Pickup seriál 19. – Přesvědčte ženu, že VY jste ten pravý

V minulém díle jsme skončili ve fázi, kde jsme si řekli, že dívce je třeba poskytnout bezpečné prostředí, když s ní nejsme ve vztahu. Je důležité, aby se nepociťovala vinu. V dnešním díle se podíváme, jak na to. Co tedy nedělat?

Pickup seriál 19

 

#1 – Zapomeňte na omluvy

Dívka se třeba zeptá: “Jsi se mnou jen kvůli sexu, že jo?” Chybou je začít se vymlouvat: “Ne zlato, není to jen kvůli sexu! Zajímám se o tebe a plánuji s tebou budoucnost.” Tato odpověď je možná ještě přehnaná, ale existují miliony variant s podobným přístupem. Touto cestou dosáhnete dvou věcí:

  • bude zmatená
  • ztratí k vám veškerou přitažlivost a respekt

Budete vypadat tak, že nevíte, kam míříte. To nevypadá moc dobře. Zdá se, že pak nemáte kontrolu nad vaším nezávazným vztahem. To staví do vedoucí role ženu, která si pak připadá vinná. Cítí se jako děvka. V takové pozici nechce být žádná. Tomu věřte.  

Žena se ráda zhostí jakékoliv role, kterou jí dáte. Ale musíte ji v životě nějakou vytvořit. Nejsou hloupé. Poznají přetvářku a neupřímnost. Nemáte, žádný pevný základ, z kterého vycházíte a nestojíte si za svým. Dříve či později ji tedy ztratíte.

PSAL JSEM ZDE O NEZÁVAZNÉM SEXU. Ale i na ten potřebujete vždy pevnou erekci,aby vás žena nevyměnila. Ze zkušenosti doporučuji českou Proerectu

Díky bylinnému složení roztahuje cévy v penisu, díky čemu do něj proudí více krve. Erekce je tak pevná a trvá déle.

proerecta

 

Druhý extrém není ideál

Druhým případem je kluk, který je totálně v pohodě s pickupem a všemi věcmi s ním spojenými. Zatím ovšem není schopen zabalit celou věc do úhledného balíčku, který bude dívka schopna akceptovat.

Když se tedy zeptá: “Chceš se mnou jen sex?” Jen odpoví: “Jasně že jo. Je to forma hojnosti. Nic pro mě vlastně neznamenáš.”

Být přehnaně otevřený funguje málo. Říct jí otevřeně, že být coura je v pořádku? To je cesta do pekel.

Podobný přístup činí dívku frustrovanou. Připadá si méněcenná. Zde sice vedete, ale ona se s tímto přístupem jen těžko srovná. Nedokáže si jen tak připustit, že je jen bokovka.

Jak tedy z toho ven? Vymyslet si nějaký příběh a lhát jí? To rozhodně není cesta správným směrem.  

 

Co chce ona?

Speciální vztah. Takový, který máte jen vy dva mezi sebou a těžko mu bude rozumět někdo z vnějšku. Má to zápletku, je to sexy, zajímavé a budí to v ní emoce. Například se znova zeptá: “Jde ti jen o sex viď?”  Jaká bude správná reakce? “Jestli s tebou chci sex, jasně že jo. Podívej se na sebe, jsi nádherná, chytrá a miluju na tobě X,Y,Z.”

Dejte jí reálné komplimenty. Opravdové důvody, proč ji máte rádi. Dále ji řekněte, že momentálně nejste připraveni na vážný vztah a chcete si užívat svobodu. Chcete svobodu i pro ni.

Ukažte svůj hluboký respekt k její osobnosti. Cokoliv mezi sebou máte, nedávejte tomu nutně nálepku. Není to třeba. Věci mezi vámi jsou krásné. Ať už je to trávení volného času, kdy můžete být sami sebou. Ať už je to skvělý sex.

Toto podání zní úplně jinak. Přitom je to upřímné. Od začátku ví, že nehledáte vztah, ale také moc dobře ví, že jí máte rádi a záleží vám na ní. Má jasno v tom, na čem je. Má s vámi fajn vztah, který se možná vyvine v něco víc. Nebo taky ne.

Při debatách o sexu nebuďte příliš horlivý, ale ani příliš chladný, jinak ztratí zájem

 

#2 – Nehroutit se, když odejde

Vždy vycházejte z principu hojnosti. Nějaká holka odejde? Jasně, tohle se vám bude stávat, ale pokud budete randit s několika dívkami najednou, nebude to tolik bolet. Stejný postoje zaujměte i když momentálně vídáte jen jednu.

Když dáte ženě prostor kdykoliv odejít, budete ji přitahovat o to více. Ženy milují muže, který se nebojí je ztratit.

 

Buďte pro ni výzvou

Díky a ženy milují výzvy. Vymyslete pro ní challenge. Něco, za čím se může hnát. Podvědomě vás bude chtít ještě více. “Dokážu mu, že stojím za to. Bude jen můj.” V podobném duchu se bude odehrávat její myšlení. Prokazujete jí tím v podstatě laskavost.

My muži nemáme rádi výzvy, když přijde řeč na ženy. V ideálním světě by to pro nás vypadalo tak, že přijdeme k ženě: “Hej, chceš se se mnou vyspat?” Ona jen odpoví “Jasně moc ráda.” Takhle to v realitě nefunguje.

Žena budou muže nahánět a chtít získat jen pro sebe. Chce překonávat překážky. Čím více bude investovat, tím více poroste její přitažlivost k vám. Tento přístup vytváří ještě více epický vztah mezi vámi. Jen ji nechte dostatek prostoru, aby mohla odejít.  

Nemusíte být ani příliš přístupný. Ženy rády soutěží a budou si vás chtít ulovit jenom pro sebe.

 

#3 – Ženy volí takovou roli, kterou jim dáte

Jste už v game déle a stalo se vám, že žena vás viděla jako přítele? Pak je to vaše vina. Pokud s ní chcete jen nezávazný vztah a ona přitom vnímá vztah jako vážný, někde jste udělali chybu.

Když budete k nezávaznému vztahu přistupovat jako její přítel, vrátí se vám to. Berete ji na překrásné rande, chováte se k ní tak, že do budoucna vás čeká vztah, takže dívka si automaticky přisoudí tuto roli.

Vy budete zmateni, protože chcete jen nezávazný vztah. Budete si říkat, proč se takto chová? Vina je opravdu ve vás. Zanalyzujte vaši game a zjistěte, kde opakujete tento vzorec chování.

Pamatujte, že ženy milují náhodný sex, ale budou hrát takovou roli, jakou jim dáte. Chtějí, abyste se jasně vyjádřili. Když půjde o nezávaznou záležitost, zabalte ji do správného dárkového balení, aby ji žena mohla akceptovat.

 

#4 – Jak nebýt „jenom“ její přítel

Aby dívka nebyla zmatená a nebrala vás jako přítele, držte se pár jednoduchých pravidel:

  1. Buďte občas nedostupní.
  2. Dělejte se si z ní legraci a neberte ji moc vážně.
  3. Buďte vůči ní sexuální.
  4. Berte ji na náhodné rande. Nevolte hned 5 hvězdičkové restaurace.
  5. Nechte ji uvědomit si, že ve vašem životě jsou i jiné ženy.

Zbytek si domyslí sama. Nebuďte tedy moc přímočaří a neříkejte jí věci typu: “Před tebou jsem měl sex ještě s jinou holkou.” V tomto nechte mluvit sociální média, nebo to dávejte najevo jinak. Ovšem ne příliš okatě. Tak ji jen vyděsíte.

erekce_cz na facebooku

 

#5 – Vždy můžete být v dlouhodobém vztahu

Pokaždé můžete přejít z nezávazného vztahu do něčeho vážnějšího. Nikdy se nechcete uvázat příliš brzy. Vždy je snadné přehodit se do více seriózního módu. Druhým směrem to jde velice těžko.

To je z dnešního tématu vše. Doufám, že se vám opět trochu více otevřely oči. Nezapomeňte, že číst návody jak na to je super, ale jen akce vás dokáže posunout vpřed. Ať se daří a provázej vás síla.

Leave a Reply