Stydlivka Mirka: “Manžel chce se mnou jít na nuda pláž, já se ale stydím”

Koupit BreastExtra

S manželem jsme spolu 17 let. Za tu dobu jsem nikdy nezaznamenala, že by můj muž měl nějaké zvláštní záliby jako koupat se nahý. Mě osobně to nikdy nelákalo a myslela jsem, že mého muže také ne.

Jenomže to možná bylo celou dobu jinak. Po mnoha letech manželství mi najednou navrhl, jestli s ním nechci jít na nuda pláž. 

Nejsem už nejmladší a tak už holt nemám postavu jako lusk, jako za mlada. Když jdeme s manželem někam do společnosti, vezmu si šaty a nedostatky elegantně zakryji. S tím nemám problém.

Ale odhalit se zcela do naha před cizími lidmi mě děsí. Necítím se už tak atraktivní jako ve dvaceti, má prsa už nejsou tak pevná a někde se mi drží tuk. Muž mě se svou otázkou tak zaskočil, že jsem jen nejistě trhla rameny a s odpovědí vyčkala na později.

Mirka
Mirka

žena se stydí na nuda pláži

 

Promluvila jsem si s kamarádkou

Mé kamarádce jsem se s mými trablemi svěřila. Čekala jsem pochopení, místo toho se na mě ale kamarádka pobaveně dívala, jako bych řekla nějaký vtip.

Řekla mi, že dnes se nahota už bere jinak než před lety. Sama se přiznala, že na nuda pláži byla několikrát a že se nemusím obávat toho, že by mě svými pohledy otravovali cizí lidé.

Najednou mi bylo stydno za mé staromódní názory, a tak jsme raději změnily téma. Stále mi to ale přišlo jako kontroverzní téma, takže už jsem ho s žádnou další kamarádkou nerozebírala.

Mirka
Mirka

 

Manžel mi oznámil, že půjde sám

Myslela jsem si, že to že manžel vzal mou reakci tak klidně, znamenalo, že už na to zapomněl.

Jenže manžel stále toužil jít. Pár dní na to mi oznámil, že kdyžtak půjde sám nebo s kamarády. Což jsem samozřejmě nečekala, byla jsem zklamaná a naštvaná, takže jsem jen řekla ať si jde.

Mirka
Mirka

 

Vyrazil sám prvního letního dne

Nad našim sporem jsem velmi dlouho přemýšlela.

Po nějaké době jsem dospěla k názoru, že bude lepší, když budeme chodit spolu. Stále překonávám svůj stud, ale časem si snad zvyknu a říkám si, že se alespoň celá opálím.

Mirka
Mirka

Koupit BreastExtra

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: „Vzít si muže staršího skoro o 20 let nebyla dobrá volba“, přiznává Ilona, které nyní ujíždí vlak.

O 20 let starší partner nechce dítě

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply