Proerecta – 12 pevných erekcií v kvalitě z Čech

Dnes pro vás recenzuji něco zcela nového a speciálního. Jistě víte, že se zabýváme recenzováním všech doplňků pro podporu erekce na trhu.

Díky tomu už přesně víme, které konkrétní složky erekci skutečně podporují a o kterých to, bohužel, slibují pouze prodejci.

Doplněk Proerecta vyrábí český výrobce, avšak ohledně použitých složek si nechal poradit od nás jako od specialistů na doplňky.

Proerecta díky našim zkušenostem a precizní české výrobě spojuje nejsilnější složky, které podpořily naši redakční, i vaši zákaznickou erekci v jiných přípravcích.

Přečtěte si podrobně o účincích, složení a dávkování Proerecty – nového doplňku pro okamžitou podporu erekce a prodloužení sexuální výdrže.

 

 

proerecta

 

Zlepšení erekce Po 45 minutách
Delší výdrž Ano
Posílení libida Beze zmeny
Předčasná ejakulace Oddálená
Opakovaná soulož Ano
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Vhodné pro Plnoleté muže bez problémů se srdcem
Nevhodné pro Muže s kardiovaskulárními onemocněními
Lékařský předpis Ne
Diskrétní doručení Ano

 

Úvod

Recenzování jsem se ujal já, redaktor Honza. Jako nejstarší musím přiznat i nejslabší erekci. Na druhé straně dokážu nejcitlivěji rozeznat nástup a trvání účinků.

Proerecta se prodává v balení po 12 tabletách, a tedy po jednorázových 12 dávkách. Doplněk neslibuje žádné přehnané sliby ani zavádějící tvrzení.

V Česku výroba a prodej podléhají přísným povinnostem. Jak tedy hodnotím Proerectu po 12 dávkách?

 

 

Účinky Proerecty

Žádná nejednoznačná tvrzení, žádné přehnané sliby. Bohatě postačí 3 hlavní výhody:

Okamžitá podpora erekce – Silný příliv krve do penisu a zpevnění erekce nastává do hodiny od užití.

Podpora výdrže a prodloužení soulože – Pevná erekce se udrží a neopadne hned po první ejakulaci.

Přírodní složení – Podle zákona nesmí doplňky stravy obsahovat žádná léčiva. Proerecta spojuje nejsilnější přírodní složky a splňuje tak přísná, ale standardní zákonné nařízení.

 

Přínosy Proerecty

Největším přínosem je jednoznačně silná podpora erekce, která nevymizí ani po ejakulaci. Osobně jsem zvládl souložit asi o polovinu déle než bez doplňku. Délku připisuji svému věku. Intenzivní sex mě dokáže docela rychle unavit.

Kolega Pavel totiž Proerectu vychválil do nebes a tvrdí, že souložil mnohem déle. Pravděpodobně na něj Proerecta zabírala lépe, protože je mladší (31) a sexuálně stále zdatnější než já (51).

Každopádně je skvělá zpráva, že Proerecta funguje jak u mladších, tak u starších a nebojte se ji vyzkoušet i pokud jste ještě starší.

Proerecta fungovala stejně po prvním i dvanáctém užití. Hodnotím kladně, že se účinek nijak nesnižoval.

 

Nežádoucí účinky Proerecty

U mě se žádné nepříjemné příznaky neprojevily. Výrobce však přece jen kvůli bezpečnosti prozradil, že testovací vzorek mužů popsal:

 • Mírné pálení žáhy – příčinou mohou být rostlinné složky, které citlivějšímu pánovi přivodily překyselení žaludku
 • Slabé zarudnutí v obličeji – připisuji ho rychlé a žádoucí podpoře prokrvení těla. Zarudnutí v obličeji mívají často muži s vysokým krevním tlakem. Obecně se žádné doplňky na erekci nedoporučují mužům s problematickým tlakem, a už vůbec ne, pokud užívají léky na jeho snížení.

Toto však byly pouze 2 případy ze vzorku stovek mužů, takže šlo zřejmě jen o citlivější povahy. Opakuji, že jsem osobně nic podobného nepozoroval a cítil jsem se naopak skvěle.

 

Balení Proerecty 

Balení Proerecty za 599 Kč jsem si nechal doručit Českou poštou (poštovné 69 Kč). Do 2 dnů byl balík v redakci a obsahoval:

Slevový kód PROERECTAX10 lze použít na každý další nákup. Systém automaticky odečte 10 % z celkové ceny nákupu.

proerecta slevový kupon

 

 

Složení Proerecty

Proerecta je doplněk výhradně z rostlinných extraktů a složek pod přísným dohledem českých výrobních standardů.

Opakuji, že s recepturou jsme pomáhali my jako redakce erekce.cz. Doporučili jsme ty složky, které nám zabíraly v jiných výrobcích a odradili od použití těch, které se do doplňků přidávají obvykle pouze jako „plnivo“, případně aby etiketa působila „bohatěji“.

Proerecta díky našim vlastním zkušenostem obsahuje:

 • Kořen Maca – Najdete ho téměř v každém doplňku. Staletí se užívá na podporu erekce a zmírnění intimních mužských problémů. Působí velmi dobře na plodnost a oddaluje andropauzu – mužský přechod.
 • Rostlina Tribulus Terrestris – Díky působení saponinů dokáže rapidně podpořit prokrvování organismu. Kromě toho důkladně vyživuje varlata, což se odráží na kvalitě spermií a plodnosti. I s Tribulusem se setkáte ve většině doplňků.
 • Theobromin z kakaových bobů – Stimulant pro podporu prokrvení. Rozšiřuje cévy, takže krev proudí rychleji a dostává se i do neprokrvených míst v oslabeném penisu.
 • Aminokyselina L-Citrulin – Podporuje okysličení krve, čím rychleji prokrvuje penis a zároveň prokrvení zkvalitňuje. Dostatečně okysličená krev je pro tělo mnohem cennější a lépe využitelná.
 • Aminokyselina L-Lysin – Tělo ji potřebuje pro správnou produkci hormonů, od kterých je závislá síla erekce a sexuální dravost.
 • Vitamin E – Zpomaluje srážlivost krve, která tak snadněji cirkuluje do potřebných míst.

PIJTE HODNĚ VODY: Slabá hydratace vede k houstnutí krve, která tak hůře cirkuluje tělem. Za den vypijte minimálně 2 litry vody a dávku Proerecty zapijte vždy alespoň 3 deci vody.

proerecta etiketa

 

 

Užívání a dávkování

Proerectu jsem užíval dle doporučení, a tedy 1 tabletu alespoň hodinu před sexem. Ze zkušenosti s jinými přípravky nikdy nedoporučuji přesáhnout stanovené dávkování.

Zároveň doplňky obecně nekombinujte s alkoholem, i když 2 deci vínka „na rozehřátí“ neuškodí.

Proerectu vždy řádně zapijte, aby se rychle dostala do žaludku a ten začal uvolňovat účinné látky do krve.

Balení vám postačí na 12 dávek. Proerectu neužívejte denně, ale pouze před sexem. Negativní účinky při předávkování nejsou známy, ale zkoušet to na sobě opravdu nemusíte. Jedna tableta vám postačí.

proerecta dávkování

Tablety jsou tvrdé a polykají se celé. Dostatečně je zapijte.

 

Moje zkušenost s Proerectou

Pevná erekce znamená oboustranně uspokojivý sex a Proerecta mě v tomto nezklamala. Ženě jsem přiznal, že užívám podpůrné doplňky, takže přesně znala, kdy jsme souložili „na proerecte“ a kdy ne. Pokud je ona spokojená, jsem spokojený i já.

Sex jsem si skvěle užil, vydržel jsem déle a s pevnější erekcí. Proerectu tím pádem doporučuji.

Mrzí mě pouze balení po 12 dávkách. Zdá se mi to málo a výrobci jsem osobně psal, aby uvažoval o větším (a věřím, že i výhodnějším) balení.

 

 

Výhody a nevýhody Proerecty

 • Silná podpora erekce
 • Spolehlivý nástup po 1 hodině
 • Prodloužená výdrž a oddálena ejakulace
 • Bez negativních účinků (u mě)
 • Přírodní složení – precizní česká receptura
 • Sleva 10 % na další nákupy
 • Pouze 12 dávek v balení – nutné dokupovat častěji
 • Ohlášené pálení žáhy a zarudnutí obličeje (minimum případů)

 

 

 

 

 

Zkušenosti s Proerectou

Proerecta je na trhu zatím velmi krátce, podařilo se mi však dohledat několik pozitivních ohlasů. Ve většině se s nimi ztotožňuji i já.

proerecta zkušenost

Opožděný účinek může být důsledkem plného žaludku. Tehdy se účinné látky vstřebávají do krve pomaleji.

 

proerecta názory

Pan byl s Proerectou spokojen. Upozorňuji, že Proerecta není lék, ale volně dostupný doplněk stravy. Erekci neléčí, ale zlepšuje její stav. Pan se spletl v označení.

 

proerecta zkušenosti

Přesně takový účinek jsem sám zaznamenal. Souhlasím.

 

proerecta diskuze

Pán si užil až 2 kola a nebojí se upřímně přiznat se spokojeností.

 

proerecta forum

Jistě, kvalitu erekce vždy ovlivňuje i nálada a kondice. Po těžkém dni během vyčerpání může být účinek slabší. Je to vždy otázka aktuální tělesné i psychické pohody.

 

Cena a dostupné balení + VIDEO rozbalování

 

Jedno balení mě vyšlo na 599 Kč, což je necelých 50 Kč za 1 dávku. Objednával jsem přímo z e-shopu Proerecta.cz.

K objednávce dostanete kupón se slevou 10 % na další nákupy. Do formuláře zadejte kód PROERECTAX10.

Čím více balení koupíte, tím je cena za balení nižší, a tak se mi to zdá fér.

proerecta slevovy kupon

 

 

Mých 12 pevných erekcí s Proerectou

Není co tajit, není si na co stěžovat. Proerecta mě vysloveně povzbudila, zpevnila mou erekci a neslibovala žádná jiná reklamní a zavádějící tvrzení.

V kvalitu složení mám důvěru. Proerecta se vyrábí pod přísným dohledem českých norem. Žádné dovozy z Východní Evropy, žádné padělky a „garážové“ výrobky.

Mám velkou radost, že jsme se jako redakce podíleli na návrhu složení. Použité jsou pouze ty složky, které by měl obsahovat každý silný doplněk pro podporu erekce. Tleskám!

MOJE SPOKOJENÉ HODNOCENÍ
 • Účinek
 • Rychlost nástupu
 • Oddálení ejakulace
 • Cena
 • Kvalita a spolehlivost
4.6