Maxulen – recenze a zkušenosti po 3 měsících užívání, cena, složení a dobré tipy

Cena 764 Kč za první zásilku (KOUPIT)
Doprava 29 Kč
Zlepšení erekce Aspoň 2 měsíce užívání
Delší výdrž Aspoň 2 měsíce užívání
Posílení libida Aspoň 1 měsíce užívání
Předčasná ejakulace Beze změny
Opakovaná soulož Ano
Větší penis Ne, tablety penis nezvětšují
Vhodné pro Plnoleté muže
Nevhodné pro Muže s kardiovaskulárním onemocněním, cukrovkou či jiným závažným onemocněním
Lékařský předpis Ne
Slevový kód/kupon Ne
Složení Přírodní – výtažek ze semene pískavice řeckého sena, zinek, hořčík, vitamín B6
Diskrétní doručení Ano, do 4 dnů

maxulen, e-shop

Budu k vám zcela upřímný – nikdy jsem podobným doplňkům stravy ani přípravkům příliš nedůvěřoval. Pro mě to byly vždy spíš jen lákadla a vyhazování peněz.

Jenže znáte to… Člověk stárne, energie znatelně ubývá a ani v té posteli už to není, co to bývalo. Co vám budu povídat… Pokud jste i vy muž kolem padesátky, pak to nejspíš sám na sobě cítíte.

Najednou se to ve mě ale zlomilo. Už jsem se vůči podobným produktům nestavěl tak odmítavě a najednou jsem si sám na sobě hodně dobře uvědomoval, že mládí je pryč, ale do důchodu ještě daleko. Takže jsem zkoušel, testoval a prostřídal několik přípravků, až jsem se nakonec dostal k MAXULENU.

 • Jaký tedy byl?
 • Vyplatí se ho vyzkoušet?
 • Zvýší testosteron doopravdy?

balení maxulenu

Balení obsahuje 30 tvrdých tablet a je určeno na 30 dnů užívání

 

MAXULEN – moje osobní recenze

MAXULEN aktuálně užívám třetím měsícem. Podle informací od výrobce bych měl maximálních účinků a maximálního benefitu dosáhnout ve čtvrtém až šestém měsíci užívání, ale už teď jsem prožil tak radikální změnu a tak výrazné výsledky oproti jiným přípravkům, že jsem se rozhodl se svou zkušeností s vámi podělit.

Za ty tři měsíce jsem nejen zpevnil už poměrně slabou erekci, ale také nabudil téměř vyhaslou energii, získal spoustu ztracené síly a po několika letech zase nabral svalovou hmotu.

Kúra mě do této chvíle vyšla na 1 494 Kč, což je 16,6 Kč za jednu denní dávku. Ale to jen díky tomu, že jsem nyní chytil výhodnou akci, kdy je první balení jen za 298 Kč a každé další balení je za 598 Kč.

Jedno balení vyjde na jeden měsíc. Kdybych nevychytal takovou výhodnou akci, platil bych více.

Maxulen - Ty nechceš skončit na ulici

 

Maxulen zajišťuje zpomalení úbytku testosteronu

Maxulen slibuje zejména zamezení úbytku mužského hormonu testosteronu v těle, a tím snižování úbytku energie, výdrže a svalové hmoty. Libido a mužská sexualita jsou, dalo by se říct, až druhotné faktory, které se k dostatku testosteronu přidají.

Pro mě bylo v prvé řadě důležité, abych udržel přirozenou hladinu testosteronu v těle, abych nebyl pořád tak unavený, měl více energie na partnerku a pokud by se mi zlepšila taky erekce, případně výdrž v posteli, to už jsem bral jako takovou třešničku na dortu.

S klidným svědomím mohu jednoznačně říct, že rozhodně teď mám více energie, větší svalovou hmotu i větší chuť na sex. Erekce samozřejmě stále není úplně 100%, ale to mi bylo už od začátku jasné, že pokud budu chtít stejně pevnou erekci, jakou jsem míval třeba ve svých dvaceti, pak se budu muset obrátit na doktora a ne jen na nějaký doplněk stravy. Ale i tak mě překvapilo, že i s tím mi dokázal Maxulen vlastně pomoci.

MAXULEN aktuálně užívám 3 měsíce. Původně jsem ani neplánoval, že ho budu užívat nějak dlouhodobě. Spíše to tak nějak vyplynulo z té situace, neboť už po měsíci jsem se cítil mnohem lépe, měl jsem mnohem více energie a i chuť na sex se mi po pouhém měsíci užívání zvýšila. Takže jsem v užívání přirozeně pokračoval.

maxulen, příbalový leták

 

Podrobné účinky

Na stránkách MAXULENU najdete tyto informace. Níže vždy napíšu svůj vlastní postřeh a názor:

 

Pomůže lépe čelit negativním dopadům klesající hladiny testosteronu

POZNÁMKA: Souhlasím. Sice nejsem lékař ani žádný odborník, ale řekl bych, že se skutečně příznaky klesající hladiny testosteronu zmírnily.

 

Uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle

POZNÁMKA: Nevím. Ač jsem v předchozím bodě uvedl, že určitě se příznaky klesající hladiny testosteronu po užívání MAXULENU zmírnily, nedokážu určit, zda se v mém těle teď více uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon. To netuším.

 

Podporuje růst svalové hmoty

POZNÁMKA: Rozhodně. Snadnější a rychlejší růst svalové hmoty jsem zaznamenal prakticky okamžitě. Už po pár týdnech užívání jsem si na sobě všiml, že mám větší bicepsy a následně i břišní svaly a svaly na zádech.

Snažím se teď taky pravidelně aspoň jednou týdně chodit do posilovny a růst svalů je skutečně rychlejší, než jak tomu bylo dříve. Tím pádem i můj výkon v posilovně roste, mám větší motivaci a to všechno dohromady má samozřejmě taky svůj pozitivní efekt.

 

Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků

POZNÁMKA: Ano. Podle mě toto souvisí s tím růstem svalové hmoty. Jakmile roste svalová hmota, tělo díky tomu spaluje více energie a tím se samozřejmě logicky zmenšují tukové zásoby.

Je ale podle potřeba ještě myslet na to, že toto se neděje jen tak samo od sebe, bez příčiny. Člověk musí cvičit nebo se alespoň nějak hýbat, aby svaly dostaly impuls k růstu. Bez toho vám i steroidy budou na nic.

 

Podporuje libido a sexuální prožitek

POZNÁMKA: Souhlasím. Jednoznačně souhlasím a musím potvrdit. Už po měsíci jsem se cítil mnohem lépe a citelně se mi zvýšila chuť na sex.

 

Snižuje míru únavy a vyčerpání

POZNÁMKA: Ano. Vtipné je, že tento účinek je na stránkách uveden až úplně na posledním místě, přitom se u mě objevil vlastně jako první a právě z tohoto účinku jsem nejvíce nadšený.

Ještě před užíváním MAXULENU jsem hodně bojoval se stresem, vyčerpáním a únavou, ale teď už na to díky MAXULENU můžu jen vzpomínat.

 

Přínosy MAXULENU

MAXULEN není žádný lék na lékařský předpis, ale ani pochybná vodička od věštkyně, kterou by vám namíchala na základě vaší energie, nebo podobných bludů. MAXULEN je klasický doplněk stravy, který funguje na principu přírodních složek a látek, které v organismu působí podpůrně.

Právě toto složení účinkuje tak, že dokáže uvolnit mužský pohlavní hormon testosteron vázán v bílkovinách, který tělo doposud nikterak nevyužívalo. Díky tomu přirozenou a nenásilnou formou získáte testosteron navíc. Ale není to tak, že by vaše tělo najednou začalo produkovat testosteronu více, ale tím, že využije ten, který už se v těle nacházel.

A právě více volného testosteronu v těle vede ke zvýšení energie, zlepšení růstu svalové hmoty a k větší chuti na sex.

Za sebe jsem nadšený ze vší té energie, kterou nyní mám. Už jsem si myslel, že to budu muset nějak doklepat do důchodu a vlastně si následující roky ani neužiju, ale s MAXULENEM jsem chytil, jak se říká, druhý dech.

Neříkám, že vás MAXULEN „nakopne“ i po 14 hodinách v práci, ale rozhodně citelně přidá energii, kterou jste míval třeba před dvaceti lety.

Po zhruba měsíci užívání jsem zároveň na sobě začal pozorovat větší chuť na sex. Už jsem se do něj nemusel přemlouvat, už jsem nemusel sjíždět PornHub, abych se nějak navnadil, ale stačilo, aby se o mě moje manželka jen otřela a už jsem stál v pozoru.

Až jsem někdy byl jak malý kluk, protože jsem se dokázal vzrušit i v tramvaji. Možná zrovna toto pro vás není nic neobvyklého, ale já už jsem takovou situaci dlouho nezažil. Opět jsem se cítil jak na vysoké, kdy se mi toto běžně stávalo, když jsem jel třeba z přednášek.

 

MAXULEN funguje nejlépe v dlouhodobém horizontu – ideálně 4 až 6 měsíců

Na webových stránkách MAXULENU najdete také v nejčastějších otázkách informaci, že jsou jeho účinky maximální až po 4 až 6 měsících užívání.

Takže má zkušenost ještě není úplně přesná, neboť by se ještě měla v příštím a v tom následujícím měsíci stupňovat.

Ovšem byl jsem z něj tak nadšený, že jsem se zkrátka o svou recenzi chtěl podělit už teď.

Proto ale pamatujte na to, že nestačí vzít jednu pilulku. Tak to nefunguje.

I já sám si pamatuju na první den, kdy jsem MAXULEN užil. Nic se nestalo. Ale jakože absolutně nic. Byl to den jako každý jiný. Přišel jsem z práce, doma už na mě čekal balíček a já jsem užil první tabletku.

Navíc nečekejte, že změnu ze dne na den sám na sobě zpozorujete. Ono je to celkem pozvolné a postupné.

Jeden den budete úplně unavený, druhý den už o fousek méně, další den zase o trochu méně, až nejednou uběhnou tři měsíce a vy se sám sebe budete ptát na to, jak to, že jste dříve nechodil ven (do posilovny, do kina, na pařby – doplňte sám podle sebe) častěji?!

A v tu chvíli vás to trkne. Budete mít najednou mnohem více energie a už nebudete ten zaprděný páprda, který věčně klimbal u televize a ven vyrazil jen v případě největší nouze.

 

Nežádoucí účinky

Já mám to štěstí, že na nic nemám alergii a s podobnými přípravky nemám absolutně žádný problém. Jedinou nevýhodou je možná fakt, že čím více mám energie, tím více toho stihnu a tím více také vynakládám prostředků na volnočasové aktivity. Ale to asi chápete, že na to si fakt nestěžuju.

Co jsem se dočetl, a teď mě prosím neberte úplně za slovo, protože nejsem lékař, tak MAXULEN není vhodný pro muže s problémy se srdcem, s vysokým krevním tlakem, s cukrovkou či s jakýmkoliv jiným závažným onemocněním. Ale to už musíte vědět vy sám, jak jste na tom zdravotně. Případně vám vždycky poradí lékař.

 

Složení Maxulenu

Testofen® (extrakt z pískavice řeckého sena)600 mg
Hořčík125 mg (33%*)
Zinek10 mg (100%*)
Vitamín-B61,4 mg (100%*)
* procento doporučené denní dávky

MAXULEN je založen čistě na přírodní bázi. Nenajdete v něm žádný sildenafil (účinná látka obsažená ve Viagře, která je ale pouze na předpis a nemůže se vyskytovat v doplňcích stravy), ani žádnou jinou podobnou složku.

V MAXULENU najdete výtažek ze semene pískavice řeckého sena, zinek, hořčík a vitamín B6. A to je vše. Tedy pouze přírodní složky a vitamíny.

Výrobce na svých webových stránkách uvádí:Maxulen® není přípravek pro růst mužského pohlavního hormonu – pohlavního hormonu T. Tyto přípravky jsou na předpis a jejich užívání musí být konzultováno s lékařem. Maxulen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe čelit negativním příznakům klesající hladiny mužského pohlavního hormonu.

maxulen, složení a etiketa

 

Testofen

Testofen je název pro výtažek ze semene pískavice řeckého sena. Pískavice řecké seno je léčivá rostlina, která má řadu příznivých účinků, od podpory trávení přes léčbu kožních onemocnění až po tonizaci sexuálního života.

Snižuje hladinu krevního cukru, má pozitivní vliv na snižování cholesterolu v krvi, nedráždí žaludek, uvolňuje vázaný mužský pohlavní hormon v těle, podporuje růst svalové hmoty, pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků, podporuje libido a sexuální prožitek napomáhá látkové přeměně, má stimulující vliv na tvorbu mateřského mléka u kojících žen, usnadňuje vykašlávání a v neposlední řadě také pomáhá při zánětech a vyrážkách.

 

Zinek

Zinek je jeden z nejvýznamnějších prvků, který silně ovlivňuje vaši sexualitu, přispívá k plodnosti, správné reprodukční funkci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Důležitý přínos zinku na lidskou potenci potvrdily také mnohé studie. Po podání zinku mají muži vyšší hladinu testosteronu v těle, rychleji produkují spermie, jejich spermie jsou pohyblivější a prokazatelně pociťují zlepšení jejich potence.

 

Vitamín B6

Vitamín B6 je důležitý vitamín, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá bojovat s únavou způsobenou vypětím a prací. Díky němu budete mít více energie a větší chuť do života.

 

Hořčík

Poslední složkou MAXULENU je hořčík, který přispívá k normální psychické činnosti, k lepšímu vypořádání se stresem, k optimálnímu energetickému metabolismu a k podpoře energie.

MAXULEN podle svého složení neobsahuje žádné běžné alergeny. Tudíž by alergikům neměl vyvolávat žádné větší potíže. Ovšem nejsem lékař, proto, pokud si nejste zcela jistý, obraťte se na svého lékaře. Jen ten může vyhodnotit vhodnost takové doplňku stravy pro vás.

 

Užívání a dávkování

MAXULEN se dle pokynů na webu výrobce i na obalu užívá jednou denně, a to v množství 1 tobolka. Ideální je jej užít s jídlem nebo po něm. Takto se MAXULEN musí užívat pravidelně, každý den, ideálně ve stejnou hodinu.

Jedno balení MAXULENU je určeno na 1 měsíc užívání a obsahuje 30 tablet.

Jenže já jsem známý sklerotik, tak abych na to nezapomněl, jsem si nastavil na mobilu upozornění. A to doporučuji i vám. Je to ten nejsnazší způsob, jak na užití MAXULENU nezapomenout.

Pokud jej totiž nebudete užívat skutečně denně a zobnete si jej jen příležitostně, jak si zrovna na to vzpomenete, pak na vás bude mít minimálně nebo dokonce žádný vliv. Proto je důležitá pravidelnost a dlouhodobost v jeho užívání.

dávkování a užívání maxulenu

Denní dávka Maxulenu je jedna tableta. Pořádně jí zapijte vodou.

 

Moje pozitivní osobní zkušenost

MAXULEN aktuálně užívám 3 měsíce a rozhodně budu v jeho užívání i nadále pokračovat. Je určený zejména pro zmírnění následků klesající míry testosteronu u mužů, ale dokáže pozvednout mužské libido, chuť na sex i zlepšit samotnou erekci.

Na druhou stranu ale nefunguje jako okamžitá podpora, na kterou jste si možná zvykl u Viagry nebo jiných léků na podporu erekce. MAXULEN se užívá dlouhodobě a jeho pozitivní účinky na sobě zpozorujete postupně. Rozhodně tedy nelze užít jednu tobolku a okamžitě očekávat pevnou erekci jako nikdy.

Tabletu užívám vždy při obědě, protože to je jediný čas, kdy si skutečně pravidelně sednu v klidu k jídlu a chvíli mám klid. Já totiž nesnídám a večeřím často mimo domov nebo v autě. Takže ten oběd mi přijde jako nejvhodnější doba.

MAXULEN by se totiž měl brát správně s jídlem nebo po něm. Ale záleží pouze na vás, jak vám to bude vyhovovat.

Po třech měsících užívání MAXULENU mám teď mnohem více energie, mívám lepší náladu, zvládnu toho o poznání více, zvětšilo se mi také množství svalové hmoty a v neposlední řadě se mi zvýšila chuť na sex.

 

Výhody a nevýhody Maxulenu

 • Větší chuť na sex
 • V poslední době pevnější erekce
 • Bez nežádoucích účinků
 • Citelné zvýšení energie
 • Viditelně větší množství svalové hmoty
 • Diskrétní dodání
 • Zvýhodněné první balení
 • Beze změny při ejakulaci – neoddaluje vyvrcholení
 • Nevhodné pro osoby se závažným onemocněním
 • Vyšší cena ve srovnání s konkurencí
 • Balení je opatřeno reklamou a lze poznat, co v něm asi je

 

Balení

MAXULEN jsem si zatím objednával pouze přes Českou poštu, jako obyčejné psaní přímo do ruky. Platil jsem vždy bankovním převodem.

Doručení trvá zhruba 4 dny, ale vím od známých, že to může být klidně i 5 a více dní. Záleží na tom, kdy si MAXULEN objednáváte a jak je zrovna Česká pošta vytížená. Ale já jsem s touto dobou doručení naprosto v pohodě.

Balení MAXULENU obsahovalo:

POZOR: Na balení je logo značky i produktu, takže se lze dovtípit, co balení obsahuje. Pro stydlivé pány doporučuji nechat si balíček poslat na poštu nebo do práce, aby jej nevyčmuchala manželka.

balení maxulenu není diskrétní

Balení obsahuje logo výrobce i výrobku. Diskrétní tedy celkem jasně není.

 

Kde koupit originální MAXULEN?

Pokud se nechcete napálit, pak doporučuji koupit MAXULEN přímo na stránkách oficiálního distributora pro ČR. Zde máte jistotu, že kupujete originální a certifikovaný výrobek, který není pouze falešnou náhražkou. I já jsem zde nakoupil a nemůžu si na nic stěžovat.

Jestliže si budete MAXULEN kupovat na jiných než oficiálních stránkách, nemáte jistotu, zda si kupujete skutečně originální přípravek. Proto bych to raději neriskoval a vsadil na stránky oficiálního distributora pro ČR.

MAXULEN bohužel u nás není možné zakoupit v klasických kamenných lékárnách ani na Heuréce.

Pokud byste měli s čímkoliv problém, najdete zde i kontaktní údaje, kde se můžete obrátit přímo na výrobce.

Poštovní adresa

Hybernská 1009/24,
110 00 Praha 1

Bezplatná linka

800 022 852

 

Jak poznat originální MAXULEN?

Zde jsem shrnul pár svých postřehů, jak poznáte, že jste obdrželi skutečně pravý MAXULEN a ne pouze nějakou falešnou náhražku.

 

Přijde v originálním balení, ne v obálkách

MAXULEN vám dorazí domů v hezkém, ale ne moc diskrétním balení. Najdete na něm jak logo výrobce, tak logo produktu.

Součástí balení je faktura, která slouží i jako záruční list. Samotná krabička MAXULENU vypadá přesně jako na obrázku, není nijak poničená. Zároveň jsou všechny tabletky uvnitř krabičky.

Datum expirace a číslo šarže

Na obalu každého originálu MAXULENU byste měl být schopen najít datum spotřeby a číslo šarže. Je to důležité pro to, abyste přesně věděl, do kdy můžete dané tabletky užívat a v případě potíží můžete nahlásit problémy přímo s danou šarží.

Složení

Podle platného českého zákona musí být všechny doplňky stravy osazeny etiketou s jejich složením v českém jazyce. To platí i o MAXULENU. Složení by tedy mělo být snadno dohledané a jasně čitelné. Zároveň musí být na obalu uvedeno přesné složení, dávkování a samotný prodejce.

Bezpečnostní prvky

Pod víčkem se vždy nachází snímatelná fólie, přes kterou se jinak k tabletkám nedostanete. Tato fólie chrání tobolky před nečistotami, oxidací a vlhkem. MAXULEN je vždy zabalen v oficiální krabičce, nikdy neužívejte MAXULEN, který jste obdrželi v neoznačeném sáčku.

 

Cena a dostupné balení

Aktuálně běží na stránkách MAXULENU akce 300 Kč sleva na první balení. Za první balení tedy zaplatíte celkem jen 327 Kč i s poštovným.

Každé další balení potom stojí 598 Kč.

Jinak je běžná cena MAXULENU 764 Kč za první zásilku a 1 533 Kč za každou další.

 

Kde objednat MAXULEN?

MAXULEN je nejlepší objednávat přímo na oficiálních stránkách MAXULENU. I já jsem to tak udělal.

Objednávkový proces je velice snadný, takže věřím, že jej zvládne každý, dokonce i z mobilu. Stačí vypsat vaše kontaktní údaje a odeslat. Není potřeba vybírat množství ani to, kdy chcete, aby vám byl MAXULEN posílán.

Výrobce vám totiž bude po první objednávce MAXULEN zasílat zcela automaticky každý měsíc, dokud sám tuto službu na vlastní rozhodnutí nezrušíte. Takže stačí pouze jednou vyplnit.

 

Moje 3 měsíce s MAXULENEM

MAXULEN skutečně splnil to, co slíbil a ještě přidal něco navíc. Doporučuji jej každému zralému muži, který již sám na sobě pociťuje úbytek testosteronu a snižování životní energie.

Pánové, nemusíte se se svou apatií srovnat. Nemusíte být už do konce života bloumající stín mezi domovem a prací. I ve vyšším věku si můžete stále vychutnávat život jako zamlada. Věřte mi, jsem toho živým důkazem.

 

Často kladené otázky

Kolik stojí poštovné a balné?

Poštovné a balné činí 29 Kč.

Pro koho je MAXULEN určený?

Pro zralé muže, které již trápí snižující se hladina testosteronu v těle.

Kde si mohu koupit MAXULEN?

MAXULEN si můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách.

Na jak dlouho mi vydrží jedno balení MAXULENU?

Jedno balení, tedy 30 tabletek, vám vydrží na jeden měsíc.

Je užívání MAXULENU bezpečné?

Ano, pro zcela zdravého muže je užívání MAXULENU naprosto bezpečné. Pozor by si měli dát pouze nemocní nebo alergici.

Je mi 18 let, mohu MAXULEN užívat?

Můžete, ale je to naprosto zbytečné. MAXULEN je určen zejména pro zralé muže, což zatím nejste.

Pomůže MAXULEN zvýšit hladinu testosteronu v těle?

Ano i ne. MAXULEN pomáhá uvolnit mužský pohlavní hormon testosteron, který byl doposud vázán v bílkovinách a tělo jej nikterak nevyužívalo.

To znamená, že vaše tělo nebude najednou produkovat testosteronu více, ale bude využívat testosteron vázaný v bílkovinách, který se vlastně už v těle nacházel. Tělo jej pouze nijak nevyužívalo.

Proč bych měl chtít vyšší hladinu testosteronu v těle?

Vyšší hladina testosteronu v těle má pro muže celou řadu benefitů. Rychlejší nabírání svalové hmoty, kvalitní a dlouhodobá erekce, lepší hubnutí, pozitivní nálada, lepší fyzická a psychická kondice, tah na branku, více energie.

Jak se správně užívá přípravek MAXULEN?

MAXULEN se užívá každý den po jedné tobolce denně. Ideálně se užívá při jídle.

Lze vyzkoušet MAXULEN krátkodobě?

Bohužel nejlepší výsledky MAXULENU na sobě zpozorujete až po nějaké době. Můžete tedy vyzkoušet jen jedno balení MAXULENU, ale obávám se, že toho na sobě příliš mnoho nevypozorujete.

 • Rychlost nástupu
 • Dlouhodobost
 • Celkové výsledky
 • Cena
4

Moje celkové hodnocení

MAXULEN dodává spoustu energie, podporuje chuť na sex, zlepšuje náladu a přispívá k rychlejšímu budování svalové hmoty. Dobrá cena kolem 16,6 Kč za denní dávku. Vynikající výrobek. Doporučuji.

Pros

 • Větší chuť na sex
 • V poslední době pevnější erekce
 • Větší chuť na sex
 • Bez nežádoucích účinků
 • Citelné zvýšení energie
 • Viditelně větší množství svalů
 • Diskrétní dodání
 • Zvýhodněné první balení

Cons

 • Beze změny při ejakulaci – neoddaluje vyvrcholení
 • Nevhodné pro osoby se závažným onemocněním
 • Vyšší cena ve srovnání s konkurencí

2 Comments

 1. Grast 3.2.2022
  • Redakce Erekce.cz 4.2.2022

Leave a Reply