Trenér Šimon: „Nevinný vtip od kolegů mi zničil vztah. Vlastně to ale bylo dobře.“

Jednoho dne jsem se vracel z práce domů a netušil jsem, že mi kolegové nachystali “překvapení” do tašky, která mi nakonec zničila vztah s přítelkyní.

Přítelkyně mi nikdy neuvěřila, že jsem jí nebyl nevěrný, a že vše byl jen nepovedený vtípek od mých kolegů.

Pracuji jako fitness trenér. Mimo klienty, kterým se věnuji ve fitness centru, mám i klienty, kterým se věnuji osobně. Přesně takto jsem se dal dohromady s mojí přítelkyní.

Kdysi jsem si řekl, že “co je v domě není pro mě” a že si tak s klientkou nikdy nic nebudu začínat. To se ale změnilo, když jsem potkal Simonu. Neskutečně mě přitahovala.

Když jsme se k sobě přiblížili, pořádně to mezi námi jiskřilo. Zamilovali jsme se do sebe, ovšem nedávno náš vztah skončil. Je to strašná bolest, jelikož nic z toho, z čeho mě obvinila, jsem neudělal.

Na jednu stranu se jí ale ani nedivím, našla mi totiž v tašce dámské kalhotky.

Šimon
Šimon

rozchod kvůli vtipu

 

Přítelkyně byla vždy žárlivá

Jelikož pracuji jako trenér, přicházím do úzkého kontaktu s klientelou.

Přítelkyně Simona to sice věděla, ale těžce to nesla a žárlila. Neustále si myslela, že když přeskočila jiskra mezi námi, že se to tak určitě brzy stane s nějakou další klientkou.

Jenže ona tou svou žárlivostí byla posedlá a ničilo to náš hezký vztah. Doporučoval jsem jí, ať se svým problémem zajde k psychologovi.

Teď už je to ale stejně jedno, protože u mě našla ty kalhotky a všude o mně prohlašuje, jaký jsem nevěrník a že vše, co si o mně myslela, byla pravda.

Žert, který způsobil ukončení vztahu, měli na svědomí kolegové. Jsme dobrá parta a podobné vtipy si provádíme jeden druhému každou chvíli. Kolegy tentokrát napadlo přidat mi do tašky dámské kalhotky a mysleli si, jaká to bude legrace. 

Jakmile je Simona objevila, střídavě brečela a křičela, zatímco já netušil, co se děje. Pak mi došlo, že to asi provedli kolegové.

Ihned jsem zavolal kamarádovi, který přijel a odpřísáhl, že kalhotky nastražil on. Jenže Simona nám stejně nevěřila. Zprvu mě to mrzelo, ale nyní si říkám, že být s holkou, která mi nevěří, stejně nemá cenu.

Šimon
Šimon

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Stydlivka Mirka: “Manžel chce se mnou jít na nuda pláž, já se ale stydím”.

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply