Účinek léku Priligy na předčasnou ejakulaci

Předčasnou ejakulaci můžete zažít kvůli úzkosti ze svého výkonu. Muži, kteří ejakulují předčasně, trpí sníženou sebedůvěrou, kvůli které mohou mít snížený zájem o sex.

Léčba předčasné ejakulace ale existuje v podobě léku Priligy. 

účinky Priligy

 

Co způsobuje předčasnou ejakulaci?

Psychologická a fyzická souvislost

Existuje přímá souvislost mezi stavem psychiky a fyzickým zdravím. Nejčastější psychologické příčiny jsou úzkost a stres. Ty mají silný vliv na ostatní tělesné procesy včetně ejakulace a erekce.

Kdykoliv se úzkost zmocní vaší mysli, zjistíte, že je tělo méně schopné provádět běžné úkony. Budete mít tendenci cítit se letargičtí, unavení, vyčerpaní a vystresovaní. To se projeví na snížené sexuální výkonnosti. Úzkost způsobuje napjaté nervy a neschopnost uvolnit se během sexu. To vše se promítne i do ejakulace.

 

Základní příznaky

Kvůli stresům a úzkostem se zhoršuje stav srdce a krevního oběhu. Navíc čím je muž starší, penis je méně pevný a zkracuje se doba, po kterou je schopen zůstat ve stavu erekce.

Obezita a nedostatečný pohyb přispívají předčasné ejakulaci. Když budete nezdravě jíst a žít sedavě bez pohybu, tělo zeslábne a nevydrží u namáhavých činností, mezi které sex patří.

 

Řešením může být lék Priligy

Lék Priligy obsahuje léčivo dapoxetin. Je to inhibitor transportéru serotoninu. Znamená to, ze lék zastaví hormony, které způsobují vyvrcholení (ejakulaci). Po užití dochází ke zpoždění ejakulace. Vyřešíte tak problém s předčasnou ejakulací a prodloužíte trvání erekce.

Priligy se užívá 1 až 3 hodiny před pohlavním stykem. Doba do ejakulace a počet ejakulací se liší na základě tělesné stavby muže. Ujistěte se, že dodržujete správné dávkování, předepsané přímo pro vás. Vyhnete se tak negativním účinkům (nevolnosti, mdloby).

Priligy vám předepíše pouze lékař, takže s ním vše podstatné konzultujte ještě před začátkem užívání. Za zmínku stojí i případná alergie na lék, kterou může lékař včas odhalit.

DÁLE ČTĚTE: Podrobně o účincích, užívání a rizicích Priligy.

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply