„Proerecta KLASIK a SHOT mi zachránily sexuální život a zadržely partnerku před útěkem,“ děkuje 36letý Míša z Prahy

Tento příběh se šťastným koncem zažil 36letý Míša z Prahy. Po 5ti letech v jinak spokojeném vztahu bez nevěry přestal dosahovat erekci. Chuť na sex jej znenadání opustila a vůbec na něj nemyslel. Pokud k němu na naléhání partnerky došlo, nepodal výkon, se kterým by byli spokojení. Míšův vztah zachránily až přírodní doplňky pro podporu erekce v okamžiku, kdy mu partnerka pohrozila rozchodem kvůli frustraci z nedostatku sexu a intimity.

Dále již přenecháme slovo Míšovi, který v intimním rozhovoru přesně popisuje účinky doplňků Proerecta KLASIK a SHOT. Pomůže vám rozhodnout se, zda je koupit, pokud se problémy s erekcí a libidem objeví i ve vašem vztahu.

Kromě posílení a podpory vlastních sil můžete zachránit i svoje vztahy. Pokud právě ztrácíte sexuální sílu, partnerka jistě není spokojená tak, jako doposud. Myslete proto zodpovědně a mějte na paměti, že tyto choulostivé problémy jsou dnes naprosto běžné. Pomoc naštěstí existuje.

Proerecta KLASIK a SHOT zkušenosti

 

Ahoj Míšo. Popiš nám, kdy se objevily první problémy s erekcí a jak na ně partnerka reagovala.
Zvídavá redakce Erekce.cz
Zvídavá redakce Erekce.cz
Dobrý den, v první řadě děkuji, že mohu mužům vylíčit svůj příběh. Když mě problémy postihly, ptal jsem se i kamarádů a pár z nich mi řeklo, že zažili něco velice podobného. Už vím, že nejsem sám a i díky tomu jsem rád, že mou výpověď zveřejňujete. Snad někomu pomohou k lepšímu sexuálnímu životu.

Oslabení erekce a ztráta výdrže, na které se ptáte, se neobjevily ze dne na den. S přítelkyní jsme spolu pátým rokem, přičemž k problémům došlo před necelým rokem.

Nejdříve se objevil problém s erekcí. I když mě partnerka hladila, líbala a laskala, vůbec to se mnou „nehlo“ a to ani pokud jsem byl v hlavě vzrušený. Erekce byla slabá. Když k sexu došlo, často jsem „zvadnul“ a sex nepokračoval.

36letý Míša z Prahy, který díky Proerectě zachránil sexuální život i vztah
36letý Míša z Prahy, který díky Proerectě zachránil sexuální život i vztah

 

Jak partnerka tato selhání komentovala?
Ze začátku nijak závažně, ale jelikož ji znám dobře, viděl jsem v její tváři zklamání i hněv z toho, že si zase neužila podle představ.

 

Prohlubovaly se problémy nebo šlo pořád o to samé?
Ano, vše se zhoršovalo a cítil jsem se jako v začarovaném kruhu. Pochopte, že pokud jsem za měsíc třeba 5x selhal, vůbec se mi do sexu nechtělo.

Nevím, jak to mají jiní muži, ale pokud vidím přítelkyni opakovaně nespokojenou a otrávenou, otráví mě to taky. Sexu jsem se začal vyhýbat, aby nedošlo k selhání. Žena mě ale prokoukla.

 

Zvykl jste si na tato selhání? Trápily Vás stejně jako když se objevily poprvé?
Ano. Dá se tvrdit, že jsem si na ně zvykl. Nejsem sobec a partnerku chci přivést k orgasmu, ale po čase jsem začal být odtažitý a uzavřený do sebe.

Doufal jsem, že do mně partnerka nebude rýt a nebude se sexu dožadovat. To jistou dobu zvládala, ale když má silné libido, bylo jasné, že to nebude navždy.

 

Snažil jste se jí vysvětlit, proč vám erekce selhává?
popravdě ne. Já totiž vůbec nenacházel správná slova a nevěděl jsem, co mám vlastně říkat. Necítil jsem se nemocný, pouze ze mě po těch letech nějak vyprchala ta energie a chtíč, které tam byly na začátku.

Na sex jsem řeč spíše neotáčel, protože jsem ho nechtěl „připomínat“. Skutečně jsem byl spíše zticha a věnoval se svým věcem. Často jsem zůstal v práci déle nebo jsem si našel nějaké činnosti v bytě, abych se v posteli vymluvil na únavu a na to, že jsem „toho měl dneska moc“.

 

Pochopila tyto náznaky?
Určitě ne. Ženy mají v hlavě svůj svět a různé katastrofické scénáře. Skoro denně jsem měl na talíři řeči typu „Když mě neš*káš doma, chtěla bych vědět, kde za jakou c*urou lozíš!„, nebo „Dyť vypadám stejně jako na začátku. Nelíbím se ti? Já se přeci nezměnila. To ty!

Úplně nejvíc mě ale rozsekala věta „Tak pokud se o mně nedovedeš postarat doma, tak já si najdu jinou pomoc…“ To už jsem bral jako vyhrůžku nebo spíše podmínku, že pokud vše nevrátím do původních kolejí, podvede mě.

 

Kdy přesné došlo ke „zlomu“, kvůli kterému jste se rozhodl hledat pomoc?
Ke zlomu došlo na podzim pátého roku, co jsme spolu. Řekla, že mě sice miluje, ale že sex je pro ni strašné důležitý. Že je pro ní něco jako zásadní povinnost každého vztahu, jeho koření a že má z toho všeho špatnou náladu a přestává se cítit jako žena.

Tohle jsem samozřejmě pochopil a „uznal podíl viny“, protože do vztahu jsme vstupovali s podobně silnou sexualitou. Nemohla předpokládat, že se to u mně změní.

 

Byl jste u lékaře?
Ano, chodím na urologické prohlídky. V tomto směru jsem zdravý. Byl jsem u sexuologa, který mi v krvi našel mírně snížený testosteron, ale údajně to není nic zásadního. Fyzicky jsem byl zdravý.

Proto jsem si zaplatil dost drahé sezení v sexuologické poradně, kde jsem si vyslechl, že jde o běžnou věc v delších vztazích. Prý je to přirozené, protože „každého ovoce se muž jednou přejí“ a prý mám hledat nové polohy a praktiky a snažit se vztah ozvláštnit, více komunikovat a pracovat na něm.

Problém byl, že jsem se pořád nedokázal přenést přes slabou erekci, které se prosté nechtělo vzchopit, a ani přes slabý zájem o sex. Ten mi zcela jasně zevšedněl a přestal jsem v něm vidět zásadní smysl.

Pořád jsem ho vnímal jako něco, co již ve svém věku nutně nepotřebuji a pomalu mi přestal chybět. S tím mi ale terapeutka nepomohla.

 

V tomto čase jste vyzkoušel doplňky Proerecta?
Ano. Neplánoval jsem je užívat, ale nakoupil si je kamarád, který doma řešil něco velice podobného.

Pochvaloval si je a já mu věřil, takže jsem je objednal a od té doby je mám doma vždy. Zachránily mi erekci s libidem, ale hlavně udržely partnerku doma. Bez nevěry, bezpečně a jsme oba spokojení.

 

Co přesně se změnilo?
Šlo mi pouze o podporu erekce. Po KLASIKu došlo k pevné erekci do hodiny, po SHOTu to bylo ještě rychleji, ale s malinko kratším účinkem, což mi nevadilo.

Když jsem po cca. 8mi sexech na Proerectě měl jistotu tvrdé erekce, zesílil i chtíč. Měl jsem jistotu, že neselžu a to mě motivovalo a doslova nakopávalo libido.

Když si člověk nevěří, moc toho nezmůže. Když má jistotu, na prohru ani nepomyslí. Tak bych definoval základní důvod užívání těchto prášků.

Proerecta KLASIK zkušenosti

Proerecta KLASIK je 12 rostlinných tobolek pro podporu libida s nástupem účinků do 45 minut. 

 

Jak jste doplňky Proerecta užíval?
Přesně podle etikety. 1 pilulka nebo 1 nápoj půl hodinu před sexem. Dávku jsem nezvyšoval, protože nebyl důvod.

 

Jaký je mezi nimi rozdíl?
Rozdíl je v nástupu účinku, ale jde pouze o pár desítek minut. Pilulky KLASIK jsem si nechával na doma, SHOT je tekutý a v malé lahvičce.

Vzal jsem si ho jednou na víkend na chalupě a na doma, když jsem se vrátil z práce až moc pozdě, ale přítelkyně ještě měla chuť na sex. .

Proerecta SHOT zkušenosti

Proerecta SHOT je nápoj s extrakty z rostlin, aminokyselinami a broskvovou chutí s rychlým vstřebáváním a extra rychlým nástupem účinku do 30 minut. 

 

Přiznal jste se přítelkyni?
Nepřiznal. Chtěl jsem se trošku pochlubit, že jsem se dokázal opět vrátit do formy. Bohužel mi to příliš nevyšlo. Pilulky mi našla v šuplíku a vygooglila si, co jsou zač. Byla ale ráda a dokonce mě pochválila, že jsem udělal kroky k zlepšení a o to více si toho vážila.

Když jsem měl svátek, sama mi koupila celé balení SHOTů 😀 Prý ať mám do zásoby, když nám tolik pomohly.

 

Myslíte, že budete schopen uspokojit ženu i bez doplňků?
Ano, jsem si tím jistý, protože už souložíme i bez nich. Netvrdím, že účinkují celé dny, to ne 🙂 Díky nim jsem ale vyvrátil pocit, že jsem nemocný nebo že už nejsem schopný souložit.

Dokázaly mi, že vše funguje tak, jak má, díky čemu jsem se ujistil, že se pořád dovedu vzrušit a ženu krásně obšťastnit. Dnes užívám pouze občasně, když se „potřebuji předvést“ nebo když je ještě brzo a já vím, že budeme sexovat celý večer.

 

Co byste vzkázal mužům, kteří v ložnici řeší podobné problémy?
Aby si své ženy udrželi. Dovedou to pouze oni sami. Úplně nejdříve bych běžel za sexuologem, který se podívá, zda skutečně nemáte nějakou nemoc. Možná je fajn zajít si i za psychologem nebo do vztahové poradny.

Pokud vám ale nic nenajdou, na doplňky Proerecta se můžete spolehnout stejně jako já se svým téměř ztraceným vztahem a erekcí.

Děkuji i vám v Erekce.cz, že mohu tento příběh vyrozprávět anonymně a veřejně 🙂 Přeji hodně čtenářů Vašeho webu.

 

Děkujeme krásně, Míšo.

Pokud potřebujete podpořit erekci, libido a výdrž i vy, vážený čtenáři, klikněte na tlačítko níže. Projdete do e-shopu Proerecta.cz k výběru produktů. Ty jsou aktuálně 3:

Doporučujeme objednávat vždy přes oficiální e-shop Proerecta, kde je zaručena nejvýhodnější cena a zákaznická péče v případě jakýchkoliv otázek.

 

Leave a Reply