Proerecta – 12 pevných erekcí v kvalitě z Čech

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

Cena AKCE 2+1 balení ZDARMA za 999,- Kč (KOUPIT)
Zlepšení erekce Po 45 minutách
Delší výdrž Ano
Posílení libida Beze zmeny
Předčasná ejakulace Oddálená
Opakovaná soulož Ano
Větší penis Ne, prášky penis nezvětšují
Vhodné pro Plnoleté muže bez problémů se srdcem
Nevhodné pro Muže s kardiovaskulárními onemocněními
Lékařský předpis Ne
Slevový kód/kupon PROERECTA10
Složení Bylinné s vitamínem E a citrulínem
Diskrétní doručení Ano

proerecta klasik

 

RECENZE PROERECTA Klasik: Rychlé videoinformace

Proerecta KLASIK – 12 pevných erekcií v kvalitě z Čech (videorecenze)

 

Dnes pro vás recenzuji něco zcela nového a speciálního. Jistě víte, že se zabýváme recenzováním všech doplňků pro podporu erekce na trhu.

Díky tomu už přesně víme, které konkrétní složky erekci skutečně podporují a o kterých to, bohužel, slibují pouze prodejci.

Doplněk Proerecta Klasik vyrábí český výrobce, avšak ohledně použitých složek si nechal poradit od nás jako od specialistů na doplňky.

Proerecta díky našim zkušenostem a precizní české výrobě spojuje nejsilnější složky, které podpořily naši redakční, i vaši zákaznickou erekci v jiných přípravcích.

Přečtěte si podrobně o účincích, složení a dávkování Proerecty Klasik – nového doplňku pro okamžitou podporu erekce a prodloužení sexuální výdrže.

POZOR! Časově omezená akce 2+1 balení ZDARMA!

proerecta sleva

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

 

Recenze výborného českého bylinného doplňku Proerecta

Recenzování jsem se ujal já, redaktor Jakub. Jako nejstarší musím přiznat i nejslabší erekci. Na druhé straně dokážu nejcitlivěji rozeznat nástup a trvání účinků.

Proerecta Klasik se prodává v balení po 12 tobolkách, a tedy po jednorázových 12 dávkách. Doplněk neslibuje žádné přehnané sliby ani zavádějící tvrzení.

V Česku výroba a prodej podléhají přísným povinnostem. Jak tedy hodnotím Proerectu Klasik po 12 dávkách?

 

POZOR! Časově omezená akce 2+1 balení ZDARMA!

3 balení proerecty

 

Účinky Proerecty Klasik

kontrola kvality

Žádná nejednoznačná tvrzení, žádné přehnané sliby. Bohatě postačí 3 hlavní výhody:

Okamžitá podpora erekce – Silný příliv krve do penisu a zpevnění erekce nastává do hodiny od užití.

Podpora výdrže a prodloužení soulože – Pevná erekce se udrží a neopadne hned po první ejakulaci.

Přírodní složení – Podle zákona nesmí doplňky stravy obsahovat žádná léčiva. Proerecta Klasik spojuje nejsilnější přírodní složky a splňuje tak přísná, ale standardní zákonné nařízení.

 

Přínosy Proerecty

Největším přínosem je jednoznačně silná podpora erekce, která nevymizí ani po ejakulaci. Osobně jsem zvládl souložit asi o polovinu déle než bez doplňku. Délku připisuji svému věku. Intenzivní sex mě dokáže docela rychle unavit.

Každopádně je skvělá zpráva, že Proerecta funguje jak u mladších, tak u starších a nebojte se ji vyzkoušet i pokud jste ještě starší.

Proerecta Klasik fungovala stejně po prvním i dvanáctém užití. Hodnotím kladně, že se účinek nijak nesnižoval.

 

Nežádoucí účinky Proerecty

U mě se žádné nepříjemné příznaky neprojevily. Výrobce však přece jen kvůli bezpečnosti prozradil, že testovací vzorek mužů popsal:

 • Mírné pálení žáhy – příčinou mohou být rostlinné složky, které citlivějšímu pánovi přivodily překyselení žaludku
 • Slabé zarudnutí v obličeji – připisuji ho rychlé a žádoucí podpoře prokrvení těla. Zarudnutí v obličeji mívají často muži s vysokým krevním tlakem. Obecně se žádné doplňky na erekci nedoporučují mužům s problematickým tlakem, a už vůbec ne, pokud užívají léky na jeho snížení.

Toto však byly pouze 2 případy ze vzorku stovek mužů, takže šlo zřejmě jen o citlivější povahy. Opakuji, že jsem osobně nic podobného nepozoroval a cítil jsem se naopak skvěle.

 

Pro koho je Proerecta Klasik určena?

I když funguje i u mladých borců s problémovou psychikou a tím pádem pokulhávající erekcí, tento doplněk primárně cílí na generaci nad 30 let. Tehdy se statisticky začínají projevovat první známky úbytku testosteronu a svou roli hraje také vliv životního prostředí (stres, životospráva a tak dále).

Dále je doplněk určen pro podporu erekce dříve narozených. Tedy je zaměřen i na generaci mužů kolem 60 a více let.

Účinek je samozřejmě individuální a u starší generace lze očekávat ještě větší výkyvy účinnosti vzhledem k věku. V případě silnějších projevů a podezření na erektilní dysfunkci je samozřejmě nutná návštěva praktického lékaře, nebo přímo urologa.

 

Kde koupit Proerectu Klasik?

Proerecta je jedním z mladších doplňků na českém trhu, kde se velmi dobře ujala díky spokojenosti mnoha zákazníků. K dostání je pouze na oficiální stránce produktu.

Žádná jiná možnost koupě momentálně neexistuje. V e-shopech s výživovými doplňky, on-line prodejnách s výživou, drogeriích či sexshopech tento doplněk nenajdete.

Platí to i v případě offline a online lékáren. Je otázkou, jestli výrobce do budoucna zavede distribuci i do těchto míst, nebo si udrží svoji exkluzivitu a prodej výhradně přes svůj vlastní web.

 

Proč byste si měli koupit Proerectu?

český výrobek

Jde o novinku na českém trhu, která se zde velmi rychle ujala. Vzhledem k tomu, že v tomto odvětví je poměrně málo kvalitních produktů na rychlou podporu erekce, patří proerecta mezi horké kandidáty na TOP doplněk v této oblasti.

Při testování jsem už měl s čím porovnávat. Přeci jen se recenzím už nějakou dobu věnuji a za tu dobu poznám kvalitní přípravek od absolutního odpadu.

Účinek doplňku se projevil krásně a zcela naplnil můj penis krví. Pocit,který si přeje zažít každý chlap, který vkládá svou důvěru do doplňku stravy na erekci.

Vždy ke každé recenzi přistupuji s ledovým klidem a bez očekávání. Proto jsem rád, že v případě Proerecty došlo k tak příjemnému překvapení. Jde o velmi zajímavý doplněk pro téměř instantní nástup kvalitní erekce. Navíc je to o český doplněk, což jako patriot velmi podporuji a schvaluji.

 

Balení Proerecty 

Balení Proerecty Klasik za 599 Kč jsem si nechal doručit Českou poštou (poštovné 69 Kč). Do 2 dnů byl balík v redakci a obsahoval:

Slevový kód PROERECTAX10 lze použít na každý další nákup. Systém automaticky odečte 10 % z celkové ceny nákupu.

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

POZOR! Omezená akce 2+1 balení ZDARMA!

 

Složení Proerecty Klasik

přírodní složení

Proerecta je doplněk výhradně z rostlinných extraktů a složek pod přísným dohledem českých výrobních standardů.

Opakuji, že s recepturou jsme pomáhali my jako redakce erekce.cz. Doporučili jsme ty složky, které nám zabíraly v jiných výrobcích a odradili od použití těch, které se do doplňků přidávají obvykle pouze jako „plnivo“, případně aby etiketa působila „bohatěji“.

Proerecta Klasik díky našim vlastním zkušenostem obsahuje:

 • Kořen Maca – Najdete ho téměř v každém doplňku. Staletí se užívá na podporu erekce a zmírnění intimních mužských problémů. Působí velmi dobře na plodnost a oddaluje andropauzu – mužský přechod.
 • Rostlina Tribulus Terrestris – Díky působení saponinů dokáže rapidně podpořit prokrvování organismu. Kromě toho důkladně vyživuje varlata, což se odráží na kvalitě spermií a plodnosti. I s Tribulusem se setkáte ve většině doplňků.
 • Theobromin z kakaových bobů – Stimulant pro podporu prokrvení. Rozšiřuje cévy, takže krev proudí rychleji a dostává se i do neprokrvených míst v oslabeném penisu.
 • Aminokyselina L-Citrulin – Podporuje okysličení krve, čím rychleji prokrvuje penis a zároveň prokrvení zkvalitňuje. Dostatečně okysličená krev je pro tělo mnohem cennější a lépe využitelná.
 • Aminokyselina L-Lysin – Tělo ji potřebuje pro správnou produkci hormonů, od kterých je závislá síla erekce a sexuální dravost.
 • Vitamin E – Zpomaluje srážlivost krve, která tak snadněji cirkuluje do potřebných míst.

PIJTE HODNĚ VODY: Slabá hydratace vede k houstnutí krve, která tak hůře cirkuluje tělem. Za den vypijte minimálně 2 litry vody a dávku Proerecty zapijte vždy alespoň 3 deci vody.

proerecta etiketa

 

Užívání a dávkování

Proerectu Klasik jsem užíval dle doporučení, a tedy 1 tobolku alespoň hodinu před sexem. Ze zkušenosti s jinými přípravky nikdy nedoporučuji přesáhnout stanovené dávkování.

Zároveň doplňky obecně nekombinujte s alkoholem, i když 2 deci vínka „na rozehřátí“ neuškodí.

Proerectu vždy řádně zapijte, aby se rychle dostala do žaludku a ten začal uvolňovat účinné látky do krve.

Balení vám postačí na 12 dávek. Proerectu neužívejte denně, ale pouze před sexem. Negativní účinky při předávkování nejsou známy, ale zkoušet to na sobě opravdu nemusíte. Jedna tobolka vám postačí.

proerecta klasik dávkování

Tobolky se polykají v celku. Dostatečně je zapijte. Na obrázku vidíte vysypaný obsah jedné tobolky.

 

Moje zkušenost s Proerectou Klasik

Pevná erekce znamená oboustranně uspokojivý sex a Proerecta mě v tomto nezklamala. Ženě jsem přiznal, že užívám podpůrné doplňky, takže přesně znala, kdy jsme souložili „na proerecte“ a kdy ne. Pokud je ona spokojená, jsem spokojený i já.

Sex jsem si skvěle užil, vydržel jsem déle a s pevnější erekcí. Proerectu tím pádem doporučuji.

Mrzí mě pouze balení po 12 dávkách. Zdá se mi to málo a výrobci jsem osobně psal, aby uvažoval o větším (a věřím, že i výhodnějším) balení.

 

Výhody a nevýhody Proerecty

originální doplněk

 • Silná podpora erekce
 • Spolehlivý nástup po 1 hodině
 • Prodloužená výdrž a oddálena ejakulace
 • Bez negativních účinků (u mě)
 • Přírodní složení – precizní česká receptura
 • Sleva 10 % na další nákupy
 • Pouze 12 dávek v balení – nutné dokupovat častěji
 • Ohlášené pálení žáhy a zarudnutí obličeje (minimum případů)

 

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

 

Zkušenosti s Proerectou

Proerecta je na trhu zatím velmi krátce, podařilo se mi však dohledat několik pozitivních ohlasů. Ve většině se s nimi ztotožňuji i já.

proerecta zkušenost

Opožděný účinek může být důsledkem plného žaludku. Tehdy se účinné látky vstřebávají do krve pomaleji.

 

proerecta názory

Pan byl s Proerectou spokojen. Upozorňuji, že Proerecta Klasik není lék, ale volně dostupný doplněk stravy. Erekci neléčí, ale zlepšuje její stav. Pan se spletl v označení.

 

proerecta zkušenosti

Přesně takový účinek jsem sám zaznamenal. Souhlasím.

 

proerecta diskuze

Pán si užil až 2 kola a nebojí se upřímně přiznat se spokojeností.

 

proerecta forum

Jistě, kvalitu erekce vždy ovlivňuje i nálada a kondice. Po těžkém dni během vyčerpání může být účinek slabší. Je to vždy otázka aktuální tělesné i psychické pohody.

 

Cena a dostupné balení + VIDEO rozbalování

rychlé dodání

Proerecta - doplněk stravy pro pevnou erekci - recenze

 

Jedno balení mě vyšlo na 599 Kč, což je necelých 50 Kč za 1 dávku. Objednával jsem přímo z e-shopu Proerecta.cz.

K objednávce dostanete kupón se slevou 10 % na další nákupy. Do formuláře zadejte kód PROERECTAX10.

Čím více balení koupíte, tím je cena za balení nižší, a tak se mi to zdá fér.

 

Mých 12 pevných erekcí s Proerectou

Není co tajit, není si na co stěžovat. Proerecta mě vysloveně povzbudila, zpevnila mou erekci a neslibovala žádná jiná reklamní a zavádějící tvrzení.

V kvalitu složení mám důvěru. Proerecta se vyrábí pod přísným dohledem českých norem. Žádné dovozy z Východní Evropy, žádné padělky a „garážové“ výrobky.

Mám velkou radost, že jsme se jako redakce podíleli na návrhu složení. Použité jsou pouze ty složky, které by měl obsahovat každý silný doplněk pro podporu erekce. Tleskám!

 

Proerecta – často kladené dotazy

Kolik stojí poštovné?

 • Česká pošta, balík do ruky – 99 Kč
 • Kurýr GLS – 99 Kč
 • Zásilkovna – 49 Kč

Pokud chcete plati dobírkou, připlatíte ještě dalších 29 Kč navíc. Proto doporučujeme platbu převodem nebo kartou online.

 

Jak dlouho trvá doručení?

Balík dorazil do 2 dnů od objednávky.

 

Jaké jsou způsoby doručení?

Produkt lze odebrat osobně, doručit přes Českou poštu, nebo obdržet přes kurýra.

 

Je balení diskrétní?

Ano.

 

Je Proerecta bezpečná? Existují nějaké vedlejší účinky?

Obecně žádné vedlejší účinky nejsou. Mohou se vyskytnout pouze u osob alergických na některou složku doplňku a osob s kardiovaskulárními problémy.

 

Jak se Proerecta používá?

Proerecta se používá přibližně 1 hodinu před sexem.

 

Kdy se projeví účinky Proerecty?

První účinky se projevují zhruba do 45 minut po spolknutí.

 

Poskytuje prodejce garanci vrácení peněz?

Ano. Pokud vám produkt nesedí, je možné jej vrátit.

 

Obsahuje Proerecta nějaké alergeny?

Potenciálně ano. Na složky v doplňku mohou být někteří jedinci alergičtí.

 

Je Proerecta přírodní?

Ano. Produkt má bylinné složení s přídavkem vitamínu E

 

Lze Proerectu kombinovat s jinými doplňky na erekci?

Produkty lze teoreticky zkombinovat, ale rozhodně to nedoporučuji.

 

Kolik dávek obsahuje jedno balení Proerecty?

V jednom balení najdete 12 tobolek, což představuje 12 jednorázových dávek.

 

Existuje na Proerectu nějaký slevový kupón?

Ano. Dostáváte ho s každým doručeným produktem. Pro slevu 10 % zadejte kód PROERECTA10.

 

Kde doporučujete Proerectu koupit, abych dostal originál?

Na oficiální stránce prodejce.

 

Dá se Proerecta koupit v lékárně?

Proerectu v lékárně neseženete. Zde jsou důvody proč:

 • Pro výrobce je prodej po internetu daleko méně nákladný.
 • Lékárna si bere provizi z výrobku a cena je pak vyšší.
 • Objednání z pohodlí domova a diskrétní pohodlí jsou jednoznačné plus.
 • Samotná reklamace probíhá snadněji, produkt vracíte rovnou výrobci.

 

Pro koho je Proerecta určena?

Produkte je vhodný pro všechny muže, kromě těch, kteří mají problémy se srdcem.

 

Seženu Proerectu KLASIK přes nákupní portál Heuréka.cz nebo Pilulka.cz?

Ano, na obou portálech jsme Proerecta KLASIK našli a lze jí bez problémů objednat.

Každopádně není důvod nenakupovat přímo přes oficiální e-shop Proerecta.cz.

 

Obsahuje balení Proerecty i příbalový leták?

Neobsahuje, ale není to zákonná „povinnost“. Potřebné informace jsou uvedeny na etiketě. Další dotazy zodpoví sekce Často kladených otázek přímo na stránce.

>> VÍTE, ŽE PROERECTU MŮŽETE SLEDOVAT I NA INSTAGRAMU?

 

ZAJÍMAVOST

Proerecta jako jeden z mála českých doplňků expanduje s prodejem i do zahraničí. Recenze najdete třeba na maďarském webu merevedes.com nebo slovenské stránce lepsia-erekcia.sk. A šíří se nezastavitelně dál 🙂

Klikněte a určitě se podívejte i na recenze a zkušenosti zákazníků s Proerectou přímo na stránce Proerecta.cz.

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

proerecta sleva

 

MOJE SPOKOJENÉ HODNOCENÍ 399 Kč
 • Účinek
 • Rychlost nástupu
 • Oddálení ejakulace
 • Cena
 • Kvalita a spolehlivost
4.6

Moje hodnocení

Podle mé zkušenosti je česká Proerecta Klasik nejlepší okamžitou podporou erekce. Mrzí mě pouze 12 dávek v balení, pro excelentní výkon ale stačí pouze jedna. Cena je fajn, dokonce levnější než některá konkurence. Jinak nemám Proerectě co vytýkat.

Pros

 • Silná podpora erekce
 • Spolehlivý nástup po 1 hodině
 • Prodloužená výdrž a oddálena ejakulace
 • Bez negativních účinků (u mě)
 • Přírodní složení – precizní česká receptura
 • Sleva 10 % na další nákupy

Cons

 • Pouze 12 dávek v balení – nutné dokupovat častěji
 • Ohlášené pálení žáhy a zarudnutí obličeje (minimum případů)
0
Comments Rating 0/100 (0 reviews)

Leave a Reply

Sending