouho, pak po chvíli nevěří už jiné realitě. Přitom existuje lepší výstup.

Největší 3 chyby streetařů jsou:

  1. Jsou přesvědčení, že holky jsou zlé. Tím pádem je přístup chladný, protože očekáváte odmítnutí. Nejdete pak do oslovení naplno a celým srdcem.
  2. Přesvědčení, že vás holky soudí a tedy že nejste dost dobrý. Jednáte tedy moc agresivně, nebo až příliš bojácně.
  3. Předpokládáte, že dívka vám dluží být na vás hodná. Takže to berete osobně, pokud vás ignoruje. Místo toho byste se měli situaci zasmát a přejít k jinému setu.

Pickup seriál 13

 

Špatný versus dobrý přístup při balení žen

Nejdříve ten špatný

Sympatický týpek stojí na ulici, nebo v baru. Sám pro sebe si říká. “Nevypadám dobře, jsem špatná osoba, já si nemůžu domů odvést holku. To se prostě nedá.” Následně jde oslovit.

Ahoj, rád tě poznávám. Ty se mnou nechceš mluvit? Myslíš si, že jsem snad špatnej? Jsi jenom na hezký kluky, co, a vybíráš si je jako ovoce! To jsem tak ošklivej?!

Sami vidíte, jak to zní vtipně, ale tohle je vnitřní dialog většiny kluků bez zkušeností v terénu. Ještě pár takových zkušeností a přesvědčení o tom, že jsou ženy špatné zůstane zaryté pekelně hluboko v mysli.

 

Chodící zombík

Pak chodí v baru, nálada klesá, je uvězněn ve své hlavě. Váhá. Oslovení už nejdou tak rychle za sebou. Váhání tvoří výmluvy.

V této situaci jsou dvě možnosti. Buď můžu chodit dokola jako strašidlo, nebo něco udělat jinak. Třeba jít do své hlavy a říct si, že to dám. Co funguje hodně mě? Celou situaci protlemit, ale opravdu brutálně protlemit.

Pokud se pouze loudáte kolem jako zombík, nejenom si vás žádná nevšimne, ale navíc můžete vzbudit pochybnosti a obavy

 

Proměnné

Hodně kluků si bere odmítnutí osobně. Přitom je ve hře milion proměnných. Na ulici může být některá žena prostě zaneprázdněna. Taky je naivní názor, že každá žena se chce s klukem vyspat. Celá tahle situace je až komicky vtipná. Zasmát se a klidně hlasitě. Především se smát hlavě kvůli sobě a své vnitřní pohodě.

 

Dobrý přístup

Přístup k dívce by měl být celým srdcem. Poloviční přístup je na pytel. Tedy takový, kdy muž podvědomě říká, že to stejně nebude fungovat.

Když mluvíte, nebuďte příliš agresivní a přehnaně sebevědomí. Nebuďte ani příliš měkký. Až uvidíte další set, jděte směle do něj. Pravidla nejsou tak tvrdá, jak si možná myslíte. Smějte se a bavte se hrou.  

 

Miliony výmluv

Každý, kdo takto failuje, si snadno najde miliony výmluv a důvodů, proč to nejde. Obviní všechny, jen ne sebe. Jiní zase jsou na sebe až příliš tvrdí. To už není sebereflexe, ale otrokářství sám nad sebou. Oba přístupy jsou špatně.

Mnoho lidí je zaměřeno na ohýbání zad. Místo toho by měli směřovat k prosperitě a růstu. Tuto cestu nastavíte, když se přestanete vymlouvat. Možná nejste nejhezčí, ale stejně máte nárok na sex s krásnou holkou.

 

Rány rostou s odpovědností

Zraní to vaše city, když se vám nebude dařit. Máte nyní game a víte, že šance pro vás je. Proto bude bolet každý fail, máte totiž odpovědnost. Je to vaše vina. Vy to víte a to bolí.   

 

S čím rezonujete vy?

Lidé vždy mluví o tom, s čím rezonují emocionálně. Pokud rezonujete s čistou pozitivní energií, pravděpodobně mluvíte převážně o pozitivních věcech.  

Když jste negativní protože nesouložíte, nemáte přátelé a váš život stojí za starou bačkoru plus dalších 1000 výmluv, asi budete mluvit hodně v negativních větách.

Negativní člověk dokáže toho pozitivního tolerovat jen po určitou krátkou dobu. Poté je emočně vyčerpán a musí odejít. Když by měl poslouchat někoho si stěžovat, dokáže naopak na toto téma hovořit hodiny.

Pokud má o sobě sama pochybnosti, vaše přehnaná pozitivita na ni bude působit takto

 

Do háje s negativním myšlením

Proč se odnaučit negativitu? Protože většina negativních lidí jsou ublížení loseři. Stěžovatelé jsou typičtí ztracenci.

Stěžování je cenou útěchy pro ztroskotance. Negativní člověk udělá z holky k*rvu a potupí ji. Není totiž u zdroje a nedostane se takzvaně „k lizu“. Tak radši nějakou holkou sestřelí urážkou.

 

Slovo od “O” – odpovědnost

Je tedy na čase vzít odpovědnost za své štěstí a život do svých rukou. To neplatí jen v game, ale v kariéře a životě obecně.

Můžete říct třeba: “No jo, když to je jen pro pár vyvolených nahoře a ne pro nás obyčejný.” Je tohle překážka k úspěchu? Není! Proč to není tak snadné? To přece není tak podstatné. Prostě to tak je.

Když jste v trablích, pokračujte dál. Radujte se i z malých pokroků. Někdo chce hned skórovat a je naštvanej, když to nejde podle plánu. K pokroku vede cesta vždycky po malých schodech. Velké dveře úspěchu stojí na malých pantech disciplíny a pokory.

erekce_cz na facebooku

Mějte na paměti: Vaše proroctví se vyplní

Na závěr ještě malá rekapitulace. Kluk, který věří, že jsou holky fajn a skvělý naplní své proroctví a bude mít kolem sebe spoustu krásných holek s kterými bude spát.

Negativista, který vidí kolem sebe jen zlé a vypočítavé ženy také dojde svého proroctví, ale dostane jen frustraci, vztek a možná i slzy.

Pamatujte tedy na toto pravidlo. Je velmi zásadní pro celý přístup k vaší game a životu obecně. Toť pro dnešek vše. Ať vás provází síla.

Leave a Reply